Jump to content
BulForum.com

Полицай Бие И Заплашва 22 Годишно Момче


Kpu3a

Recommended Posts

Ако си против насилието налагано ни от Униформените "пазители" на реда

изпрати това клипче на колкото се може повече хора :

http://vbox7.com/play:d9d5fc16

 

 

Не изпращам това видео с цел Спам а за да може повече потребители да видят в каква държава живеем.

Не че не си го знаем всички но нека дадем малко гласност :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Ако бях на мястото на полицая, нямаше просто да му бия шамари, щях да му вкарам една кобинка в главата на лигавото пишлеме...

Link to comment
Share on other sites

Малко им на такива!САМО БОЙ!

 

 

Ако бях на мястото на полицая, нямаше просто да му бия шамари, щях да му вкарам една кобинка в главата на лигавото пишлеме...

мъже

Link to comment
Share on other sites

трудно е да се разбере кой е по-вдлъбнат - полицая или малкия мухъл...

 

а някаква предистория, ала-бала ? тя вероятно би разяснила обстоятелствата около случая ^^

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма значение каква е предисторията. Тоя за да е там най-вероятно е някакво келеме. Независимо от това, не мисля че полицаят има право на такова отношение. Ако келемето e извършило нарушение или престъпление трябва да бъде съдено или да му бъде съставен акт. Полицаят обаче е на работа - трябва да се държи професионално и да изпълнява служебните си задължения. Не виждам как изпълнява служебните си задължения като крещи на малкото келеме - "шъ те убия" - доста срамна картинка...

Link to comment
Share on other sites

Малко им на такива!САМО БОЙ!

 

 

Ако бях на мястото на полицая, нямаше просто да му бия шамари, щях да му вкарам една кобинка в главата на лигавото пишлеме...

Брей?! Какъвто и да е, ония цървул полицая няма право да се държи така!

Link to comment
Share on other sites

За униформения не може да е "no comment"... посягане, на лице (арестувано или не) което е напълно пасивно, само едно нещо трябва да следва - уволнение + граждански иск от пострадалото лице.

Link to comment
Share on other sites

Лелей....., този пикльо едно време що бой щеше да изяде заради такива приказки към ченгето..... Щяха да го налагат на почивки де-що народ има из районното, пък като се завърти и някоя патрулка на там - и патрулиращите (докато си почиват дежурните). Малко му беше...., щом са го прибрали с цялата тумба отворковци - значи има за какво, ами поне като се е наакал да си седи на надрискания задник и да не се прави на отворен, та да побърква и полицаите....

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мразя куките, но не зарад това им отношение, а защото са корумпирани. Това на мен ми се струва нормално, дори добре. Все пак това са хората на реда и трябва да внасят ред.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мразя куките, но не зарад това им отношение, а защото са корумпирани. Това на мен ми се струва нормално, дори добре. Все пак това са хората на реда и трябва да внасят ред.

 

Нормално? Дори добре?? Ами явно такива като вас си заслужават такова отношение с такива разбирания

Link to comment
Share on other sites

Кви са тия разбирания бе хора?

 

Добре било. Малко му било заради "думите" дето ги казвал. Какви думи? Каза му да не го удря!

Link to comment
Share on other sites

Трябвало да всяват респект... Това ли е начина бе,със селски изпълнения и крясъци "ТИ НАЙШ ЛИ КОЙ СЪМ АЗ БЕЕЕ???"... Пълна простотия.

Link to comment
Share on other sites

Ако бях на мястото на полицая, нямаше просто да му бия шамари, щях да му вкарам една кобинка в главата на лигавото пишлеме...

Дълбоко се съмнявам,че ако наистина беше на мястото на полицая(в същата тази ситуация) щеше да направиш така.

 

P.S. Вярно,че клипчето е малко късо и не се знае за какво точно са го прибрали,но все пак.

