Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Тази тема съм я пускал и в друг форум. Там пожъна успех. Идеята е проста - да споделим наблюденията си над някои от колосите на българската реч и писменост.

Из форума има хора, които допускат технически грешки. Има и хора с покъртителен правопис. Не твърдя, че аз съм кой-знае каква езикова икона, допускам често грешки при писането си. Но има и хора, които са крещящо неграмотни.

Идеята ми е - да ги изтипосаме тук.

 

--мод-едит:

Голямата награда печели безапелационно следния индивид :lol:

 

Добре е хора преди месец или два даваха един филм ще разкажа малко от него.

Първо да кажа че мисля че се казва Анжелика но не съм на 100 % сигорен а и никаде не мога да го намеря.

Преди Да почене филма Излязаха някви надписи - Euro Production.

Действието се развива в Франзия париж около 2000 година.

Парижанин е затънал до гуша в дългове.

Дължи пари на цял париж както се казва дори го заплашваха по следния начин ако не върне парите до ще го пуснат от Айфиловата кула.

А те се и побваха ама Главния герои Незнам как се казваше едвам успя да ги разобеди да не го пускат щото един кораф от охраната на гангстера държеше за кръката главияна герой с главата на доло от Айфиловата кула.

А преди това 3 ма още щяха да го заколят ама и тях успя да разобеди и му дадаха и те 1 ден отсрочка.

Пробва да го затворят в близктото районно ама и там с неуспех.

Последният му вариант беше в американското посолството щото явно имал американско гражданство обаче и там тшак.

Та отиде да се самообива обаче там пък една мноо корава пу.ка.

Мисля че трябва да сте се сетили за филма ако се сетите пишете нещо.

Тоя филм сигорно около 100 тина и повече човека им го разказвам ама незнаят как се казва точно те даже не са го гледали това е от мен чао.

 

Модератор: Уникален пост! Направо все едно, че вече съм гледал филма. Имаме си закарфичена тема за такъв тип въпроси - огледай се по-горе!

Edited by Godfather
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KOLKO VATA E I KOLKO AMPERA E BO6ONA

 

ModEdit:

 

Ако още веднъж напишеш нещо с включен Caps Lock, както и всичко дето си написал в тази ти тема, ще получиш процент + мод-режим :excl:

-тва е хита.

 

А в "Buy/Sell" раздела 30% от обявите са кОпувам.

 

edit.А сетя ли се за тая тема и падам от стола.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Нищо не си видял братле........лятото много често се такива малумници ме врънкат за цигарка някви стинки и кво ли още не преди 2 седмици такова шоу се разигра пред 1 денонощен някъв седеше пред него а ний с 1 фр хойм да си зейм бира, и с 1 20тачка платихме и тоя кретен на следва около 1 км да м дадем 2 лв да си купел цигари и като стигнахме до компанийката сички изведнъш като го изгледаха на криво тоя ни тегли майната и си тръгна...

тва ако не е бил някъв дето е повторил 6-7-8 клас по един или повече пъти няма кво да е, ми мани, не само че такива са нагли ми ако са повече могат да ти скочат на бой, най-добре подминавай и не се занимвай с такива.......макар и вече и тва не върши особенна работа

btw яко ме нареди вчера.....верно сори за спама хора.....изпушваха ми бушоните

Moля те, не ми казвай как да пиша и кво е срам и кво не е, имам си глава на раменете и не ми е нужно да ми казват кво да правя :)

