Jump to content
BulForum.com

Купувам адаптер 5V/2А


Recommended Posts

Трябва ми за USB hub, специално за този hub, купил съм го от Reset, но в комплекта немаше захранване, а само да е включен на USB е недостатъчно, защото компа забива при включване на флашка.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми за USB hub, специално за този hub, купил съм го от Reset, но в комплекта немаше захранване, а само да е включен на USB е недостатъчно, защото компа забива при включване на флашка.

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=76961&hl=

Ако те интересува да премеря колко точно волта е в изхода

Link to comment
Share on other sites

1.BTC ADP-305 , ИЗХОД 5V, 6A , 30W ц.20лв, захранвало е мрежови хъб 3COM , изключва на 7А.

2. другия е от рутер длинк , стабилизиран импулсен 5в 2а за 10лв.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми за USB hub, специално за този hub, купил съм го от Reset, но в комплекта немаше захранване, а само да е включен на USB е недостатъчно, защото компа забива при включване на флашка.

не би трябвало това да е проблем. трябва ти външно захранване ако ползваш нещо с консумация над 0,5А. флашката няма такъва консумация ако си е изрядна и не е дефектирала. и аз имам хъб и никога не прави парчета без захранването

Link to comment
Share on other sites

1.BTC ADP-305 , ИЗХОД 5V, 6A , 30W ц.20лв, захранвало е мрежови хъб 3COM , изключва на 7А.

2. другия е от рутер длинк , стабилизиран импулсен 5в 2а за 10лв.

С рутер D-link съм, но не може да се свърже с USB хъба, прекалено голяма е буксата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...