Link to comment
Share on other sites

*бах му и работата. За това ли плащам данъци?! Тоя елемент може еднствено да забърсва пода в полицията или да е хамалин. Как въобще са го взели на работа тоя селяндур. Това ли е респект от полицият, респект от някакви най-дълнопробни селяни който нямат елементарно домашно възпитание. Дори и въпроясния задържан да го е ядосал може да го сложи в килия да му сложи белезници и да го остави да се развива колкото иска. Е сега ако бяхме нормална европейска държава тоя щеше да е уволнен и да осъден да плати за превишаване на правата си. Респект се вдъхва с професионализъм не с "ЩЪ УБИЯ БЕЕЕ".

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се позволи повече свобода на полицията и такива отворени да им се набиват каските. Как му отговаря на полицая и чак му вика... Мале, мале, точно заради ограничения малките говеда почнаха да се качват и на главите на учителите. Да нямаш право ухото да му издърпаш на малоумника дори, а пък какво остава за шамар - да те уволнят за тва, че някъв дрисък те е обидил, а ти си реагирал на обидата му подобоващо...

 

И пак - как тоя гомнар си позволява да отговаря така на полицая бе?! 100% има предистория, тоя полицай не е запалил от нищото, няма как просто...

Link to comment
Share on other sites

Е то тва бой ли беше :) И двамата са супер смотани. Ченгето може да запали и от по-малко даже. Малкия може да си затваря устата малко. Аз съм виждал как пали ченге от обикновенни въпроси. Просто питах полицая който ми взе книжката, как ще установи от колко точно време съм в страната, че да нямам право да карам с английска книжка. Само дето не ме наби, щото нямаше какво да каже. А пък тоя да му отговаря така и те както не се мислят за супер велики, леле-мале. Държава пълна с комплексари, какво да очакваш. И двамата са за трепане. Ама файда. Дена два шум и това е. До другия път. Ако имаше закон за обида на униформата, нямаше да има нужда ченгето да се напъва да се прави на велик. Можеше просто да повдигне още едно обвинение и да му насолят на малкия дришльо една яка глоба. Че после като се прибере и баща му като разбере, да си го млати той, че го е отгледал такова лайно. Ченгето пък трябва да го пратят патрул пред някой паметник че да му дойде акъла в главата, евентуално. Има и нормални начини да се решават тия проблеми, но те са за нормални хора и нормални държави. Тука нищо нормално няма, така че не виждам какво толкова се учудват хората на такива случки. Те добре че тая са я снимали, а колко още стотици неснимани има. Ама карай. Ще се дивим на тая засега, като няма друго.

Link to comment
Share on other sites

Евала ти на разбиранията...

Какво ми е на разбиранията!? Тези мърсоли - дето ги бяха прибрали, сигурно е имало за какво да си ги вземат, така - целия отбор..... Сто на сто, нещата си имат и пред история, ама тя не е снимана от оня посерко с телефона - нали!? Я ми кажи, ти от този пикльо - дето се прави на голям мъж,( щото знае, че в момента другото лекенце снима) очакваш ли да има някакъв респект към органите на реда? Мислиш ли, че от този би излязал по-нататък съвестен гражданин....? Полицаите били корумпирани и тъпи....,а дали всички са такива и дали не трябва поне мъничко да сме им благодарни, че повечето от тях си вършат съвсем съвестно работата? Не ми се навлиза в подробности, но знам за доста случаи в които полицаи в извън работно време са оказвали неоценима помощ на закъсали граждани (в два от случаите полицаите са си отнасяли и прободни и огнестрелни рани от подобни сладури). Цялата работа е в това, че наистина няма закони за нападение и обида на полицаи (каквито обаче има по "белите" държави). Килъра много добре си го каза - като се прави на велик, да му шибнат една допълнителна по-солена глобичка, пък после тати ще му сипне да 'апне.... По-дъртите из форума със сигурност могат да направят разлика по отношение на опазването на реда от "онова" време и сегашната свободия, а дали това е защото хората са били други или е защото тогава милицията имаше доста повече права е въпрос на който и сам ще можеш да си отговориш (ако ли пък не можеш - питай баща си да ти разясни някои работи).

