Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Firma Adroit-tam e nai evtino vsi4ko v celia Plovdiv i tia se namira blizo do Trimoncium kakto kazva i C-Unit.

Nai me kefi v Adroid che pochti vsichko se dava v originalnite kutii na komponentite. Primerno dano , video karta, i t.n.

Link to comment
Share on other sites

..da dobavia.....

daje i v niakoi sluchai po-niski ;)

Az rabotia sys Gigahertz veche 5-ta godina.Dosega NIAMAM nito edno oplakvane.Momchetata sa tochni i rabotiat kadyrno ;)

ei tfa e .Edin se nameri da go kaje.Shefa tam -Kiro e super pekan.Sichki si razbirat ot rabotata.Nqkoi pat kato otida takav mohabet stava che reva ot smqh chak.Abe koito ne e otishal mu e vreme.Cenite sa si dobri.Mnogo korektni kym garanciqta.Moje na edna plochka RAM da e 6 meseca primerno tochno tolkova shte ti dadat.Ne sa nqkvi lyjci deto da ti slagat poveche ili pak po mlako i kato se skape nqkaf komponent da sa praat na glupavi na razseqni i tem podobni.Pak kazvam ofisa im e na Opylchenska 13 zad staroto 2 raionno na chetvyrtak pazara .Nqma nachin da ne go namerite po pavaja po pavaja i ste tam.GIGAHertz.

Aide i da znaete nqma da sgreshite.

Link to comment
Share on other sites

ei tfa e .Edin se nameri da go kaje.Shefa tam -Kiro e super pekan.Sichki si razbirat ot rabotata.Nqkoi pat kato otida takav mohabet stava che reva ot smqh chak.Abe koito ne e otishal mu e vreme.Cenite sa si dobri.Mnogo korektni kym garanciqta.Moje na edna plochka RAM da e 6 meseca primerno tochno tolkova shte ti dadat.Ne sa nqkvi lyjci deto da ti slagat poveche ili pak po mlako i kato se skape nqkaf komponent da sa praat na glupavi na razseqni i tem podobni.Pak kazvam ofisa im e na Opylchenska 13 zad staroto 2 raionno na chetvyrtak pazara .Nqma nachin da ne go namerite po pavaja po pavaja i ste tam.GIGAHertz.

Aide i da znaete nqma da sgreshite.

представяш ли си тая фирма преди 20 години сигурно се е казвала МЕГАХерц :D

Link to comment
Share on other sites

ei tfa e .Edin se nameri da go kaje.Shefa tam -Kiro e super pekan.Sichki si razbirat ot rabotata.

Аз веднъж ходих там и няма да ида повече.

Този шеф - Киро - му обяснявам къв ми е проблема / след като съм провел поне дъзина опити / той тръгва да ми обяснява, че не ми бил тва и вместо да ми продаде тва дето исках - си спретнахме едно заяждане / малко /.

И кво накрая аз си купих тва дето ми тряааше от друго място, а за шефа остана - нищо.

А двете момчета дето бяха в офиса бяха много омотани и не разбираха много :(

Link to comment
Share on other sites

Аз веднъж ходих там и няма да ида повече.

Този шеф - Киро - му обяснявам къв ми е проблема / след като съм провел поне дъзина опити / той тръгва да ми обяснява, че не ми бил тва и вместо да ми продаде тва дето исках - си спретнахме едно заяждане / малко /.

И кво накрая аз си купих тва дето ми тряааше от друго място, а за шефа остана - нищо.

А двете момчета дето бяха в офиса бяха много омотани и не разбираха много :(

ne sam na tfa mnenie.pyrvo moje da posporim dali ti si mu go obqsnil kakto trqbva i vtoro te vinagi sa si omotani oniq pichove v ofisa.ama vajnoto e che nqma problemi.zimam si 2 PC ot tam i sam super dovolen.shte si zema i 3-to. tova obache ne oznachava che sam obvyrzan kam toq ofis.prosto mi e priqtno da pazaruvam ot tam.spored me obqsnenieto ti za problema koito si imal i komponenta koito si iskal da si zemesh e dovelo do ne kompetenten otgovor ot strana na kiro.

Link to comment
Share on other sites

inache nai-zle sa reset-a

podkrepqm tvoito mnenie za reset-a.tam sichki ceni sa edni mega daje giga visoki i se chuda kak oshte imat klienti

te sa bahti ludite.predstavi si otivam da si kupa slushalki s mikrofon.iskaraha mi 15000 vida i nai evtinite bqha 9 kinta. otivam v conrad- electonics i tam si zeh 1 kym 1 syshtite slushalki s mikrofon za nqma i 5 kinta

pravete si smetka za kakva nadcenka stava vypros.te prodavat 85 % ot gore.

