Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Той пък БокоБоко7 не ни разочарова и директно копира шедьовъра си в пиннатата тема, за да може и там да му се насладим: Наградения материал

 

Още от БокоБоко7:

AION- Не се надявайте скоро да я играете free.

В момента корейците я играят ама така е винаги нищо че септември си излиза играта там са луди.

Ае найте ли ко мисля , че в момента можете да я играете ама незнам дали ще откирете сървър.

Ето ви една занималня ако имате свободно време :)

...

Общо зето това е :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Олеле, смял съм се с глас! Ужас! А сега си го представете тоз левент как пуска автобиография и мотивационно писмо... Или молба за отпуск... Ужас, ужас, ахахахахахха

Link to comment
Share on other sites

Antares аз си го представям, а ти нали знаеш, че такива като него ще трябва да ни осигуряват пенсиите, ще ни лекуват и ще ни управляват след години - това ме притеснява най-много мен.

 

Още от бисерите на БокоБоко7, вчера явно е имал вдъхновение да пише:

 

Бях гледал филма Мазна Пица или Fat Pizza.

Препоръчвам го на всеки, който обича нестандартните комедии.

 

ГлЕдам там някойбеше писал, за голямото напушване да става филма ,особенно ако си дърпаш жумяла.

Имаше подобен филм нещо сшързано,Миналия петък тринайсти обаче се бъркам май.

Той е няква пародия на голямото напушване има и втора част, май Коледата на миналия петък тринайсти.

 

 

Това е от мен чааоо. Ако имате въпроси пишееетеее.

:P

Link to comment
Share on other sites

На мен това момче вече ми е идол <33333.

Link to comment
Share on other sites

BokoBoko7 :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Уникален пич.Като си представя,че това са 10 процента от обществото....

Link to comment
Share on other sites

"ГлЕдам там някойбеше писал, за голямото напушване да става филма ,особенно ако си дърпаш жумяла."

ХАхАХахахАхахахахахахахахахааааааааааааааааааа неееееееее ще умрааааа.... :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :rofl: Бая смях вкара тоя пич. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Стига де...недейте така, готино си е момчето и искрено се радва в постовете си. :laughing:

Ае пич наеш ли ко е човек ти си най големия от най големите еееее мале аз тая песен я търся сигорно 1 година и половина благодаря ти многооооо :) :) :)

А за сайта е Просто мноо готин няма такъф никаде сигорно един от най добрите и разбира се вътре са правилни те хора ае вии сте хората е :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Стига де...недейте така, готино си е момчето и искрено се радва в постовете си. :laughing:

 

Почвам да си мисля че нарочно се лигави за да ни забавлява :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам си и идея дали го прави нарочно, за да ни забавлява. Според мен си му идва от вътре - лично мнение разбира се. Но наистина не може да му се отрече, че е искрен в благодарностите си ;)

Ае пич наеш ли ко е човек ти си най големия от най големите еееее мале аз тая песен я търся сигорно 1 година и половина благодаря ти многооооо :) :) :)

 

А за сайта е Просто мноо готин няма такъф никаде сигорно един от най добрите и разбира се вътре са правилни те хора ае вии сте хората е :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

здр, търся си дънки да си купиа от тия марковите обаче по-ефтенките сещатели се .. за по 50-60 лв. от каде мога да си купия някои знае ли ?
Link to comment
Share on other sites

Преди време гледах един филм , ест не знам как се казва но ще разкажа малко от него.

Първо филма е за пристрастяване към наркотиците.

Бабата на главния герой беше решила да отслабва, тогава отиде на лекар а оня и даде, няква амфетаминова диета разбираш ли ама тя от каде да знае,че това са наркотици

и тя няква такава, само на кафе и амфети и се побуркваше.

Внука и вупреки, че леко беше наркоманче и неговите приятели също, той доста беше загрижен за нея и като видя амфетите, аа непомня точно дали си ги присфои, ама доста беше загрижен за нея. Един от неговите приятели, на кратко негар, дето беше влязъл в 1 филм, и ето кво си представяше ,понеже беше яко друсал, херото гадно- както си седяха на една бъкалийка и до тях 1 полицай,

представя си ,както полицая седи до тях разбиваш ли , леко му придърпва пищака от кобура и почват да си го подхвърлят, но случайно го изпускат и тои гръмва , следователно ранява полицая и някв такъв излиза от филм и гледа ченгето, а той го гледа на криво.

Ии така де малко от малко си спомням, не съм го гледал целия ама помня онес яко се боцкаха и смъркаха.

А за фон една луда песен, нещо като рапсодия или незнам точно ама няква класическа песен, дето и нея искам да разбера как се казва.

Това е от мен чаоо.

:)

 

 

Извинявам се за правописните грешки ама мразя да пиша бавно :D

 

 

Отделна тема викам да направим... Или направо отделен подфорум :Д.

 

Едит: Да.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

търси се лаптоп:

 

Значи трябва да има ларлерз да може да се гледат филми,да може да се говори по скайп.

Спешно ми трябва

 

бах'ма'аму... прогнозирам, че след не повече от десет години, няма изобщо да разбираме какъв език точно се говори в България. Ще е всичко друго, ама не и български.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Значи трябва да има ларлерз да може да се гледат филми,да може да се говори по скайп.

Спешно ми трябва

:blink: wireless?

 

 

Haha, overmana me izprevari :)

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Продавам....Чисто нова е внос от Америка.Аз е имам същата...Щте кача снимки по касно.

 

Там...чертички, запетайки...к'во беше това...ами това долу?

 

ми тоя човал за кам 80лв щи го зема
Link to comment
Share on other sites

търси се лаптоп:

 

 

 

бах'ма'аму... прогнозирам, че след не повече от десет години, няма изобщо да разбираме какъв език точно се говори в България. Ще е всичко друго, ама не и български.

 

Харабия, трябваха ми ~ 15 секунди да загрея какво иска да каже :Д.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е wireless... :)

Стига бе, опитвам се да си представя как може да се сбърка wireless, но не успявам, това някакъв изкривен английски ли е, жаргон ли е, не ми го побира главата.

Link to comment
Share on other sites

бре браво евала дано някои скоро да се заеми да на брави буквички щте сидвам здрав

 

П.П. Мнение в нашия тракер. Някои цигани...пардон, роми...май говорят по-добре. :P

Добре бе колко трябва да си неграмотен за да напишеш ЩТе !?!?!?!?!!?!?!?!?

Ами колкото трябва или другояче казано - достатъчно....в по-горния ми пост пак има същия случай.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...