Link to comment
Share on other sites

И аз съм имал подобно преживяване в районното, при което с полицая си повикахме, ама в крайна сметка, после като си поговорих с дежурния на входа и ми стана криво, че съм се държал като превъзбуден тийнейджър. Проблема е двустранен, но уважение към органите на реда ТРЯБВА да има! Както знаят по-възрастните тук, навремето за такова нещо малкия гомньо щеше да замине за някое ТВУ. Затова хората тогава не се притесняваха къде са децата им по тъмно. Келеши като този, след няколко дни, вкарват някое невинно момче съученик в болница със спукан далак...

Link to comment
Share on other sites

Тука доста волни съчинения видяхме. Това клипче е добре направено - с цел провокация. А предисторията? Ами ако въпросните ошамарени жертви преди това не са разглобили от бой някой? Някой знае ли за какво са там? Ха сега всеки от вас, съдниците, да си представи, че въпросния индивид и компанията му групово са изнасилили малолетно момиче? И си представете да е ваша дъщеря/племенница/братовчедка?

Клипа е заснет от средата на сцената. Никой не знае от къде е тръгнал. Никой не знае защо са там. Никой не знае какво са казали преди това. Съгласен съм, това не е правилното отношение на служебно лице. Но си има една приказка - на зла круша - зъл прът. Понякога само с наказания и платени от мама и тати глоби/гаранции не се постига желания успех. Може да съм малко примитивен, но си мисля, че има боклуци, които никога няма да им е излишен един лобут. Малко да им поизтупат дрехите и да им посмачкат фасона и психиката, за да не наглеят толкова. И за да не е пълна темата с оплакванията с наглостта на крадци и насилници.

И в края на крайщата - никой не знае почти нищо. Само някакви провокативни кадри...

Link to comment
Share on other sites

Какво ми е на разбиранията!? Тези мърсоли - дето ги бяха прибрали, сигурно е имало за какво да си ги вземат, така - целия отбор..... Сто на сто, нещата си имат и пред история, ама тя не е снимана от оня посерко с телефона - нали!? Я ми кажи, ти от този пикльо - дето се прави на голям мъж,( щото знае, че в момента другото лекенце снима) очакваш ли да има някакъв респект към органите на реда? Мислиш ли, че от този би излязал по-нататък съвестен гражданин....? Полицаите били корумпирани и тъпи....,а дали всички са такива и дали не трябва поне мъничко да сме им благодарни, че повечето от тях си вършат съвсем съвестно работата? Не ми се навлиза в подробности, но знам за доста случаи в които полицаи в извън работно време са оказвали неоценима помощ на закъсали граждани (в два от случаите полицаите са си отнасяли и прободни и огнестрелни рани от подобни сладури). Цялата работа е в това, че наистина няма закони за нападение и обида на полицаи (каквито обаче има по "белите" държави). Килъра много добре си го каза - като се прави на велик, да му шибнат една допълнителна по-солена глобичка, пък после тати ще му сипне да 'апне.... По-дъртите из форума със сигурност могат да направят разлика по отношение на опазването на реда от "онова" време и сегашната свободия, а дали това е защото хората са били други или е защото тогава милицията имаше доста повече права е въпрос на който и сам ще можеш да си отговориш (ако ли пък не можеш - питай баща си да ти разясни някои работи).

Аз пък мога да ти кажа много случеи, в които полицаите са се проявявали като пълните марсоли каквито са и не са си мърдали пръста за някои неща... Такава им е професията ще отнасят прободни и огнестрелни рани, никой не ги е карал насила да стават полицаи, но това значи ли че могат да си го искарват на който искат? Искаш да живееш в ченгеджииница щото общо взето това е бил реда по онова време...

 

И аз съм имал подобно преживяване в районното, при което с полицая си повикахме, ама в крайна сметка, после като си поговорих с дежурния на входа и ми стана криво, че съм се държал като превъзбуден тийнейджър. Проблема е двустранен, но уважение към органите на реда ТРЯБВА да има! Както знаят по-възрастните тук, навремето за такова нещо малкия гомньо щеше да замине за някое ТВУ. Затова хората тогава не се притесняваха къде са децата им по тъмно. Келеши като този, след няколко дни, вкарват някое невинно момче съученик в болница със спукан далак...

Абе да ти кажа тия дето влизат в болница със спукан далак рядко, да не кажа почти никога не са невинни...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...