Jump to content
BulForum.com

Гълтате ли, плюете ли


  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хапвам си диня и понече ме мързи да я чистя хубаво а ме мързи и да ги плюя та взех да се чудя само аз ли съм такъв мързел и ги ям или има и други и изобщо как процедирате със семките на дините ако изобщо ядете диня (познавам до тука един човек който не обича диня а само пъпеши).

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм ги ял, било ми е и чудно пък за семките от грозде как ги плюят. Че аз не ги усещам даже, пък, която улуча да сдъвча ми придава един леко тръпчив приятен вкус :))

Link to comment
Share on other sites

Оле тая тема е велика, казвам без грам сарказъм. От всички плодове ям само банан и диня, а динята я ям в промишелни количества :laughing: :laughing: за семките - плюя ги

Link to comment
Share on other sites

аз даже си ги отделям в единият край на устата и след като приключа с яденето започвам да си ги дъвча 1 по 1 , тва от детските ми години що бой съм изял за дето го правя от баба ми ..... навик кво да правиш , доставя ми огромно удоволствие :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо върви и сее разврат и похот, но го прави прикрито като една истинска минджа :).

 

За протокола - не ям диня :P.

Link to comment
Share on other sites

Преди чистих повечето, а малкото останали ги гълтах, обаче вече не ям диня, защото си прекарах много готино рдин път.

Бях хапнал доста диня и след това изядох едно парче пица, качих се в колата да ходя до брат ми и от миризмата на дизела като почна да ми се върти свят и да ми се гади, ужас. Брат ми си помисли, че се преструвам нещо, но след като се прибрах, точно излизам от колата и с едно леко хълцане забелязвам как една гъбка ми изкача от устата... гадно нали.

После като се почна два часа *ръмжене* на двора, така се бях дехидратирал просто и толкова гадно беше, че диня не искам да погледна.

Не знам дали беше от динята или пицата, ама не ме и интересува, просто ми е гадно и не ям, иначе пъпеш със захар си хапвам.

:tongue

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХАХАХАХ

 

Дедо... омазал положението... ахахахах, не не мога, ше пометна... Не сме сами!

 

Иначе гълтам. И ода да разсаждам :]

Link to comment
Share on other sites

Плуя :D Дядо , винаги съм знаел , че дълбоко в теб се крие 1 мръсник :D

Link to comment
Share on other sites

Дядо, жена ти ако види с какво развращаваш малките , няма да и пипнеш дините :D

 

Иначе аз съм повече фен на пъпешите ;P

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Аз диня не ям!

Къде са представителките на противоположния пол, към които е насочена темата..... те диня не ядат ли, кво ли???

За тези които се колебаят дали да гълтат "семките/семето" моят съвет е - вкусовите рецептори се намират във външната част на устната кухина, така че веднъж попаднали вътре, ако не искате да усетите неприятния им вкус - гълтайте мили Дами...така пътят е по-кратък, продуктът е екологично чист и съдържащ ценна информация, и е полезен за стомашно-чревния трак :lol:

Link to comment
Share on other sites

ЗА ДИНИТЕ ГОВОРЯЯЯЯЯ... и не pazu, НЕ за тези дини за които си мислиш... както казах - хапвах си диня и почистих някоя и друга семка, глътнах някоя и друга, изплюх 2-3 и се замислих дали пък няма да ми докарат запек примерно... ама се сетих че и преди съм ги ял а нито запек нито разстройство са ми докарвали и ей така се роди тази тема. Аз какво съм виновен че акъла ви е в гащите? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хапвам си диня и понече ме мързи да я чистя хубаво а ме мързи и да ги плюя та взех да се чудя само аз ли съм такъв мързел и ги ям или има и други и изобщо как процедирате със семките на дините ако изобщо ядете диня (познавам до тука един човек който не обича диня а само пъпеши).

нямам апандисит и от динята няма никва фира, дори и семките, че много време отнема чистенето :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз даже си ги отделям в единият край на устата и след като приключа с яденето започвам да си ги дъвча 1 по 1

 

Това сега го видях... не са ли гадни на вкус? Аз мисля че като сдъвча някоя без да искам и ми горчи.. или бяха на ябълките...

 

 

_______________________

 

 

И на дините и на ябълките - всичко се яде. Не бива да се хАби мат'рял...

 

Ами аз имам спомени че съм успявал да сдъвча някоя семка без да искам и после ми е горчала ужасно...

Link to comment
Share on other sites

Сера ги. Тва е допълнителен баласт, дето помага за смилането на рънътъ. Как ше ги плюя/чистя?

Link to comment
Share on other sites

Аз ги гълтам :) По повода се сетих за един виц :

– Докторе, фасул ям, фасул сера, диня ям, диня сера...

– Еми яж лайна, сери лайна бе... :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дедо тая тема ми се присади подсъзнателно. 'Неска съм купил 10 кила диня ;]

 

Аз днес само 5 и след малко почвам да преяждам с нея - от 6часа я чакам да се охлади хубаво дано вече да е станала че повече не мога да чакам...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...