Jump to content
BulForum.com

Heroes of Newerth


Bruss

Recommended Posts

heroesofnewerthjuly7.jpg

 

Official site : http://www.heroesofnewerth.com/

Screenshots: http://www.heroesofnewerth.com/media.php

Trailer:

Minimum System Requirements:

Processor: Pentium 4 2.2 Ghz or Athlon XP 2200+

Ram: 1 GB

Video Card: GeForce 5 and ATI 9800 w/ 128 MB VRAM or Intel w/ PS 2.0 and 128 MB VRAM

 

 

 

Играта е почти като DotA, но героите са с променен скин и някои имат различни магий.

За да си дръпнеш играта /която представлява една карта/ трябва да се регистрираш, а за да се регистрираш трябва да имаш beta-key /които в момента са раздадени/.

Но преди няколко дни в сайта пуснаха ъпдейт, в който пише, че ще дадат покани на всички който са се регистрирали, така ще могат да поканят някой друг.

 

Лийвър система:

Ако излезеш или те изхвърли от играта можеш да си влезеш пак до първите 5 минути.

Възможност за кикване по време на игра чрез вот (а също така и предаване на играта).

Коефиценти за победа (гъзария).

Играта спира сама ако някой лийвне, докато отброява финалните 5 сек преди старт.

Страхотна статистика, отброяваща всичките ти убити крийпове, l/d/a (отделно го има и средностатистически, а не всички) и още куп други неща (това не е ingame, ами като цяло).

С Q W E R се пускат магиите.

 

Минусите на играта са незначителни:

Всичко е в един магазин (това може и да е плюс, тъй като рецептите се правят адски лесно - директно ти показва в отделен прозорец нужните съставки и с опция да ги купиш).

Като се кликне на друг юнит (герой, сграда, крийп) не ти показва неговите статистики в полето където се гледа героя, а долу вдясно.

 

А най-голямата разлика е графиката, страхотна е...

Има и Voice Chat.

 

Аз лично не я играя, защото нямам ключ, но много ми се иска да я поразцъкам.

За това ако някой я играе ще съм благодарен ако може да ми прати покана :rolleyes:

brussss@abv.bg

 

И също така във facebook.com ако почитателите на играта станат 300 000 ще се пусне мисля 24 часова опен бета кий сесия и народа ще може да си взима бол ключове. Сега са около 230 000.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми каже как е Line of Sight-a в сравнение с Warcraft III. Дали ако се скриеш зад дърво ще те виждат или ако стоиш на по-високо място?

Link to comment
Share on other sites

Така аз си получих поканата liquid много мерси ще цъкам сега само си кажи ника да те намеря /ако мога/, защото там не знам дали има такава friend system?!?

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Питанка. Играта има ли добър AI режим? Тоест, да си я цъкаш single player?

 

има практис мод. за мен играта все още е далеч от енджина на warcraft

Link to comment
Share on other sites

Цъкам я от Август още.Първо раздаваха кейове по facebook,после пуснаха free registration (вече е затворен :<),сега мисля става вече само с покана или с pre-purchase на играта.. Мисля че имам още 1кей ако някой му трябва да пише 1 лично

edit:

Малко недоразумение стана,имам 2 invite-a т.е. пращайте ми на лично email-а си,че иначе трябва да правя 2 мейла за да зема директно key-овете

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой има ли още beta keys?

И дайте да поиграем заедно де. Аз в играта съм KalamMekhar.

Аз играя още, в играта съм ТheKingPin

Link to comment
Share on other sites

Снощи за пръв път направихме здрава игра, като се събрахме трима познати във Вентрило. Направо ги разпльоскахме...

Давайте да направим някаква игра довечера например? Ще ви дам вент да дойдете. Там се играе и ДОТА в Garena, ако има желаещи...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) обърнах нета за да си намеря бета кей но се оказа , че всички са свършили или малкото останали си ги пазят :) има ли някакъв шанс някой от вас да се смили над един отчаян дота маняк и да му дадете възможност да тества играта :) ще съм безкрайно благодарен ако някой ми прати кей на мейл n1ght_s7alker@yahoo.com :) надявам се да не съм омазал темата с молбата си и ви пожелавам приятно цъкане на тези който са се уредили с кейове :)

Поздрави ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ако се уредиш с кий, ела във вент 87.252.172.54 версия 2.31, там играем, ама от тея тук, само Chistacha е активен. Другите май не съм ги виждал онлайн...

Link to comment
Share on other sites

Пишеш в Google "Heroes of Newerth - Beta Giveaway" и гледаш...

Онзи ден на Alienware.com раздадоха около 3000 ключа, ама вече нямат.

Успех!

 

Няма никаде... оставил съм си емайла насякаде никой не е*ава...

секи е сложил някакъвки лъжливи банери да се регват хората ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...