Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Az sum dovolen ot moita firma Era computers samo za nqkoi raboti me draznqt ama vse pak si e dobra firma i prodavat vsichko na priemlivi ceni :) inache i Reset mnogo me kefqt ama samo kato mi kajat DDS i mi stava super kofti

Link to comment
Share on other sites

V Plovdiv sa 7-8 po-golemite firmi, koito zarejdat direktno ot Sofia ... po malkite firmi kupuwat ot Plovdiv-skite. A sofiiskite sa Asbis , Argus , Westech, Most(?) , Persy. ... nai-mnogo da ima oshte 2-3 po-golemi. S 2 dumi vsi4ko idva ot edno i sashto miasto , prosto tuk go prodavat na razli4ni ceni i garancii :wacko:

Link to comment
Share on other sites

брао бе :(

забрай най-яката Софииска ... SunnyComputers

 

ехх как се надявам да си отворят клон тука :love

Link to comment
Share on other sites

Вносители са на SOLTEK :)

за друго не знам

знам че и на hub-бовете Х-НЕТ те са вносители. На кого му пука какво внасят? Цените им са много високи.

Link to comment
Share on other sites

Каквото има в Съни, можете да си го купите от ЕРА

чеесто ;)

 

и от Съни така ми казаха ама положението в ЕРА хич не е така :)

квото има в ЕРА го има и в Съни :) ама обратното ...

 

иначе хората от ЕРА са фирмата, която уважавам най-много :punk

Link to comment
Share on other sites

Samo ERA Computers! Veche 4 godini sam v Plovdiv, i ko znaete kolko charkove sam kupil ot tam! A da ne govorim che polovinata obstejitie sam im zavel na kraka :) Samo vednej ne biah dovolen ot tiah. Tochno za studentskia praznik na 8 dekemvri ni izgoria edinia ot SWITCH-ovete i 6 choveka ostanaha bez net, a te se napraviha na idioti i ne iskaha da dadat edin oboroten dokato go opraviat... ta chakahme 1 sedmica... A inache i v SMART SYSTEMS ima dalaverski ceni ama mi e mnogo daleche...

ERA Computers

SMART Systems

Link to comment
Share on other sites

Dosega ne sam vidql firma ot koqto da sam dovolen.Govorq kato servis,obslujvane ,ceni i garanciq.Pove4eto sa edni preprodava4i i po4ti ni6to ne razbirat ot tova koeto prodavat.Mnogo sa zle kato cqlo.Spored men trqbva pove4e da se interesuvat ot ne6tata koito prodavat.A za garanciite sa prosto ujasni.Dori v Pic vzimat kinti za diagnostika i za po4istvane na praha na garancionni stoki.Nai zle e polojenieto,kogato defekta e trudno dokazuem-raboti kato cqlo ama ne kakto trqbva i nastavane edno nosene nasam natam.Abe ne mi se govori.I kato znam 4e na nqkoi hora sam im napravil oborot za hilqdi dolari :pirate :pirate

Link to comment
Share on other sites

Dosega ne sam vidql firma ot koqto da sam dovolen.Govorq kato servis,obslujvane ,ceni i garanciq.Pove4eto sa edni preprodava4i i po4ti ni6to ne razbirat ot tova koeto prodavat.Mnogo sa zle kato cqlo.Spored men trqbva pove4e da se interesuvat ot ne6tata koito prodavat.A za garanciite sa prosto ujasni.Dori v Pic vzimat kinti za diagnostika i za po4istvane na praha na garancionni stoki.Nai zle e polojenieto,kogato defekta e trudno dokazuem-raboti kato cqlo ama ne kakto trqbva i nastavane edno nosene nasam natam.Abe ne mi se govori.I kato znam 4e na nqkoi hora sam im napravil oborot za hilqdi dolari :pirate  :pirate

подкрепям!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...