Jump to content
BulForum.com

не на полицеиското насилие


alicia230

Recommended Posts

..няма ли кои да накаже наглите униформени мухлиовци ,които застават над закона и го нару6ават за собствена облага или вур6ат работа на познати и непознати..на мен ли4но ми писна...

Link to comment
Share on other sites

..няма ли кои да накаже наглите униформени мухлиовци ,които застават над закона и го нару6ават за собствена облага или вур6ат работа на познати и непознати..на мен ли4но ми писна...

Аз да попитам до кога ще търпим неграмотни хора да пишат из форумите? Писна ми вече.

Link to comment
Share on other sites

мислех 4е идеяата е по важна но явно тук е наи-важно остроумието на безделниците

Добре ще е да се съобразяваш когато отговаряш на някой пост,чийто автор принадлежи към групата с виолетовия цвят :tongue

 

Иначе по темата-не си единствен с тия мисли в главата,ама така зададен въпроса няма да получи точен отговор

Link to comment
Share on other sites

мислех 4е идеяата е по важна но явно тук е наи-важно остроумието на безделниците

Трудно ми е да ти разбера идеята. Ако не можеш да се изкажеш да по нормален начин, как искаш от нас да ти разберем идеята. И изобщо аз не съм видял да имаш някаква идея.

 

Добре ще е да се съобразяваш когато отговаряш на някой пост,чийто автор принадлежи към групата с виолетовия цвят :tongue

Преди всичко съм си нормален потребител и след това всичко останало. Просто имам разни права които са за справяне с проблемни потребители. Никога не съм ги използвал за разрешаване на лични спорове ;). Ако ще си по - спокоен мога да махна лилавия цвят :P.

Link to comment
Share on other sites

Още един лилав смята да затвори темата, тъй като не вижда нищо смислено в нея. Ако беше отворена с някаква переспектива за развитие, споделяйки в нея някакво лично премеждие - да, ама така по този начин...."...айдееее, юруш на маслините...", просто няма да стане. ;)

 

Едит: Оставям я за още малко, че Grimjaur беше започнал да пише нещо, да не му сецвам ентусиазма, а и обикновено след като той е писал някъде, нещата веднага започват да добиват по-смислен вид. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да, ще го направиш червен, нали?

 

А какво за полицейския произвол? Аз досега не съм бил жертва на такова чудо... Сигурно защото съм запознат с процедурите и знам как да заплаша ченгето, опитващо да произволничи. Какво значи полицейски произвол?Дайте ми точно определение, за да разбера, понеже аз съм малко тъп така, пия много и ми избелява мозъка вече... И какво значи полицейско насилие? Авторът на темата може ли да ми даде пример за полицейско насилие? Нека само да не са кадри, филмчета и статии за простести. Защото там полицейски произвол няма, там действа жандармерията, а на нея това й е работата - борба с масовите безредици. Чакам.

 

Едит. Пламене, благодаря за правото да се изкажа :D

 

Едит2. Я направо забършете темата...

Link to comment
Share on other sites

Преди всичко съм си нормален потребител и след това всичко останало. Просто имам разни права които са за справяне с проблемни потребители. Никога не съм ги използвал за разрешаване на лични спорове ;). Ако ще си по - спокоен мога да махна лилавия цвят :P.

Аз не съм намекнал нещо подобно.А и вилотовия свят не ме плаши (чак толкоз) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

..няма ли кои да накаже наглите униформени мухлиовци ,които застават над закона и го нару6ават за собствена облага или вур6ат работа на познати и непознати..на мен ли4но ми писна...

спрели ли са те докатo си карал БМВ-то на тати с 90км/ч градско +???

 

разкажи историята на правилен български или темата отива в боклука...

Link to comment
Share on other sites

мислех 4е идеяата е по важна но явно тук е наи-важно остроумието на безделниците

 

6Te e hUbaVo dA raZKaZe6 zA kaKvO StAva v1PRos 4e iNa4e nQMa kAK dA Ti vlEzNem v pOoLoZeNiEtO nALi tAaKa nE sYm Li PrAv??!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

6Te e hUbaVo dA raZKaZe6 zA kaKvO StAva v1PRos 4e iNa4e nQMa kAK dA Ti vlEzNem v pOoLoZeNiEtO nALi tAaKa nE sYm Li PrAv??!?!?!?!?!?

 

 

ХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХ!!!! Браво w00x!!!

 

Тази тема ще я треснем ние лилавите по разбираеми причини, но това ще остане в историята! Да видим дали ще го разчете авторът и дали ще схване смисъла

 

post-12-1234436967.gif

Link to comment
Share on other sites

6Te e hUbaVo dA raZKaZe6 zA kaKvO StAva v1PRos 4e iNa4e nQMa kAK dA Ti vlEzNem v pOoLoZeNiEtO nALi tAaKa nE sYm Li PrAv??!?!?!?!?!?

