Jump to content
BulForum.com

Продават се висококачествени CanBUS ксенон комплекти


Recommended Posts

Планирах да ги продавам онлайн през уеб-сайт, но не ми остава време да го довърша, а комплектите си седят вкъщи и никому не вършат работа, което си е грехота.

 

Внос са от Германия. Брандирани са с немската компания AuCo, поръчани са за производство в Китай. Това го казвам в случай, че някой има изобщо съмнения по този въпрос :rolleyes:

 

Ксеноновите комплекти са изключително качествени и надеждни, това ще ви го потвърди всеки техник с опит в работата с ксенонови комплекти. Когато преди година взех моя и го монтирах в тъй популярния "ксенон център" на пещерско момчето се въртеше половин час да го разглежда, показваше го на някакви негови познати, а после собственичката на ксенон "центъра" услужливо ме помоли да съм й оставил кутията, за да си правела реклама.

 

Ксеноновите комплекти, които продавам имат интегрирана система за работа с Can Bus шината на колата, т.е. елеминират проблема с пискането за изгорели крушки или въобще проблеми по електрическата система.

 

Имам H1 и H7 комплекти, както и един би-ксенонов H4. Всички са на 6000K.

 

Цена:

H1, H7 - 210лв.

H4 би-ксенон - 280лв.

 

За контакти - л.с. или на 089 6645867 - Мъро.

 

le103031-b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Здравей, в момента съм на етапа избор за ксенон.

 

Имат ли гаранция и цената дали е с монтажа?

Интересувам се за Ауди А3 97 H7 са крушките

Link to comment
Share on other sites

А може ли да обясниш как става тази проверка или трябва да се ходи до сервиз за да се разбере?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Комплектите още хващат прах в офиса :) Затова свалям по 20лв. от цената и стават съответно по 190лв. и 260лв. (за би-ксенона H4). Пак казвам, че качеството на тези комплекти няма нищо общо с тези от по 100лв. с монтажа.

 

За да работят, не е необходимо колата ви да има Can Bus шина. Просто баластите имат интегрирана система, която симулира Can Bus интерфейса, затова по-новите автомобили си мислят, че колата работи с оригиналдъ крушките или поне със заводски ксенон. Ксеноновият комплект може да се монтира на абсолютно всеки модел и марка автомобил.

 

Баластите са изключително тънки и компактни за монтаж. В комплекта има всички нужни детайли за монтиране - вкл. и хубаво двойно залепящо тиксо. На старата ми кола същото тиксо издържа 2 години без никакъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес си разчиствах офиса и намерих ксеноните, съвсем бях забравил за тях. За да не прашасват вече ги пускам на 130лв. нормалните (H1 и H7) и 160лв. би-ксенона H4. Пак казвам, че по-качествен ксенон на нашия пазар не се продава, еле пък за такива цени. Давам ги на загуба, но нямам интерес да ми висят вече. Смятах да започна бизнес с внасянето на качествени ксенон-комплекти, но явно у нас масово се предпочита евтиното китайско и няма пазар за друго.

 

За покупки - 0896645867 Мъро. Има по два комплекта H1 и H7 и един H4.

Link to comment
Share on other sites

Днес си разчиствах офиса и намерих ксеноните, съвсем бях забравил за тях. За да не прашасват вече ги пускам на 130лв. нормалните (H1 и H7) и 160лв. би-ксенона H4. Пак казвам, че по-качествен ксенон на нашия пазар не се продава, еле пък за такива цени. Давам ги на загуба, но нямам интерес да ми висят вече. Смятах да започна бизнес с внасянето на качествени ксенон-комплекти, но явно у нас масово се предпочита евтиното китайско и няма пазар за друго.

 

За покупки - 0896645867 Мъро. Има по два комплекта H1 и H7 и един H4.

 

 

Колега, какво значи по-качествен ксенон?Крушките издържат повече часове,светят по добре, или баластите вместо 3 години, издържат 10 примерно.Поясни, защото аз не разбирам от ксенони, а смаятам да слагам на моята колица скоро.Какво би ме накарало да взема един от твоите комплекти, вместо корейски за 75 лв без монтаж, с година гаранция на баластите.

 

аз съм с Н1

Link to comment
Share on other sites

Първо, естествено - качеството на изработка на баластите, контрола на качество при производствения процес.

Когато на предишната ми кола бях на технически преглед и преглеждаха фаровете казаха, че това е най-добрият афтърмаркет ксенон, който били виждали до момента. Обясняваха ми нещо за някакви претрепвания на светлината при повечето китайски ксенони и някаква непостоянна крива / линия. Абе неща, които не запомних иначе казано. Но казаха, че КПД-то на светлината на тези била много по-добра и имало повече полезна светлина, отколкото отблясъци и кофти шукаритетни ефекти. Демек, осветявали повече от нормалното, без да заслепяват хората срещу теб. Но аз бях тогава с оптични фарове и не знам дали този ефект ще важи и при рефлекторните (ако си с такива).

Принципно типовете от Германия, от които ги взех дават 2 години гаранция на баластите и понеже сме приятели казаха, че бракът бил 0.2%. За крушките вече гаранция няма поради обясними причини.

 

Ето ги същите в техния сайт:

http://www.topauto.com/en/detail.pl?id=2rcMSoN1TsBji1OOcG5qMFrdTzQMqiit;la=en;cu=EUR;co=GB;sh=1;ca=312;mc=185;cs=312;pa=1;pi=2471;fs=

 

Гаранцията си е към тях.

 

А това дали ще си купиш този или корейски за 75лв. си е изцяло твое решение и нямам намерение да влиая по никакъв начин. Не си вадя хляба с търговия, точно на тези цени по-скоро ги разчиствам като услуга, тъй като както казах съм ги взимал на по-високи цени.

 

American components, Russian components, all made in Taiwan!

Designed by Apple in California, USA. Made in China :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...