Jump to content
BulForum.com

Проблем с лаптоп-а...


Recommended Posts

Здравейте... днес забелязах един странен звук (пищене) от вградените тонколонки в лаптопа.Този дразнещ звук се чува когато се усули на повече от 15% от 100% . Много ви моля кажете ми от какво може да е.Възможно ли е да е нещо от ОС-то . До преди 1 месец си бях с оригинална Виста, но от скоро записах Уиндолс 7 . Също така да ви кажа, че и микрофона нещо изчезна , нямаго никакъв.Настройките на пад-а и те заминаха, явно този Уиндолс, който съм записал не е предназначен за лаптоп.Да кажа, че лаптопа е Toshiba P-300 D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте... днес забелязах един странен звук (пищене) от вградените тонколонки в лаптопа.Този дразнещ звук се чува когато се усули на повече от 15% от 100% . Много ви моля кажете ми от какво може да е.Възможно ли е да е нещо от ОС-то . До преди 1 месец си бях с оригинална Виста, но от скоро записах Уиндолс 7 . Също така да ви кажа, че и микрофона нещо изчезна , нямаго никакъв.Настройките на пад-а и те заминаха, явно този Уиндолс, който съм записал не е предназначен за лаптоп.Да кажа, че лаптопа е Toshiba P-300 D

Напълно е възможно.Аз като сложих 7ца на сестра ми на асуса почна да плющи на умряло едната колконка.Приятели с настолни машини също се оплакват за аудиото на 7 цата.Най-добре пробвай да сложиш последната версия RTM.По принцип трябва всеки момент производителите да изкарат драйвери специално за 7,тъй като тези за виста работят ама не съвсем :).

Link to comment
Share on other sites

Благодаря Ви момчета, наистина се оказа от драйвърите.Свалих и записах всички драйвъри за Windows 7 и всичко се оправи , абсолютно всичко :) . Наистина много Ви благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Еми те тошиба си бяха изкарали драйвери още преди 3 месеца.

 

Да, така е било.Просто изобщо не ми е дошло на акъла след като сложиш 7-цата да сложа нови драйвъри.А то много отдавна ги е имало вече за Windows 7.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...