Jump to content
BulForum.com

Heroes of Newerth


Bruss

Recommended Posts

Така е. Играйте каквото си искате, няма проблем. Докато цъкате дота, лека-полека и "про" играчите от там минават на ХоН и/или ЛоЛ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Хммм това не съм го пробвал. Довечера ще поправя грешката...

С един приятел от януари го играем и е много свежо. Ако си играл дота лесно ще свикнеш, а новите неща са интересни. Отначало мислехме да си починем от дотата, но сега на новия компютър даже нямам инсталиран уоркрафт, само лол.

 

Само един съвет - сваляй американския клиент, защото европейските сървъри са пълен шит (поддържа ги друга компания).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако пооправят нещата и я пуснат локал, да може да се играе в Гарена и аз ще я цъкам, много яка графика, ефекти. Дисбаланска го приемам, свиква се, но това, че играе се с някакви рандоми е без коментар. За ланка е яка, за гарена също, но тея изчадия, които се наричат играчи вътре, не мислят какво да играят. Играят някакви дето не са виждали дота преди и правят battlefury на jereziah(omniknight) примерно и аз така гледам монитора о0. Теам плей нямат, абе някакви рандоми, затова не я играя аз :Д ако съберете 9 човека да играем 5в5 и аз съм навит ;) а тази ЛОЛ изобщо не става за игра.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо ти е Garena, като хората са си го направили всичко както трябва, а и сега е Open Beta - сваляш и играеш...

Link to comment
Share on other sites

Вчера направих над 10 часа на ХоН. Много на вълни е успеха ми - направя 5 победи и после се падна с някви, които напускат или за първи път барат мишка и клавиатура и ме върне пак назад с 6 загуби.

Иначе не знам за какъв дисбаланс се говори, това е бета, а някои герои бяха напълно променени. Всичко ще се изясни и нагласи в процеса на игра - както става винаги с такива игри. В момента има само 3-4 героя, които може да се кажат, че са много силни, но това е само ако ги оставиш да се нахранят.

Link to comment
Share on other sites

Еми като цяло дисбаланс може да се зачете това, че се стакват орб ефекти, че някой предмети като hot-a са бъфнати за разлика от дотата. Някои магии на героите са имба - void хеал, sand kinga няма делай между стъна и ултимата. Ей такива малки неща. Но това не е толкова проблем, колкото са матмейкингите, ти не можеш да разбереш скила на даден човек само от рейтинга му. Това е абсурдно. В гарена влизаш в ладер руум, високите ладер лвли наистина играят по-добре.

Link to comment
Share on other sites

..., ти не можеш да разбереш скила на даден човек само от рейтинга му. Това е абсурдно. В гарена влизаш в ладер руум, високите ладер лвли наистина играят по-добре.

Прав си, ако направят както е в гарената така игри само за високи левели или нещо от тоя род, ще е далеч по-добре. Например игра без нуубс или лийвърс далеч ще те изкефи повечете дори и да загубиш... ;)

И за бъговете - куката на месаря на 1ви левел е 1100 range / както и за 2ри, 3ти и 4ти, не се променя/, и има още едно нещо за което не съм сигурен - ако дадеш на някой атака и той се скрие на затъмнено не ти трябва да цъкаш пак за да ти върви героя и да го намериш, той просто си продължава все едно го виждаш :P / така убих един без да си мръдна пръста/.

Link to comment
Share on other sites

Ако си ranged и стреляш докато го виждаш и тогава се скрие - само тогава може да го убиеш. Скрие ли се - спира и твоя герой.

Има си опции за правене на игри без нуубовеи leavers, така че не виждам проблем и там. Куката преди не беше с еднакъв обхват на всички нива, но така я направиха и според мен така трябва да е, иначе в първите 3 нива е безполезна.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...