Хаха! Преди време и аз бъзикнах Галчето със същия пиниз, само че тя май не разбра, какво исках да кажа тогава. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ИЛи пък може да е бултрас,ултрас,мултрас,буфер,траверса...Те винаги са прави и винаги гледат мачовете "мирно" :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Направо се оляхте!

Във форум където не е задължително писането на кирилица, във форум където няма критерии за грамотно писане, във форум където един от модераторите редовно си пляска на маймуница, скачате срещу всеки неграмотен пост?!

Съгласен съм че темата е тъпа, неизяснена....да бяхте наблегнали на това!

В деня на изборите имаше тема, че еди-кой си си продавал гласа. Веднага беше изтрита – съгласен, незаконно е.

Днес ми се мярна темичка, че някой иска да хакне SPS. Веднага беше изтрита - съгласен, незаконно е.

Но в една друга тема (за максималната скорост) всеки се фука, че вдигал 190-250 км/ч (вкл. и модератори) никой не я затваря??? Това е законно разбира се...и безопасно!

Да споменавам ли, че постовете които критикуваха тоя идиотизъм бяха изтрити???

Link to comment
Share on other sites

За да го има това явление полицейски произвол, трябва някой да им го разрешава на господа органите. А им го разрешава този, който им дава парите, който им казва какво да правят и какво не. Докато ги има тия отгоре, дето казват как да се вършат нещата, полицията ще изпълнява - все пак си пазят хляба. Друг е въпросът, че петима не могат да съберат акъл за един и единственото, което могат да правят като хората е да пият вода и да пушат цигари... в знак на протест естествено. Веднага се сещам за 14 януари 2009 година, когато хора, недоволни от случващото се в държавата излезнаха на протест и се обединиха в името на доброто (надеждата умира последна все пак). И какво се случи... повечето сте гледали снимките и кадрите на 300-400 полицая налагащи населението. Баща със сина си, главата на първия - пукната, студент, бит с палка на земята и т.н. Е, разбира се, "провокаторите" са виновни, "хората с маските" ... банда лумпени и некадърници. Като че ли някой обърна внимание на безкрайните мирни протести на хората.

 

И въпреки, че не мисля, че темата има място тук, теми които пряко засягат българина, трябва да ги има, за разлика от такива от сорта на "обичам да шия" ...

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХ!!!! Браво w00x!!!

 

Тази тема ще я треснем ние лилавите по разбираеми причини, но това ще остане в историята! Да видим дали ще го разчете авторът и дали ще схване смисъла

 

post-12-1234436967.gif

Недей , че като ти види подписа и на теб ще скочи :D Bulforum-ския полицейски произвол , правят квото си искат , затварят темите , които си решат :D

Link to comment
Share on other sites

Веднага се сещам за 14 януари 2009 година, когато хора, недоволни от случващото се в държавата излезнаха на протест и се обединиха в името на доброто (надеждата умира последна все пак). И какво се случи... повечето сте гледали снимките и кадрите на 300-400 полицая налагащи населението. Баща със сина си, главата на първия - пукната, студент, бит с палка на земята и т.н.

 

 

Именно затова поисках определения, доказателства и прочие. На 14.01. НЯМАШЕ произвол. Ако сте гледали внимателно/слушали/присъствали/, жандармерията предупреди протестиращите да се разотидат. По този начин служителите й превишиха правата си, защото те НЯМАТ правото да предупреждават. При това предупредиха няколко пъти. Аз лично, ако отида на протест, и видя жандармерия и СПОР, доста ще се позамисля дали да не се дръпна там, откъдето мога да си счупя краката да бягам. Те бият без предупреждение. Това им е работата. Тук не говорим за произвол. Или за вас произвол е и да те накарат да духаш при проверка за алкохол,а?

Link to comment
Share on other sites

мислех 4е идеяата е по важна но явно тук е наи-важно остроумието на безделниците

Ще те помоля да се запознаеш с Правилата на Форума и по-специално точки 1, 2 и 3. Това дали сме остроумни и дали сме безделници не го решаваш ти, нападките и обидите не се толерират тук, без значение към кой са отправени.

 

Колкото до грамотността ти и правилното изказване и формулиране на темата - е тук вече определено можем да те критикуваме дори.

 

Ако решиш все пак да опишеш някаква конкретна твоя случка с органите на реда, в следствие на която са нарушени гражданските ти права - то тогава го напиши на ЛС и ми го изпрати, за да мога да ти редактирам поста и да отворя темата. Дори тази твоя тема да е била просто един изблик на гняв срещу "наглите униформени мухлиовци" и техните познати и роднини - пак ще е хубаво да е по-ясно написана и ако е и с повече думи описана - цена няма да имаш.

 

 

Остани със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...