Jump to content
BulForum.com

Линк+


Recommended Posts

Някой да е чувал за интернет доставчик в Пловдив с името Линк+. Има такъв, просто явно аз не го знам (М-Тел предлага цифрова телевизия, която минава през ЛАН и в сайта им пише, че това е доставчика за Пловдив). Ако можете да ми дадете повече информация, ще съм благодарен, като например покритие и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре се обади на този телефон за повече информация :)

032/ 511 202

 

Мрежата се гради на принципа fiber to the building, покритие има в по-голямата част от града.

Link to comment
Share on other sites

В Рилон център има офис.

На Брезовска 12 и на богомил 98а

 

Сайта е under construction :)

 

Затова и препоръчвам телефона горе за сега, като най-достоверно място за информация :)

Link to comment
Share on other sites

В момента просто е невъзможно да ти го дам.

 

Мтел са избързали с информацията, и реално заявки ще започнат да се приемат след около месец.

 

Тогава се очакват и сайта и т.н.. :)

Link to comment
Share on other sites

А малко повечко информация за доставчика като цяло можеш ли да дадеш, дали освен цифрова телевизия ще предлага и интернет, телефония и тн.?

Link to comment
Share on other sites

Пиннвам темата, при наличието на повече информация моля да се свържете с мен или с някой от колегите, за да редактираме постовете или направо zynth да адд-не сайта на фирмата + малко повече инфо, когато излезне такова.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се вързах за Мтел Кварто :) и на мен ми дадоха за доставчик Линк+, обаче момичето в офиса на Мтел ми ,каза ,че такъв доставчик не съществувал и това било ДСС, звънках на *88и ми казаха, че е Линк +:) Та ме интересува тези Линк + къде им е офиса в Пловдив!?

Link to comment
Share on other sites

http://group9ltd.com/contacts

това е оператора

новото му е име е Линк+

 

Ами аз се вързах за Мтел Кварто :) и на мен ми дадоха за доставчик Линк+, обаче момичето в офиса на Мтел ми ,каза ,че такъв доставчик не съществувал и това било ДСС, звънках на *88и ми казаха, че е Линк +:) Та ме интересува тези Линк + къде им е офиса в Пловдив!?
Link to comment
Share on other sites

От 20 дена има тема,явно имат и покритие и още нямат релано нищо освен един телефон?Сайта освен телефона няма как да сме сигурни,че тарифите и прочие са реални.От сега мога да предположа,че това ще е поредния лан доставчик >.<

Link to comment
Share on other sites

Те Груп 9 си ги имаше преди време като ЛАН доставчик с покритие предимно в Кючука, после не знам къде изчезнаха. Ако наистина са те съм сигурен, че оптиката ще е мин за 10 блока и между тях на ЛАН, както са и повечето ЛАН доставчици.

Link to comment
Share on other sites

Офисите съм ги написал къде са :)

Нищо общо нямаме с DCC :)

 

И е Fiber to the Building ;) Онзи сайт е прекалено стар и неактуален, затова и не съм го дал :))

 

Да сайт няма, но има офиси, има телефон, който се интересува винаги може да се обади за конкретна информация :)

А Мтел просто избързаха с пускането на информацията.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

вече мина месец,а още ни вест,ни кост...

наближава ли? :rolleyes:

 

В момента просто е невъзможно да ти го дам.

 

Мтел са избързали с информацията, и реално заявки ще започнат да се приемат след около месец.

 

Тогава се очакват и сайта и т.н.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

И след толкова чакане пак нищо и половина

 

"Link Plus сключи договор и възложи на TriX поддръжка и инсталация на Quarto, както и доставка на високоскоростен интернет, телефония и видеонаблюдение."

 

Само дето няма сайт http://www.trix.bg/ :-D

Link to comment
Share on other sites

И след толкова чакане пак нищо и половина

 

"Link Plus сключи договор и възложи на TriX поддръжка и инсталация на Quarto, както и доставка на високоскоростен интернет, телефония и видеонаблюдение."

 

Само дето няма сайт http://www.trix.bg/ :-D

Сега видях, че саита на груп-9 не бачка.Маи има нещо общо с тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...