Jump to content
BulForum.com

Продавам 3GS iPhone 16GB - 1бр черен, 2бр. бял


Recommended Posts

Продавма следните телефони:

 

1. 3GS iPhone 16GB - черен, внос от Англия. Телефона е нов отключен (ultrasn0w) и работи с всики оператори. Софт версията е 3.1.2 къстъм.

Цена: 980лв

 

0e50fea026f664d0.JPGb3060e839becb27c.JPG

6cc39dc95c110f51.JPG173109e244abc606.JPG

 

2. 3GS iPhone 16GB - бял, внос от САЩ. Телефона е нов отключен (ultrasn0w) и работи с всики оператори. Софт версията е 3.1.2 къстъм.

Цена: 980лв

 

ac92a4d85d83d7da.JPGb8de4114ca8435e9.JPG

23206932584fbace.JPG0c484b9f536feb51.JPG

 

2. 3GS iPhone 16GB - бял, внос от САЩ. Телефона е ползван около месец отключен (ultrasn0w) и работи с всики оператори. Софт версията е 3.1.2 къстъм.

Цена: 950лв

 

ed337ba0a4a8e78e.JPGed3e2e5ec2187caa.JPG

 

 

гр.Пловдив

0889 71 61 95

 

За страната пращам с ЕКОНТ и опция "отвори преди да платиш"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
нови цени.

 

 

Здравей, не че се опитвам да подбия цените, ама забелязал ли си, че в Обединеното Кралство този телефон се предлага безплатно с договор? А твоите цени са по-високи дори от тези в Глобул.

Всъщност наистина имам интерес към някой от тях, но пък хилядарка не давам за какъвто и да било телефон ако ще и от злато да му е корпуса ... Предложи разумна цена за някой от телефоните , като включвайки пипането по софтуера според мен трябва да намалиш значително цената(така или иначе е останал без гаранция за хардуера), пиши на ЛС ако смяташ че можем да се договорим...

Link to comment
Share on other sites

Здравей, не че се опитвам да подбия цените, ама забелязал ли си, че в Обединеното Кралство този телефон се предлага безплатно с договор? А твоите цени са по-високи дори от тези в Глобул.

Всъщност наистина имам интерес към някой от тях, но пък хилядарка не давам за какъвто и да било телефон ако ще и от злато да му е корпуса ... Предложи разумна цена за някой от телефоните , като включвайки пипането по софтуера според мен трябва да намалиш значително цената(така или иначе е останал без гаранция за хардуера), пиши на ЛС ако смяташ че можем да се договорим...

 

Тази тема съм забравил да я затворя. Отдавна са продадени. В момента имам само на Глобул запечатани с 2 години гаранция. А тези в кралството са с 2 години договор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...