Jump to content
BulForum.com

Продавам Mini Iphone(реплика)


Recommended Posts

Телефонът е ползван по-малко от седмица, няма забележки, има много екстри: mp3, mp4, radio, tv, GPRS, video, e-book , Memory Card , Поддържа до 8гб. памет , Dual SIM. В пълен комплект е:кутия, калъфче, зарядно, usb-кабел, слушалки, допълнителна батерия. цена 200 лв

Link to comment
Share on other sites

Телефонът е ползван по-малко от седмица, няма забележки, има много екстри: mp3, mp4, radio, tv, GPS, video, e-book , Memory Card , Поддържа до 8гб. памет , Dual SIM. В пълен комплект е:кутия, калъфче, зарядно, usb-кабел, слушалки, допълнителна батерия. цена 200 лв

 

edwa li shte ima GPS ?

Link to comment
Share on other sites

Значи е модел мини КА08

Предлагам ти 85 лв, при положение че всичко е наред и няма дефект в микрофона,ако си съгласен, пиши на лични

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Значи е модел мини КА08

Предлагам ти 85 лв, при положение че всичко е наред и няма дефект в микрофона,ако си съгласен, пиши на лични

 

 

150 lv

Link to comment
Share on other sites

WIFI трябва да има ако не се лъжа ? ;) :) Кажи каквъ му е проблема , че го продаваш и го взимам , защото съм си наумил да си взема такъв за коледа :tongue

Link to comment
Share on other sites

WIFI трябва да има ако не се лъжа ? ;) :) Кажи каквъ му е проблема , че го продаваш и го взимам , защото съм си наумил да си взема такъв за коледа :tongue

 

WiFi, нямат репликите ;)

Link to comment
Share on other sites

Сорри че се намесвам най-вероятно на продавача на телефончето вече въобще не му е забавно значи найстина има реплики със wi-fi ,въпреки че ако е този модел Mini KA08 Dual SIM Touch Cell Phone,който колегата е посочил като пример със съответният си въпрос...няма wi-fi,и явно човека който го продава се мисли за голям тарикат щом телефон който го е взел за 150 лева ако е посочения от линка и му иска 200 лева си е направо за един бан и да не пуска повече обяви поне в булфорум,не мисля че на някой са нужни подобни таргаши.Иначе причината поради която продава телефона е че найстина не им държат батерийте просто ако сте свикнали често да говорите може да не изтрае и един ден.Повечето реплики ги продават с 2 батерий и това е една от причините хората да си казват-''е какво толкова като падне едната слагам другата'' или неща от сорта на-''поне едната трябва да държи'',ами да ама НЕ и 2те батерий са прецакани.Моят съвет към любителите на Iphone който нямат нужните средства да си купят нормален от магазина просто да забравят за него(и аз съм един от тях ;):D),първо репликите си личи че са реплики няма да сте големи гъзари сами го разбирате и другите до 1 седмица и те,второ орязани са откъм функций,трето не им държат батерийте,а за съмнителният софтуеър и хардуеър като цяло въобще не искам и да коментирам ;).Извинявам се за СПАМА но мисля че информацията ще помогне на някой хора да не се порежат с не голяма,но и не толкова малка сума пари и то точно преди празниците.

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен с колегата от предишния пост.

 

Аз ползвам вече 8 месеца дву-симов телефон и съм много доволен. Смених 3, докато се спра на SciPhone, а в момента и четвърти пътува към БГ - такъв: :). Има и wi-fi и ТВ.

 

За парите си двусимовият телефон си дава супер качество - всичките си имаха перфектно работещи блутут, радио, MP3; звукът е силен и ясен; покритието е отлично.

 

Верно е, че проблем са батериите, затова който говори повече, да има предвид и да не ползва екстрите (радио, МП3 и т.н.), както и веднага да изключва след разговор и да загася екрана - в такъв режим издържат минимум 1 час. Съответно трябва да свикне всеки ден апаратът да е на зарядното.

 

За мен лично (аз не говоря много по GSM) удобството да НЕ нося 2 апарата е достатъчно, да не говорим за споменатите екстри.

 

Единствено бих направил забележка на продавача, че първоначалната цена беше силно преувеличена - с доставката до България излиза под 80 лв. Но пък в случая няма да се чака 1 месец, както и може да се пробва преди да се плати :), така че евентуалният купувач да си прецени...

Link to comment
Share on other sites

Сорри че се намесвам най-вероятно на продавача на телефончето вече въобще не му е забавно значи найстина има реплики със wi-fi ,въпреки че ако е този модел Mini KA08 Dual SIM Touch Cell Phone,който колегата е посочил като пример със съответният си въпрос...няма wi-fi,и явно човека който го продава се мисли за голям тарикат щом телефон който го е взел за 150 лева ако е посочения от линка и му иска 200 лева си е направо за един бан и да не пуска повече обяви поне в булфорум,не мисля че на някой са нужни подобни таргаши.Иначе причината поради която продава телефона е че найстина не им държат батерийте просто ако сте свикнали често да говорите може да не изтрае и един ден.Повечето реплики ги продават с 2 батерий и това е една от причините хората да си казват-''е какво толкова като падне едната слагам другата'' или неща от сорта на-''поне едната трябва да държи'',ами да ама НЕ и 2те батерий са прецакани.Моят съвет към любителите на Iphone който нямат нужните средства да си купят нормален от магазина просто да забравят за него(и аз съм един от тях ;):D),първо репликите си личи че са реплики няма да сте големи гъзари сами го разбирате и другите до 1 седмица и те,второ орязани са откъм функций,трето не им държат батерийте,а за съмнителният софтуеър и хардуеър като цяло въобще не искам и да коментирам ;).Извинявам се за СПАМА но мисля че информацията ще помогне на някой хора да не се порежат с не голяма,но и не толкова малка сума пари и то точно преди празниците.

 

 

Namali intervutata , molq te

 

Кажи, ама честно, батерията колко държи в режим ало, ало?

 

 

moje bi 3 dni max

Link to comment
Share on other sites

Едва ли държи до 3 дни в режим на говорене. Дават го до 280 минути. За функционалност и ниска цена тия телефони са супер. Взех си подобен (нормалния размер) и батерията при говорене ме издържа един ден спокойно, като добавим и това, че човъркам менюто и т.н.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам същия ка8 мини много доволен телефон интересното при мен е че едната батерия държи 1 ден с доста разговори а другата със същия капацитет ми кара по 3 дни.

И колега намали малко цената щото същия телефон се продава от Софииска фирма с гаранция 3месеца и безплатна доставка за 148лв

 

 

emi 130 leva

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...