Jump to content
BulForum.com

Въпрос относно ASUS EePC901


qwannn14

Recommended Posts

Набелязъл съм си следния нетбуук : цък . Някой , ако е работил или притежава такъв ,нека сподели впечатления. Ще съм му много благодарен. На мен ще ми трябва за интернет , скайп , open office , pdf и ако може да се подкарат на него CAD приложения направо ще е върха :) .

Link to comment
Share on other sites

Ами... имам 1000H... CAD не знам дали ще тръгне, защото никога не съм пробвал, но съм сигурен, че нищо няма да видиш на този 9" екран... Аз по-скоро бих изчакал 1101HA...

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, какви CAD приложения на тези таралясници - това е НЕТбук, а не Компютър или Workstation (mobile).

Вие хептен искате с трици маймуни да ловите.

А и човек, който иска да подкара CAD/CAM приложение на 9, 10" дисплей, ще е страхотен архитект...

Вземи си по-добре една елка за 2 лева от 'левче, кефффче' магазините и си цъкай Adobe CS3 на нея..

А и какви pdf файлове ще отваряш. С колко таблици примерно и колко големи ще работиш...

За нормалната работа става и селерон на 1,4Гхз.

Из нета и форума има достатъчно писано, може да поразгледаш малко...

Link to comment
Share on other sites

CAD файловете искам само да ги отваря - без да редактирам , защото на тоя дисплей наистина ... Иначе поддържа водоровно 1024 пиксела , което е добре за документи и PDF-чета (според мен ). Абе, върши ми работа . Искам мнения от хора , които са ползвали такъв нетбуук. В смисъл как се държи , "тромав" ли е (понеже четох някъде из нета че Солид Стейт Дисковете били "по-тромави" от хардовете) , наистина ли издържа 3-4 часа в работен режим при заредена батерия ... ей такива конкретни работи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...