Link to comment
Share on other sites

ne sam na tfa mnenie.pyrvo moje da posporim dali ti si mu go obqsnil kakto trqbva i vtoro te vinagi sa si omotani oniq pichove v ofisa.ama vajnoto e che nqma problemi.zimam si 2 PC ot tam i sam super dovolen.shte si zema i 3-to. tova obache ne oznachava che sam obvyrzan kam toq ofis.prosto mi e priqtno da pazaruvam ot tam.spored me obqsnenieto ti za problema koito si imal i komponenta koito si iskal da si zemesh e dovelo do ne kompetenten otgovor ot strana na kiro.

Не искам да кажа, че е практика в тази фирма да става така както е станало при мен.

Просто имах два проблема и исках да реша първо по-евтиния.

А шефа взе да ми обяснява, че това не било проблем, а решаването на втория / по-скъпия / би ми помогнало. След това аз му обясних че съм провел експерименти и, че не е така като той казва, но той реши, че не е нужно да се вслуша в думите ми и да ми помогне.

 

Но това си е негов проблем - просто са ме загубили като клиент и това е.

Но както казвам по-горе това може да е единичен случай и поросто да съм ги хванал в кофти момент.

 

edno vreme dokato rabotih za toppartner, kupuvahme ot adroit i sa si nai-tochnite pichove, inache nai-zle sa reset-a

Аз пък от ресет-а съм много доволен, имам приятел там всъщност и може да е затова :)

Link to comment
Share on other sites

I drug put sam razkazval, i sega shte razkaja pak: Kupih si predi vreme PC s monitor Sony (nov) ot firma DEBUT (COMPUTER+ mislq 4e beshe drugoto i ime) Garanciqta na monitora beshe blanka na firmata. monitora dade defect....i se okaza, 4e po originalnata garancionna knijka na monitora(koyato se pazeshe vav ofisa na firmata) e pusnat v eksploatacia 6 meseca predi az da go kupq!!! seshtaite se za kvo stava vapros!

 

Prepora4vam vsi4ki ostanali firmi, bez gorespomenatata.

Ina4e az pazaruvam ot TOP Partners

Link to comment
Share on other sites

Не искам да кажа, че е практика в тази фирма да става така както е станало при мен.

Просто имах два проблема и исках да реша първо по-евтиния.

А шефа взе да ми обяснява, че това не било проблем, а решаването на втория / по-скъпия / би ми помогнало. След това аз му обясних че съм провел експерименти и, че не е така като той казва, но той реши, че не е нужно да се вслуша в думите ми и да ми помогне.

 

Но това си е негов проблем - просто са ме загубили като клиент и това е.

Но както казвам по-горе това може да е единичен случай и поросто да съм ги хванал в кофти момент.

 

 

Аз пък от ресет-а съм много доволен, имам приятел там всъщност и може да е затова :)

oks se pak tova si e forum seki si ima mnenie nali tala ??? kolkoto do reset-a koito i da pitash shte ti se ismee. nz spored men tam e super skypo.i ne si zaslujava da se zimam nekvi raboti pri polojenie che ti sam kaza che tyrsish po izgodnoto i po evtinoto.takache narode pazaruvaite ot kade mislite za nai dobre.seki ima mqsto deto smqta za dobre i ot tam si zima konfiguracii i komponenti. moito e gigahertz tvoito e reset-a na drugi e erata i smart systema i tn.

Link to comment
Share on other sites

Само ще вметна за всички, които търсят далаверата - евтиното винаги е по-скъпо.

prav si nqma spor.ama i ti gledash da minesh tynkaj nali ???? predstavi si ofis deto lizinga e za 6 meseca 5 % ot gore. i drugo e da idesh v smart system deto shte ti otrejat glavata.ako lyja popravi me.shtoto tam lizinga za 6 meseca pak i za 12 m e nad 10 do 15 % tfa malko pari li sa?kato stava vypros za PC + Monitor za primerno skromnata cena ot 1000 lv.kazvam tolkova zashtoto edno sravnitelno dobro PC struva tolkova s monitor.pomisli smetni da vidim kolko shte izlezne.i dali si na kqr ???????

Link to comment
Share on other sites

като чух smart systems не мога да не се обадя - ХОРА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.

Само ще спомена че ходих за един ъпгрейд и като го гледах онзи нищо неразбиращ чичка там как се отнасяше с дъното ми пред мен, мога да си представя как се отнася с него като мен ме няма. Бях на ръба да счупя нещо там. Веднага си взех компонентите и се махнах.

Тази фирма се нуждае от нов персонал - млади хора разбиращи от компютри, а не от изкуфяли пенсионери дето седят там и само намалят продажбите.

Не вярвам да има тук някой който предпочита да си говори за ПЦ с онзи вместо с някой млад пич.

Link to comment
Share on other sites

Избягвам да си купувам на лизинг. Никъде няма разлика по-голяма от 5 процента в цените, въпрос на вкус е от кой да си взема - важно е отношението и коректността.

