Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Днес ми дадоха това у-во "ТВ тунер Crypto MPEG-4 TVR USB 2".

Реших да го видя как работи,но установих че няма драйвери.

Някои знае ли от къде мога да ги изтегля?

:))

WiFi адаптер DIAMOND 980000N high - power Здравейте купих си този адаптор, в кутията имаше 2 диска 1 ния е драиверите, а другия боотващ диск, за жалост изгубих боотващия диск ако някои го има същия моля да ми ги качи някаде благодаря предварително :)

WiFi адаптер DIAMOND 980000N high

Този беше с Ralink 3070, нали? Какво имаше на "боотващия" диск, за да знам какво да ти пратя. Имам няколко подобни адаптера и всичките са придружени само с някакъв "Линукс-разбивач" за wifi мрежи - това ли имаш предвид?

Този беше с Ralink 3070, нали? Какво имаше на "боотващия" диск, за да знам какво да ти пратя. Имам няколко подобни адаптера и всичките са придружени само с някакъв "Линукс-разбивач" за wifi мрежи - това ли имаш предвид?

Драиверите които имам са http://dox.abv.bg/files/listtree тези, а на мен ми трябва и боотващ диск с която мога да си направя тези инструкции http://dox.abv.bg/files/listtree нещо не мога да я подкарам тази антена и ми казаха тези настроики да направя, но диска го изгубих :(

И двата линка (които всъщност са един и същ) не работят ("Несъществуващ файл / папка") и не мога да видя за какви "инструкции" говориш. Реално ти трябват 2 неща - само за да подкараш антената е необходимо драйвер и нищо повече ; другото вече се явява екстра и го ползваш при защитени мрежи.

И двата линка (които всъщност са един и същ) не работят ("Несъществуващ файл / папка") и не мога да видя за какви "инструкции" говориш. Реално ти трябват 2 неща - само за да подкараш антената е необходимо драйвер и нищо повече ; другото вече се явява екстра и го ползваш при защитени мрежи.

Да извиняваи устроиството е това http://www.donsoft-bg.com/product.php?id_product=2117 а http://dox.bg/files/dw?a=99eb10a60c са драиверите, а инструкцията която трябва да направя с боотващия диск е това http://dox.bg/files/dw?a=15c14340f3 а именно него изгубих :(

Edited by dragomir375

Аха...то китайците така или иначе слагат или BackTrack, или Beini (на теб ти трябва второто) - ще видя някъде из дисковете на адаптерите, трябва да имам и такъв (ще го кача в Dox-a).

П.П. Ако си го купувал от тоя сайт с линка (donsoft), си дал още толкова, че и отгоре на това, колкото всъщност струва, понеже в DX абсолютно същите са на половин или дори 1/3 от цената в българския сайт...ама нищо ново де...;)

Аха...то китайците така или иначе слагат или BackTrack, или Beini (на теб ти трябва второто) - ще видя някъде из дисковете на адаптерите, трябва да имам и такъв (ще го кача в Dox-a).

П.П. Ако си го купувал от тоя сайт с линка (donsoft), си дал още толкова, че и отгоре на това, колкото всъщност струва, понеже в DX абсолютно същите са на половин или дори 1/3 от цената в българския сайт...ама нищо ново де...;)

Благодаря ти мн. по принцип аз не го взех за да крада нет от хората които са си заклучели интернетите, но пак ще сам ти мн. благодарен :)

аз намерих : beini-1.2.2.iso Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=9c234bc36a даже е по нова версия, но проблема ми не е това може би в драиверите или пак в самото устроиство защото хващам интернет от братовчеда си които живее до мен почти на макс опитвам се да се свържа, но ми изписва статус дисконект :(

Всъщност еися видях, че драиверите които сам инсталнал са RT2870 а на моя модел е RT3070 търсих из нета, но не можах да нмеря :wacko:

Edited by dragomir375

привет колеги имам следният проблем с моето дъно ...

модела на дъното е INTEL ATOM D410

направих си преинсталация качих си всички нужни драйвери за дъното но нямам интернет

пробвах с няколко драйвери свалени от гугъл но тито един не ми става .

ако може някой да ми даде драйвери за ланката на това дъно ще съм му благодарен..

Колеги може ли да ми помогнете и на мен защото съм много зле с тези Драйвъри.

Инсталираха ми Уиндоус 7 на стария ми комп Fujitsu Siemens Esprimo 5900 и ми казаха да си изтегля от гугъл драйвърите които ми трябват , но инсталирах доста и не ми тръгва звукът и ми пише , че ми липсват драйвъри . От там инсталирах няколко програми които ги намирали от производителя , но уви пак не става :(

Ако можете помагайте. Сигорен съм , че такива драйвъри има защотот преди години пак съм имал този Уиндоус 7 .

Свали си AIDA64. Има trial версия на сайта им. Като я пуснеш от дървото избери Multimedia=>PCI PnP Audio и снимай или препиши всичко, което пише там. След това ще се опитам да ти намеря драйвер.

Търся драйвери за тази мрежова карта 3Com 920-sto6 за windows 7 ...Благодаря предварително...

Имам проблем с отварянето на USB flash памет.След като я вкарам в компютъра,излиза прозорец за инсталиране на драйвери,но при инсталацията дава грешка и флашката не се разпознава.

имам DESKTOP маркова машина acer s USB 3.0 , na neq a i usb 2.0 - ,но не ми разпознава устройствата.

Как мога да си пусна usb-2.0

С win 7 32-bita съм !

Edited by tonybadams

Драйвера за chipset-а ти липсва или USB-тата са изключени от биоса. Провери и кажи, ако проблема е с драйверите дай модела на дъното и ще се опитам да ти намеря драйвери.