Jump to content
BulForum.com

Координати на камерите из България


INCINERATOR

Recommended Posts

Не че карам бързо из града ,но ако имаше камери в Пловдив на описаните места от сайта до сега без книжка щях да съм останал. Сега ще видя как се инсталира за гармин тоя файл...

Link to comment
Share on other sites

пълна глупост е това , обичайни места с патрули...... по света си имат база данни ама за статичните камери , тука като го сложиш това и на всеки ъгъл ще ти писка че може би има камера......

Link to comment
Share on other sites

не всичко са камери то си пише, повечето са обичайни места на патрулки с радар

 

Точно на В. Априлов и на Пещерско си пише че има камери не патрулки. Там редовно се кара със 70+. Аз нямам толкова точки за взимане колкото пъти съм минавал от там ...

Link to comment
Share on other sites

Качват се с програмата POI Loader.Изтегля се от сайта на Garmin ,включваш Нувито към компютъра , стартираш програмата , показваш и папката с радарите и тя сама си ги качва в папка "poi" във формат *.GPI

Link to comment
Share on other sites

Качват се с програмата POI Loader.Изтегля се от сайта на Garmin ,включваш Нувито към компютъра , стартираш програмата , показваш и папката с радарите и тя сама си ги качва в папка "poi" във формат *.GPI

 

 

Не става. Или поне при 250w не става.

Link to comment
Share on other sites

Не съм изчел темата, ама по пътя за морето имаше поне 5 камери, които видях....Ебаси. Миналата година ги нямаше. Надявам се да НЕ са ми замерили скоростта. И другото, което е. От Созопол до "петолъчката" имаше сумАти надгробни плочи.....и пак всичко живо се фучка.

Link to comment
Share on other sites

Не съм изчел темата, ама по пътя за морето имаше поне 5 камери, които видях....Ебаси. Миналата година ги нямаше. Надявам се да НЕ са ми замерили скоростта. И другото, което е. От Созопол до "петолъчката" имаше сумАти надгробни плочи.....и пак всичко живо се фучка.

 

Имам приятели които ходиха и се връщаха от морето няколко пъти, като ги знам на магистралата са карали с 200 че и нагоре и никои не е изпищял от честитка така че не се притеснявай :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм изчел темата, ама по пътя за морето имаше поне 5 камери, които видях....Ебаси. Миналата година ги нямаше. Надявам се да НЕ са ми замерили скоростта.

Само да задам един въпрос като пълен лаик - камерите нали ги ловят антирадарите или те (камерите) са на някакъв импулсен принцип и като ги засечеш, вече е много късно?

Link to comment
Share on other sites

Имам приятели които ходиха и се връщаха от морето няколко пъти, като ги знам на магистралата са карали с 200 че и нагоре и никои не е изпищял от честитка така че не се притеснявай :)

 

На магистралата би трябвало да има 2 обаче в близост до ПЛД. Към морето са както следва: първата - още като минеш колелото на магистралата, после в края на село Подслон ако не се лъжа. В Нова загора има 2. В още едно село има 1. След Бургас има 2. И в Бургас има такова нещо дето ти ПОКАЗВА с каква скорост караш. Купи си новия Авто Билд - там са показани. По маршрута по който минах - имаше съвпадение. Да не говорим колко патрулки с камери срещнах днеска като си идвам. Като гърмян заек майна.....та уж карах с ограниченията, ама да видим дали няма да подхвана първа страница на "фотоалбума" :pirate

 

Само да задам един въпрос като пълен лаик - камерите нали ги ловят антирадарите или те (камерите) са на някакъв импулсен принцип и като ги засечеш, вече е много късно?

 

нямам никва идея, нямам такова у-во

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...