Jump to content
BulForum.com

Мноо кофти проблем-малко ми е спешно


kanata

Recommended Posts

Значи не е за мене а за един приятел значи искал да си вкл. телевизора към компа и да си гледа филми там и кво барал в Propertise\Setings. и си омазал работата сега на монитора като даде дясно копче за менюто нещо не му излиза а то според мен излзиза да телевизора а пак той и той бил с черен екран и няма управия , кво се прави в тоя случай. Мерси много !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Няма защо, пак заповядай! :laughing:

А, мен не са ме разбирали като пиша!

 

Не си спазил точка 9 от правилата на форума.

Не си писал какъв е монотора, изобщо не си дал никаква информация.

:dry:

 

Активният екран е на телевизора, а телевизора не изкарва картина... май това ти е проблема?

:)

 

Както каза човека под мен.

 

Ето ти го написано как става.

1во Изключи компютъра и махни кабела към телевизора!

2ро Рестартирай компютъра и с натискане и задържане на Ф8 (или Ф5 в някой случаи) преди да зареди Уиндолс.

3то Изкарва ти едно меню от което избираш Сейф Мод и компютъра се стартира.

4то Влизаш в пропъртиес на десктопа и си нагласяш обратно настройките.

Това трябва да помогне.

Link to comment
Share on other sites

вярно е много неясен : ))

ама мисля, че ако влезе в safe mode, където би трябвало да пусне само монитора (без телевизора, въпреки ностройките, които е барал) и си направи настройки без телевизор, т.е. само 1 екран и той да е default monitor Или (ако е инсталирал драйвери за монитора) конкретен монитор, всичко ще се оправи. Надявам се си ме разбрал, на твоя език ще изглежда нещо такова: "значи пукаш в safe mode и таковаш default monitor и ш е вс ток и жица" (ек че кратко ;) )

 

p.s.

как се влиза в safe mode // форум-а на kaldata http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=24403

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...