Jump to content
BulForum.com

Watchmen


Recommended Posts

Имах мерак да го гледам тоя филм ама докато се наканя вече не го дават в кината... Въпроса ми е защо толкова време го няма из торентите с хубаво качество ами има някакъв TS качен отпреди 2-3 месеца ???

Link to comment
Share on other sites

Имах мерак да го гледам тоя филм ама докато се наканя вече не го дават в кината... Въпроса ми е защо толкова време го няма из торентите с хубаво качество ами има някакъв TS качен отпреди 2-3 месеца ???

Защото филмът не струва.

Link to comment
Share on other sites

Защото филмът не струва.

 

Хах ебахти логиката, то тогава 3/4 от филмите дето са по тракерите трябва да ги няма...

Link to comment
Share on other sites

Аз само лоши коментари четох за филма и не искам да го гледам, обаче съм го свалил за всеки случай... не очаквам нещо готино все пак.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз само лоши коментари четох за филма и не искам да го гледам, обаче съм го свалил за всеки случай... не очаквам нещо готино все пак.

:)

 

Ама намерил ли си отнякъде хубаво качество или ще гледаш TS ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И на мен филмът ми хареса. Има много красив, дълбок смисъл. Може би точно, за това не се харесва на всички.

 

Иначе погледни в програмата на Гео Милев, аз го гледах там срещу 2 лв.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя филм няма ли вече да има R5 версия

има сумати филми които се появиха след него и вече ги има с R5 запис

А на Watchmen вчера видях че го има с някакъв screener който не ми се видя много добър запис

Link to comment
Share on other sites

Въпреки цялото плюене по филма и всичките негативни коментари филма ми хареса на мен :)

Учудващо - и на мен... Доста абстрактен, но да не се сърдим на масите, които са свикнали всичко да им е поднесено на тепсия.

Link to comment
Share on other sites

Единствения проблем на филма е мудното развитие. Иначе си е много добър. И нека не забравяме, че е правен по комикс.

Link to comment
Share on other sites

Незнам, за мен филма си е тъп. Има хубави моменти, не го отричам, ама 2 часа и половина, в киното да ми се размята няква синя ПИШКА, за тва ли отидох??? :confused Лично за мен поне за кино не си заслужава. Виж в къщи докато може да станеш, да хапнеш, да си починеш и да продължиш да го гледаш е друго нещо. То цвените със секс или сини пишки са повече от сцените с боя и интересните неща. Като цяло, филма за мен беше отегчаващ. Имаше и хора, които бяха почти заспали до мен в киното, а други си тръгнаха в средата на филма. :blink: :wacko: Виж за ефекти и интересни моменти има, но са много малко от другата кофти част :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам,ама си го пуснах с нагласата да го спра след 7 до 10 минути, щото ми е писнало от мозъчни разбърквачки от типа четворки,спайдита,дяволи,и разнита там други покъртителни тъпни за бавноразвиващи се бавноразвиващи,които се изляха напоследък.Но не.Филма си имаше атмосфера,нямаше ги убийствено малоумните наивни моменти от гореспоменатите повърнички.Разбирам защо не се харесва тоя филм.Просто хората отиват да гледат поредния комиксов бълвоч със мацки,пауър тийнчета и убийствено тъпи лафчета и сюжет от рода на "силен съм маа му,ся кво шъ праа,искъм а съм нормален,ма се пак шъ наритам двама трима голтаци,ша ебна някое курве и ща открия новото си призвание да помагам на хората".Няма как на човек който му е харесъл Спайдърмен да му хареса тоя филм.А за тоя синия,доколкото разбрах във въпросния комикс така е представен така че не виждам проблем тук.Не казвам,че филма е някакъв шедьовър,но получих в пъти повече,отколкото очаквах.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Филмът всъщност е правен по единствения комикс, който е печелил награда "Хюго". Във филма са успели да адаптират добре сценария.

Разширената режисьорска версия ми хареса повече от по-съкратената.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...