Jump to content
BulForum.com

V - новият сериал за извънземни


mIRCata

Recommended Posts

Излезе му първата серия.

Замунда

Има познати лица от другите сериали. Започва малко като Деня на независимостта, ама да видим какво ще излезе от този сериал и колко ще изкара.

Като гледам серията, малко странно ми изглежда в извънземния кораб да имат бюрца и столове, все едно са си в офиса и дистанционни за тв-то :laughing: , но ще му дам шанс.

Link to comment
Share on other sites

Първият епизод изглежда обеащаваш. Има някои добри находки, ще видим как ще се развият нещата.

Link to comment
Share on other sites

Доста добър пилотен епизод, дано сериала продължи така и за напред. Аз поне скоро не съм гледал нищо подобно. Освен на Деня на Независимостта, напомня малко и за Война на Световете.

Link to comment
Share on other sites

Толкова беше огромна разликата в началото и края на епизода >.< Супер мудно и идиотски започна,но пък завърши доста интересно и интригуващо.

Link to comment
Share on other sites

Точно обратното. Сравнително добро начало, но края уби сериала още в пилотен епизод. Толкова банална и неоригинална тъпня, крадена точно от една книга и от един филм. А актьорския състав е под всяка критика. Как една емоция не я изиграха искрено, а не като пред огледалото в банята, а си подаваха репликите като български "актьори" в евтина американска продукция.

 

Язък, станаха модерни Сци-Фи сериалите и взеха да бълват безсмислица. Добре, че има няколко, които са наистина добри.

Link to comment
Share on other sites

Язък, станаха модерни Сци-Фи сериалите и взеха да бълват безсмислица. Добре, че има няколко, които са наистина добри.

 

90% от всички SciFi филми са пълна боза. Хем съм любител на жанра хем голяма част чак ме е яд да ги гледам

Link to comment
Share on other sites

Одеве изгледах втория епизод, абе забозява малко, ама ми се гледа такъв сериал :) Ще видим как ще продължи нататък...

 

Аз след последния епизод на Stargate Universe мисля да не го гледам или ако толкова закъсам да изгледам някой епизод ама ще трябва много да съм закъсал. Този го чакам да се съберат поне 3 и тогава да го почна някой уикенд... не мога още да кажа колко е бозав ама едва ли ще е колкото SGU...

Link to comment
Share on other sites

Още не съм изгледал пилотният епизод, но не ми се вярва да е такова разочарование като Старгейт Вселена който е тотален провал според мен чакам нещо да се случи но май само с чакането ще си остана язък за голямото заглавие Старгейт

Link to comment
Share on other sites

Изгледах ги сериите тея дни няма да е нещо невероятно както очаквах, но си има и добри страни а и на фона на Sci-Fi сериалите вмомента мисля да го след надявам се да става все по интересен!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tва ша е последния сериал, който почвам да гледам преди да е минал поне сезон от него и е стартирало излъчването на втория. Много ме съмнява изобщо да го продължат.

Link to comment
Share on other sites

Излезнали са в доста дълга ваканция.Това е от официалната страница на АВС

 

Дано да си останат във ваканция, че са жалки направо. Можеше да бъде хитов сериал, но още на втората серия нещата се изясниха. Добре ще е да не се напъват повече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...