Jump to content
BulForum.com

търся ВиК за поставяне на санитария.


Recommended Posts

търся ВиК за да свърже в банята ми две батерии, мивка , тоал.чиния , душ кабина и боилер.

в кухнята имам само една батерия за мивката.

трябва ми наистина добър майстор и да предлага нормални цени.

не всеки може да монтира и да нивелира правилно душ кабини така 4е моля да каже който може .благодаря предварително .

 

Обявата е за Пловдив

Link to comment
Share on other sites

търся ВиК за да свърже в банята ми две батерии, мивка , тоал.чиния , душ кабина и боилер.

в кухнята имам само една батерия за мивката.

трябва ми наистина добър майстор и да предлага нормални цени.

не всеки може да монтира и да нивелира правилно душ кабини така 4е моля да каже който може .благодаря предварително .

 

Обявата е за Пловдив

 

 

душ батерия -25 лв

обикновеннабатерия-20 лв

мивка-25+(ботуш,ако има +15лв)аако е шкаф мивка 20

тоал.4иния 35лв ,моноблок 50лв

боилер-35

ду6 кабина -60-120 зависимост от кабината

 

цените са ориентировачни и това са цени само за труда които не включват материалите - като кранове нипели,колена меки връзки и там подобни но наи добре се обади на

 

0878/353-383 йордан или 0887/934-727- георги

Link to comment
Share on other sites

Абе майсторе,какви са тези цени,ти направо златни ръце да нямаш....

 

Моя майстор ми взема 300лв за цялата баня с теракот,фаянс и поставянето на всичките тези неща(без душ кабина),а твоите цени горе долу достигат толкова само за поставяне на санитарията.

Пробиваш 2 дупки слагаш 2 анкерни болта,свърваш 2 меки връзки и вземаш 30 кинта.... хората за 30 кинта цял ден работят. :confused :angry1

 

До автора на темата:Пич мини по някой завършващ строеж ,където рабоят бригада работници,накарай някой от тях да ти постави санитарията,всички бригади имат ВиК майстори.Хич да нее ще дойде в извън работно време да ги свърже и ще ти вземе 100-тина лв за всичко.

Link to comment
Share on other sites

.Хич да нее ще дойде в извън работно време да ги свърже и ще ти вземе 100-тина лв за всичко.

 

 

приятельо да си учил ВиК и ти да зима6 тези пари а за това за 100 лева прати тази бригада и в нас да ми навърже работите..

и сори за на мом4ето обявата ама ти запо4на аз не пробивам дупки като теб с борма6инката а с ма6ина за 300 лв не лепя като теб сас силикон за 3 лв а за 29 лв но нали знае6 всяко удобство се заплаща за 100 лева само инструментите неможе да си купи тази твоита бригада за да зареди на мом4ето банята но както и да е..

 

аи сас здраве и това са моите цени аз не сам му опрял нож в гърлото има и други които се занимават с ВиК

Link to comment
Share on other sites

хех :D

До колкото разбрах искаш от една баня да си избиеш машината за 300лв.....

Спирам да пиша в обявата,просто цените,които предлагаш са доста далеч от реалните.То и за това стоиш пред компа и пишеш по форумите,вместо да пробиваш дупки.. всякакви...с професионалната машина за 300лв. :beer:

Хайде успех и на двамата!

Link to comment
Share on other sites

С риск да си докарам 20%, ще кажа че цените на колегата по-горе са абсолютно нормални, това че някой си за 300лв. е направил някъде, някаква баня не го прави майстор. Абсолютно съм в час с цените, защото с това се занимавам, а не съм го чул от някой си, дето го чул от един негов приятел и т.н. Така че колегата ако иска мойстор да му свърши работа това ще са цените, ако иска да мине евтино, но без гаранция за качествено свършена работа, да се доверява на някой т.нар. "майстор"

Link to comment
Share on other sites

С риск да си докарам 20%, ще кажа че цените на колегата по-горе са абсолютно нормални, това че някой си за 300лв. е направил някъде, някаква баня не го прави майстор. Абсолютно съм в час с цените, защото с това се занимавам, а не съм го чул от някой си, дето го чул от един негов приятел и т.н. Така че колегата ако иска мойстор да му свърши работа това ще са цените, ако иска да мине евтино, но без гаранция за качествено свършена работа, да се доверява на някой т.нар. "майстор"

 

 

:beerchug :beerchug :beerchug благодаря колега но нека оставим децата да си намират маистори за по 100 лв

аи сас здраве

Link to comment
Share on other sites

Нищо лично ама поне като си предлагаш услугите го направи грамотно иначе излиза че си учил за ВиК а даже не може да напишеш едно изречение без грешка и лично аз не бих те наел да свършиш работа заради това

Не се заяждам нито имам лоши чувства към теб просто го коментирам като неутрален

Link to comment
Share on other sites

Нищо лично ама поне като си предлагаш услугите го направи грамотно иначе излиза че си учил за ВиК а даже не може да напишеш едно изречение без грешка и лично аз не бих те наел да свършиш работа заради това

Не се заяждам нито имам лоши чувства към теб просто го коментирам като неутрален

 

сори за грешките ама в бързането стават и такива работи а за колегата с 100 лв ето един примерен саит с цени

 

http://www.niksm.com/prices.htm

 

и нека наистина да спрем да цапаме темата на момчето и ако е възможно нека някой от модераторите да разчисти темата че чак ми е гузно колко много глупости изписахме :blush: :blush:

Link to comment
Share on other sites

И аз ще поспамя малко :)

 

Имайте предвит че след некадърен водопроводчик щетите са най големите ;) тръгне ли да тече докъто се усетите може да платите ремонта и на комшиите..... В тази област няма място за компромиси от страна на плащашите или плащат сега или после плащат в пъти повече..

Верно е че има една камара хора които ще ти свършат работата по евтино но те са некадърни :)

 

Баща ми също е водопроводчик и цените са му малко по високи от тези на iordan_pld така че хора които си нямат хал хабер от цени има ли смисъл да пишат изобщо...

 

 

Тази част от обществото които гледат да минат метър с бригадата за 100 лева... смята нафтата от 60ст. за 1-вокачествена ,гордее се че кара кола с газова уредба , смята че дрехите на пазара в Столипиново нямат разлика с тези по магазините и вярват на баба си че най хубавата и полезна манджа е тази коятъо е сготвена с 1 бутилка олио вътре :laughing:

Link to comment
Share on other sites

сори за грешките ама в бързането стават и такива работи а за колегата с 100 лв ето един примерен саит с цени

 

http://www.niksm.com/prices.htm

 

и нека наистина да спрем да цапаме темата на момчето и ако е възможно нека някой от модераторите да разчисти темата че чак ми е гузно колко много глупости изписахме :blush: :blush:

 

Благодаря на всички но си намерих майстор и не на тези цени, а на доста по-ниски.Хора найстина приземете се малко , нищо лично но ти си учил няколко си месеца там ВиК и искаш с една бормашина за 300 лв да изкараш една основна заплата. Аз съм завършил медицина, специалност (6+4 годинки) и получавам 700лв .

 

Ако смяташ че са нормални тези цени тогава да питам пациентите ако са ВиК майстори да им режа директно главата.

 

Както и да е пак нищо лично но с тая меркантилност до никаде няма да се стигне. Здраве на всички пожелавам.

 

специално за приятеля който е постнал един линк с цени разни, тук е Пловдив а не София.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...