Jump to content
BulForum.com

Търся си мишка и клавиатура


Recommended Posts

Търся мишка и клавиатура за една стара кошница която имам и реших да вкарам в употреба.Ако някой му се намират нека предлага тук в темата . Колкото е по-ниска цената толкова по добре.Нямам претенций към нищо стига единствено да работят нормално.Не бързам и ще купя след като имам поне десетина предложения така че предлагайте смело .

Link to comment
Share on other sites

Имам една стара скрол мишка-работеща.

Имам и нова мултимедийна клавиатура(сребриста с черни клавиши),която на практика не е ползвана,понеже тъкмо я купих и ми подариха лаптоп. Давам я за 10 лева+мишката подарък.

Link to comment
Share on other sites

Привет,

имам бяла клавиатура - КМЕ2101 мисля се водеха и оптична мишка Logitech. Мишката си има преходник за ПС/2. Цена за двете - 13 лева.

 

Оффтопик - изискванията са прекалено големи за консумативи, които се намират и за 15 лева нови.

Link to comment
Share on other sites

Оффтопик - изискванията са прекалено големи за консумативи, които се намират и за 15 лева нови.

 

 

 

Ако става въпрос за моите изисквания, поясни какво значи големи щото не не разбирам.Искам само да работят и да не са USB

а консумативите се намират и за 10 лева нови така че моля да се съобразите с това.Търся ги за комп който ако пусна за 50 лв надали някой ще ми се обади : ))) така че цени от 10 и 15 лева не вървят , колкото и да са хубави нещата .Трябват ми съвсем обикновенни ,елементарни , стари мишка и клавиатура.

Link to comment
Share on other sites

4лв клавиатура на PS2 ( ако искаш + мишка чисто нова на PS2 оптична - двете неща за 10лв) + подарък CD-RW диск и преходник USB---> PS2, ако вземеш двете неща p.s. мишката ще я имам в наличност най-късно до утре ( събота) 10.00ч сутр

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...