Jump to content
BulForum.com

Купувам преходник


Recommended Posts

ТЪрся си такова преходниче. Някой ако има.. или ако знае каде да намеря, да не се колебае да драсне едно ЛС или в Темата. Цена нямам идея как вървят затова за правилата слагам 1 лв.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш в предвид 3.5 към 2.5 за Нокията,такива се продават във всеки магазин за електроника или аудио техника...

Скоро си взех подобен за 1.20лв. за Е51 от магазин за аудио техника,забравих му името,намира се в уличката зад кино Фламинго ;)

Link to comment
Share on other sites

Не точно това имам предвид. На Е51 е стерео жак 2.5 .. към който можеш да сложиш 3.5 слушалки с въпросният преходник за който говориш. Него наистина го има във всеки магазин. Но аз търся по старите, тези широките букси за слушалки на нокия. Поп Порт се води ако не се лъжа, и ми трябва преходник от тоя порт към стерео жак. преди време имаше такива обяви из форума, но тогава бях с ериксон, пък и на живо съм ги виждал, но като не са ми трябвали не са ми представлявали интерес :) А със сигурност съществуват и ги има.. ама въпроса е да ги намеря :)

Link to comment
Share on other sites

Не точно това имам предвид. На Е51 е стерео жак 2.5 .. към който можеш да сложиш 3.5 слушалки с въпросният преходник за който говориш. Него наистина го има във всеки магазин. Но аз търся по старите, тези широките букси за слушалки на нокия. Поп Порт се води ако не се лъжа, и ми трябва преходник от тоя порт към стерео жак. преди време имаше такива обяви из форума, но тогава бях с ериксон, пък и на живо съм ги виждал, но като не са ми трябвали не са ми представлявали интерес :) А със сигурност съществуват и ги има.. ама въпроса е да ги намеря :)

сетих се,даже имам такова само че го използвам.В малките магазинчета по руски може да има,също и в магазините които споменах по-горе..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...