Jump to content
BulForum.com

Купувам Case


Recommended Posts

Трябва ми колкото се може по-скоро.

Ще изчакм офертите за уикенда и най-вероятно в Пон. ще пазарувам.

Надявам се да имам избор :) !

Link to comment
Share on other sites

Колко голяма търсиш и какви пари си готов да отделиш ? В момента ползвам един big tower който лично съм моднал.Бих се разделил с него срещи 150 лв. Ако проявяваш интерес ще ти пратя снимки. Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Имам 4 кутии за продан, ако искаш ела на место, ако искаш изчакай да ги наснимам.

Ще те изчакам :)

 

Имам този асус.Много е просторен има леки следи от употреба търся му 35 лв.

Ще те имам в предвид. Само за да доуточня офертата ти ще те помоля да ми отговориш. Кутията има ли липсващи части капаци, панали, копчета и пр. Има гаранция или няма (и съответно ако има към кого и докога)? Цената окончателна ли е ?

 

Колко голяма търсиш и какви пари си готов да отделиш ? В момента ползвам един big tower който лично съм моднал.Бих се разделил с него срещи 150 лв. Ако проявяваш интерес ще ти пратя снимки. Поздрави.

Просто ми е интересно какво толкова си я направил тази кутия, че й търсиш 150лв. Иначе и аз си имам Big Tower Case на ASUS ама ми идва малко голяма :)

Link to comment
Share on other sites

Ще те изчакам :)

 

 

Ще те имам в предвид. Само за да доуточня офертата ти ще те помоля да ми отговориш. Кутията има ли липсващи части капаци, панали, копчета и пр. Има гаранция или няма (и съответно ако има към кого и докога)? Цената окончателна ли е ?

 

 

Просто ми е интересно какво толкова си я направил тази кутия, че й търсиш 150лв. Иначе и аз си имам Big Tower Case на ASUS ама ми идва малко голяма :)

Всичко си и е на мястото.Всъщност единия капак на cd to липсва,но това не пречи.Окончатална оферта 30лв.Все пак нова е 70.Друг е въпроса ако търсиш някой евтинджос. Кутиите имат гаранция ако вървят със захранване.Тази е само кутия.И от ресет е пак без гаранция.Реално има 2 копчета в нея :).Има следи от употреба но е доста запазена.
Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Имам една, но не ми се занимава да качвам снимки.

Срещу 2л. Каменица тъмно е твоя :beer:

Едит: Извинявам се, грешка - кутията е за вертикално захранване, но ако все пак някой прояви интерес, да заповяда...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...