Link to comment
Share on other sites

точно пък хард са ми сменяли в Мост и стана доста бързо

 

освен това, Gigahertz ако са го взели от Мост, нали като им го занесеш, те пък от своя страна ще го занесат в Мост, после този хард ще бъде пратен в София да бъде тестван и чак тогава, ако ти уважат гаранцията, ще се върне новия в Мост и след това през Gigahertz ще стигне до теб... верно е по-катък пътя, да :)

 

това за лизинга е смешно, да не мислиш че те са някакви лихвари и плащат нещата от джоба си и ти го дават на теб на лизинг ? не, имат договор с някоя банка или лизингова къща която им плаща цялата сума и после отношенията по изплащането си остават между теб и банката/къщата, т.е. всяка фирма може да сключи договор със същата банка и да ти продава на лизинг при същите условия, самите условия не се определят от Gigahertz и те нямат никаква заслуга за това дали условията са добри или не

Abe pi4 pak ne si zapoznat ERA-ta i gigaherz zimat nestata ot sofia ne ot plovdivskiq klon na Most,taka 4e ne mi razpravqi kolko vreme sha mi bawat harda.A otnosno lizinga nikuv dogowor ne sum prail a si beshe na mugka duma ;)

Link to comment
Share on other sites

Офис Пловдив

Предстоящо откриване на 15.06.2004 г.

Гр. Пловдив

ул. “Янко Сакъзов” N: 9

ехаа :woot

т'ва ще е страхотно :)

и ми е само на 10-15 мин. пеша :)

Link to comment
Share on other sites

като чух smart systems не мога да не се обадя - ХОРА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.

Само ще спомена че ходих за един ъпгрейд и като го гледах онзи нищо неразбиращ чичка там как се отнасяше с дъното ми пред мен, мога да си представя как се отнася с него като мен ме няма. Бях на ръба да счупя нещо там. Веднага си взех компонентите и се махнах.

Тази фирма се нуждае от нов персонал - млади хора разбиращи от компютри, а не от изкуфяли пенсионери дето седят там и само намалят продажбите.

Не вярвам да има тук някой който предпочита да си говори за ПЦ с онзи вместо с някой млад пич.

И аз съжалявам,че имах вземане-даване с тази фирма :angry:

Link to comment
Share on other sites

Za Most mi se shte da se izkaja i po-skoro za Plamen (serviza). 4etiri (4) meseca mi stoq tam edno dyno za preprogramirane na bios. Kakto se okaza oba4e bios -a bil s nqkkyv intelski gaden 4ip i ne mojel da go programira lesno. Hodih nad 10 pyti da pitam kakvo staa s dynoto mi i seki pyt : "Mi nqmah vreme, ili sa she go vida, ili mini utre, ili zvynni utre :)) i taka 4 meseca. Zeh si go nakraq i otidoh v Computyr + te go pratiha na Argus v Sofia i sled 1 sedmica dynoto mi beshe ok.

Emi nqam dumi v Sofia hodi ne beshe garancionno i pak za 1 sedmica. A Plamen za 4 meseca - qdec. Ne znam dali e dobyr ama mnogo lyje i ne vyrshi rabota qvno.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Смарт Систъм.Ама имам едно проблемче все ми се случва да търся някав компонент и то се в НЕДЕЛЯ. :cry :cry :cry

Кажете някой офис дето работи и през почивните дни.Супер гадно така.Даже ако има такава дайте и телефони за връзка МЕРСИ !!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Pic Computers работят в неделя имат офис на Данаил Николаев точно до РДВР.

Link to comment
Share on other sites

Svetlan може и да е имал неприятности с Most и Пламен в частност, ама нека все пак да е ясно, че поне в Пловдив, едва ли има по-добър техник от Пламен. Не знам дали има някой, който ще го отрече. Дъна, захранвания, контролери, да не говорим за монитори, няма нещо, дето да му се опре. Стига да си заслужава труда и (или) да му се стори интересно да се занимава с нещо. Познаваме се отдавна. Много творческа личност е! И е много разсеян! Обаче не е имало случай, да не ми разреши проблем. Понакога е отказвал да ми ремонтира нещо (или се е отказвал, като установи какъв е проблемът и е безсмислен ремонтът!), ама тогава и аз сам бил нахален. Ама съм проявявал разбиране. Все пак, не е длъжен да ми отдели няколко часа време за ремонт на 15`монитор, на дефект, пявяващ се от време на време, когато такива монитори струват 20-30лв! Колко да му платя за труда? Не само парите де, щото отношенията ни с него са такива, че ми е правил и неща без пари.

Та, на Most и на Пламен (и на Милен за софтуерни проблеми), се доверявам безрезервно!

Link to comment
Share on other sites

моето лично мнение е че MOST са най-големите измамници!!

аз купувам от D и E и от ЕРА

ништо немога да кажа за MOST

но не сам доволен от D&E

за ЕРА само хубави неща никого не е имало проблеми с тях

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...