Jump to content
BulForum.com

Продавам 3 bluetooth слушалки


Recommended Posts

Продавам следните 3 слушалки останали от безкрайните ми опити да намеря "перфектната слушалка" - оказа се че такава няма :( Plantronics Voyager 520 e близо до това което търся но микрофона е прекалено чувствителен...

 

1. Plantronics 220 - 20лв - купувана от Германос, има сигурно още поне 6 месеца гаранция с книжка, кутийка и т.н.

2. Plantronics 320 - 10лв - от едно магазинче до Новотела (мисля че го намерих по обява от форума) - препоръчана ми от gado като много добра - за мен няма разлика между нея и другите 2 Плантроникс-а които имам (цената е по-ниска заради един дребен козметичен дефект - една малка пластмасичка се отчупи и съм я залепил, иначе от 3те тази е най-удобна според мен, работи безупречно)

3. Motorola H350 - 20лв - чисто нова - донесе ми я приятел от щатите (чудех се какво да ми донесе и за да не дойде без "подаръци" му я заръчах тази) - говорил съм точно 2 пъти с нея

 

24e1j7d.jpg

 

PS: Искам да ги разкарам тъй и тъй не ги ползвам а Voyager 520 ми е най-удобна та само ми се търкалят наоколо...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...