Jump to content
BulForum.com

Конфигурация до около 400лв.


Salida

Recommended Posts

Разликата при PNF и PNR е, че на PNR-a са му по-слаби 12 волтовите линии. Той PNR-a се различава само по лепенката отвън от останалите no name китайски захранвания, вътре като елементна база са почти едно към едно с масовите правени незнайно къде захранвания.

 

Точно B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Няма какво да е чета моя пост беше точно за клока където си замесил друго там какво сте спорили не ме вълнува... тва си е ваша дискусия :)

Интересно как не те вълнува пък пишеш.както и да е.

Link to comment
Share on other sites

А има ли нещо, за което трябва да знам или да внимавам при сглобяването?

Ми засега е това. Сглобяването като цяло не е кой знае колко сложно. В книжката към дъното обикновено всичко е показано много подробно кое, как и т.н. Ако ти е за пръв път може да ползваш жокер "обади се на приятел", но иначе не е кой знае каква философия. Само една единствена отвертка ти трябва, кръстата средна големина PH2 да речем. Внимаваш само с харда да не го изтървеш или удариш някъде по ръбовете, и дъното пак така.

Link to comment
Share on other sites

Ми засега е това. Сглобяването като цяло не е кой знае колко сложно. В книжката към дъното обикновено всичко е показано много подробно кое, как и т.н. Ако ти е за пръв път може да ползваш жокер "обади се на приятел", но иначе не е кой знае каква философия. Само една единствена отвертка ти трябва, кръстата средна големина PH2 да речем. Внимаваш само с харда да не го изтървеш или удариш някъде по ръбовете, и дъното пак така.

Благодаря. Ако имам проблеми по време на сглобяването - ще пиша. :) Сигурно ще е другата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Взимай какво ти е казал jijane и го черпиш една бира за тези пари толкоз :tongue

Иначе доста се посмях в темата особено като стана въпроса за интел

Link to comment
Share on other sites

Тези компоненти дали ще се разбират?

 

ASROCK N68-S - s.AM2+

AMD Athlon II X2 240 BOX AM3

RAM 2 GB DDR2/800 KINGSTON

500GB 7200 HITACHI 16MB SATA2

Gainward 9600GT 512MB DDR3

Захранване FORTRON 350W PNF

Linkworld 323-22 no PSU

LG GH22NP20 DVD+RW/-RW Black

 

Казаха ми, че дъното ще намали производителността на процесора, но не разбрах това дали ще се усети реално и дали ще е сериозно намалена?

Link to comment
Share on other sites

Тези компоненти дали ще се разбират?

 

ASROCK N68-S - s.AM2+

AMD Athlon II X2 240 BOX AM3

RAM 2 GB DDR2/800 KINGSTON

500GB 7200 HITACHI 16MB SATA2

Gainward 9600GT 512MB DDR3

Захранване FORTRON 350W PNF

Linkworld 323-22 no PSU

LG GH22NP20 DVD+RW/-RW Black

 

Казаха ми, че дъното ще намали производителността на процесора, но не разбрах това дали ще се усети реално и дали ще е сериозно намалена?

Не би ли трябвало ам2+ да подържа ам3.AMD се поуляха с сокетите.Помня като имах дъно АМ2 и ми казваха че ако си взема процесор АМ2+ ще падне Hyper Transport от 2.0 на 1.0.Аз мисля,че е глупаво да си вземеш нова конфигурация и нещо да не работи на макс.То дето е куцо амд то :)

 

Взимай какво ти е казал jijane и го черпиш една бира за тези пари толкоз :tongue

Иначе доста се посмях в темата особено като стана въпроса за интел

Интересно кое ти беше смешно?

Link to comment
Share on other sites

Не би ли трябвало ам2+ да подържа ам3.AMD се поуляха с сокетите.Помня като имах дъно АМ2 и ми казваха че ако си взема процесор АМ2+ ще падне Hyper Transport от 2.0 на 1.0.

А какво е това и върху какво се отразява?

Link to comment
Share on other sites

Тези компоненти дали ще се разбират?

 

ASROCK N68-S - s.AM2+

AMD Athlon II X2 240 BOX AM3

RAM 2 GB DDR2/800 KINGSTON

500GB 7200 HITACHI 16MB SATA2

Gainward 9600GT 512MB DDR3

Захранване FORTRON 350W PNF

Linkworld 323-22 no PSU

LG GH22NP20 DVD+RW/-RW Black

 

Казаха ми, че дъното ще намали производителността на процесора, но не разбрах това дали ще се усети реално и дали ще е сериозно намалена?

Даже няма и да разбереш, че се е загубило каквото и да е :rolleyes:

 

А след като прочетеш какво е HT и обяснението му за какво точно служи и каква му е ползата, къде се ползва и т.н., съм сигурен, че ще гледаш ето по този начин - :blink:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Компютърът е закупен и в момента му се инсталират програмки. :) Взехме следното:

 

ASROCK N68-S - s.AM2+

AMD Athlon II X2 240 BOX AM3

RAM 2 GB DDR2/800 KINGSTON

500GB 7200 Seagate 16MB SATA2

Palit 9600GT SUPER 512MB DDR3 256bit PCI-E

LG GH22NP20 DVD+RW/-RW Black

Захранване FORTRON 350W PNF

Кутия Delux

 

Нещата купихме от Ера и Адроит, общата цена е около 560лв.. Машинката много се харесва от собственичката и сега остава да насваляме игри. Благодаря на всички, които помогнаха със съвети! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...