Jump to content
BulForum.com

купувам домашен телефон


Recommended Posts

купувам домашен,безжичен телефон-с памет за последните входящи и изходящи номера 0887707409

 

Предлагам ти DECT телефон с 2 независими слушалки и всички екстри без секретар. такъв на цена 25 лв. Работи с акумулаторни батерии АА. Цената е БЕЗ батерии, но те поне са евтини.

Link to comment
Share on other sites

предлагам ти Panasonic, за 40лв,малко използван,в отлично състояние,с множество функции:1)телефонен указател с 20 телефонни номера и имена;2).памет за последните 50 входящи и изходящи тел.номера;3).бързо набиране на 9 тел.номера;и др.

http://media.snimka.bg/3887/014028600.jpg

Link to comment
Share on other sites

DECT телефон Panasonic KX-A141EXS, сив, в добро състояние, батериите са за смяна... Цената е 15лв.

 

 

Imam interes.Proverqvah v neta za modela,no ne moga da go otkriq.Napi6i mi o6te vedna6 modela,izprati mi snimki na maila kalin652@abv.bg i mi dai nqkakav telefon za vrazka ili mi zvanni na moq 0887707409

Link to comment
Share on other sites

Imam interes.Proverqvah v neta za modela,no ne moga da go otkriq.Napi6i mi o6te vedna6 modela,izprati mi snimki na maila kalin652@abv.bg i mi dai nqkakav telefon za vrazka ili mi zvanni na moq 0887707409

 

Довечера пак ще проверя как точно е означението на модела и ще го снимам.

Но най-добре е ако можеш да дойдеш да го видиш...

Утре ще го взема с мен.

Телефона ми е 0887387152

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...