Jump to content
BulForum.com

Heroes of Newerth


Bruss

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

E-mail?

Bruss, провери си пощата.

Така аз си получих поканата liquid много мерси ще цъкам сега само си кажи ника да те намеря /ако мога/, защото там не знам дали има такава friend system?!?

:rolleyes:

?

Link to comment
Share on other sites

?

Оууу хахаха, не съм уточнил че ключа не е за мен, а за един приятел с който по принцип цъкаме дота и сега го навих да цъкаме и ХоН :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Изглежда обещаващо :)

 

Е ти не си ли го играл досега? Много си е яко даже! Ако искаш, дай е-мейл, ще те поканя.

Много по-добре е от DOTA, да видим обаче за SC2 DOTA-та каква ще е... :D

Link to comment
Share on other sites

Е ти не си ли го играл досега? Много си е яко даже! Ако искаш, дай е-мейл, ще те поканя.

Много по-добре е от DOTA, да видим обаче за SC2 DOTA-та каква ще е... :D

 

Как бе регистрирах се и го пуснах даже. Само нямам време да си играя та само хвърлих 1 око

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Има ли мераклии да направим някакво тимче, че с рандъм играчи не е толкова фън ? Мене лично тая игра ме зариби повече от Старкрафт 2-ката. Ако има мераклии могат да идват в irc.zgan.org, channel - #bulforum. Може и някакъв team speak да се пусне и ще стане мазало.

Link to comment
Share on other sites

Ами ние си играем няколко човека. По принцип се събираме по 5 човека отбор. Горе-долу колкото бием, толкова и падаме. Относно team-speak, ползваме Ventrilo(има един сървър, а и аз пускам от моята машина понякога)ил Skype. Ако искаш да се присъединиш, добре си дошъл! В играта съм KalamMekhar, на ЛС ти пускам и скайпа си, ако искаш да поиграем тези дни.

 

@EvilDemon Пълни простотии говориш ти! Играта е много добре нарисувана, адски много неща са подобрени, в сравнение с Dota. За баланса не знам какво да кажа - няма калпав герой, има калпав играч. За мен играта е много добре, определено в момента, в който изтече бетата, ще се бръкна с 42-45 лв, за да мога да продължа да си я играя.

Link to comment
Share on other sites

Ще се свържем, че с рандъми е много изнервящо. Аз съм начинаещ, но мисля, че се оправям добре с Jeraziah :) Иначе наистина проблеми с баланса няма кой знае какви. Опира си до играчите. То реално тая игра ако не я играеш с тийм, ще изгубиш поне половината кеф. И е супер че има Вентрило. За всеки един отбор е важно да има гласова комуникация. Та ще поиграем :)

Link to comment
Share on other sites

Тая тактика е супер зле. Един Легионер с Нимфора и тея не могат да си кажат името. Прилагали са ми я. Аз бях легионер и те излезнаха на 3-тата минута

Link to comment
Share on other sites

Бяма начин. Онзи ден имаше профилактика на сървърите и 3 часа нямаше. Изпаднах в нервна криза, не знам какво ще е ако изобщо нямам достъп. Имам общо над 400 игри сигурно, средно по 35-40 минути на игра (а има такива, които са продължавали и по 70-80минути и повече), това са доста часове геймплей за мизерните 40лв. Понеже знам, че няма да ми дойдат на куп излишни съм започнал да си събирам по левче-два и така докато излезне официално ще ги имам без да ми тежат на бюджета.

Link to comment
Share on other sites

Само дето дотата няма и половината неща, които са в ХоН нито възможностите да се добавят още и още нови такива. Разбрахме, че не ти харесва - цъкай дота. Иначе и кафенцето и биричката вкъщи са по 15ст/1лв, но ходим по кафета и кръчми, нали... И не е безплатна ако нямаш Уаркрафт 3.

Link to comment
Share on other sites

Той говори за Garena, сигурно.

Както и да е. Всеки сам си преценя. За мен, сумата си заслужава, той пък смята, че модната карта за игра 2002 г. е същото... Нека! Всеки да си играе каквото му е кеф, само дето забелязвам тенденцията да влизат разни хора, за да оплюват дадена игра, без никакви аргументи, естествено, просто ей така - за спорта!

Засилвай се към Garena и възвеличавай Dota колкото искаш!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...