Jump to content
BulForum.com

Метанова Бутилка 15кг.


Recommended Posts

Продавам метанова бутилка Фабер 15кг. 90л. бутилката е доста голяма и това и е предимството

цена 700лв.

НОВА ЦЕНА 650лв.

Link to comment
Share on other sites

Предимството е ,че е голяма рядко се намират

Ако имаш нещо към темата кажи ако ще плюеш пиши ми ПМ ама не ме флуди тука 10х

Link to comment
Share on other sites

Преди време ми предлагаха такава маркова бутилка.Казаха ми,че тежи 70 килограма.

Но не съм сугурен дали точно за тая марка става дума.Нека собственика да каже.

Link to comment
Share on other sites

Еми зависи от къде са ти е предлагали ако е бил човек от ВЕКТА бензиностанцията може и да е тя ,но на мен ми дадаха тези стойност 15кг. 90 литра аз лично за 1-в път е пускам да се продава по форуми

 

Поздрави

 

Можеш ли да кажеш горе доло колко тежи?

 

15кг. 90л. за каква друга тежест говорим !?

Link to comment
Share on other sites

Нямам идея колега често аз продавам бутилката имам тези стойности не разбирам от тия неща.

 

OFF TOPIC

Бутилката може да се ползва с вентилирана кола ,но не трябва да е с турбо.

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC

Бутилката може да се ползва с вентилирана кола ,но не трябва да е с турбо.

Тва ще да е тотален офтопик, щото нищо не се разбира от написаното. Кво значи "вентилирана" кола и кой забранява да се слага бутилката на автомобил с турбо?!?

А пък, съвсем по темата, да попитам дали бутилката има паспорт?

Иначе, дано бутилката да му свърши работа на някой, но като гледам, какво се пише, май не се е появил човек, на когото да му трябва.

Link to comment
Share on other sites

Така имах запитване от колега "Може ли да се сложи на вентилирана кола"

 

Обадих се на човека от метан станцията и той ми каза ,че трябва да е на кола без турбо.

 

Бутилката няма паспорт монтирана е в италия така ми дойде тук и съм е свалил за старата си бутилка ми дадаха паспорт когато е монтирах

 

Векта е метан станция в Пловдив която след монтажа ти издават такова нещо ,но не съм сигурен дали ме питаш за паспорт от производител дали не е крадена и т.н. или ме питаш за паспорт ,че бутилката е в изправност и ти дават 1г. гаранция ,защото имах такъв малък червен паспорт на дгура метанова бутилка която монтирах в България.

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Именно за паспорт, гарантиращ изправността на бутилката, годината на производството и пр. става дума.

Макар, че не разбрахме какво значи вентилирана кола, можеш спокойно да черпиш една студена вода газаджията, който ти е наговорил останалите глупости! (за турбото, де!)

Link to comment
Share on other sites

Еми то има значение там изпарителя или нещо друго не ги разбирам просто го попитах дали мойта бутилка с чаркалъците става за вентилирана кола ако мислиш ,че знам какво значи вентилирана кола нямам си и на идея както казах колега ме пита " става ли за вентилирана кола " и аз се обадих да питам и ми се каза това само да не е с турбо това е

Аз разбирам от компютри не от газови бутилки

 

Док. няма когато се монтира на човека на колата му се дава документ за гаранция и изправност.Дори по закон трябва всяка година да ходиш да ти е преглеждат.

 

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Марвин, момчето май дава бонус всички карантии на уредбата с бутилката. Общо взето и той не знае какво точно продава :)

Христев, ти само бутилката ли продаваш или цялата уредба?

Link to comment
Share on other sites

Бутилката ми беше свалена от старата кола всичко което е към нея се продава

 

Бутилка, изпарител, тръбите незнам дали вършат работа, някъкви електроники тва продававам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...