Link to comment
Share on other sites

Вълкана на мен ми беше миналата година добър учител е хубаво минаваха часовете с нея само дето като дйде време за контролни супер мнгои следи гледа обикаля и нямаш никав(почти) шанс да препишеш от някъде само ако успееш да питаш за нещо достатъчно незабелязано и тихо някой около тебе.Иначе помна миналата година аз кви ли не неща праих за да препиша при нея на някои контролни които бяха така по- напечени :lol: Писал съм цели уроци с граматика на едни малки и миниатюрни лишчета които да могат да са достатъчно дискретни и да могат да ми се поберат в дланта. На тия лисчета що уроци бях изписал и в къщи колко си играех докато ги направя, а втория срок на класната тя съвсем беше като орлица и кръжеше навсялъде и за да препиша се наложи да отида уж до тоалетната за да си разгурна писанията пък си писах на крака за да може тва което трябва да не го забрава докато ида :D . И като се върнах сядам слагам си единия крак върху другия кръстосвам ги и дърпам леко крачола за да препиша-абе смях голям после като им разправям класа ми се смееше.Тая Керезова ми е на мен сега и мисля че е супер злее.Много ме дразни и се има за няква голямата работа.Първия час влиза и почва да ни разправя за учебниците и ни казва ръководството се колеабе между два учебника- един който е български и е на по- ниско ниво и е 20 лв и един който не е български по него се учи за първо ниво сертификат по- добър е и е 40 лв. При което едно момче от класа се обажда и казва"според мен квото и да е за учебник който след тая година нма да ни трябва за нищо и няма да можем да го използваме 40 лв е много".При което тая почва как, кви ги говорите такива за кафета и морета можете а харчите по сумати пари а тука ви се скръндзат 40 лв.Бях чувала че сте добър клас тих послучен а ков се оказа точно най хваления се оказа най лош а и на всичкото отгоре сте и скръндзи.Така ме издразни. Иначе в 9 и в 10 клас по английски ни се паднаха много по айляк и добри учители. В 9 клас беше един Кръстев млад който беше много дбър и точен и в часовете му беше пълен айляк и всеки си правеше кеото иска и той за да се опита да се справи леше забележки в дневника като побъркан. В 10 клас започнахме с една руса и пълна пак млада която в началото се опита да се направи на мног строга и да ни сплаши и успя ама после се оказа че и тя е пълен айляк и супер хал ама тя поради незнаймо кви причина след първия срок се махна и на нейно място дойде една дърта от Английската дето и при нея всеки си прави ковото иска супер свободно беше в часовете и ставаше супер смяхи ся са я преместили класна на 8 клас.Фурнаджиян нас ни пое миналата година и тая година ни продължи. Като я видяхме първия час- момчетата се сцепихме да и се хилим попиляхме се да и се смеем с тая нейната визия на няква дебела къртица бялата и кожа като на албонос касите и дебели рачички които има и полусляпото й и закърняло зрение зарди което когато иска да види колко е часа си долепя ръката с часовника си плътно да очилата като кьорава :D Наблюдавайте я някой път. Иначе е доста строга последователна и изпитва гадничко.Но с течение на годинаката като свинете вие с нея и тя с вас малко се поуправят нещата и се поутпуска.Във връзка с нея ся се сещам са ми разказвали една история;Някъв клас преди две- три години, дига тя да изпитва някво момчеи тя тогава изпитвала все още от места щот ся изпитва на дъската. Та посочва тя момчето да го изпитва ама той незнае абсолютно нищо и изправя се той пред чина задава му тя въпроси обаче вместо него почва да отговаря момчето което стояло до него на същия чин а през тва време нашия човек си отваря само устата и тя обаче нищо не разрала и накрая тоя си получих шестица. При нея ме кефи тва че препдава едно такова многф заспало спокойно тихо отпускащо и моеш да си легнеш на чина и да си правиш айлячв цял час. Колкото до зместниците тоя с брадата е Англов а иначе и двмаат карат Опел Корса само са им различни цветовете :D

П.П Лелее бях се самозабравих с тоя пост що нящо изписах

Link to comment
Share on other sites

Какво му е на мнението ? Всеки, който поне малко разбира от бизнес няма да намери нищо неправилно в тази обява. Ти какво, искаш да ти кажат и колко дрехи са продали за 2008 ?

Link to comment
Share on other sites

Нищо неправилно не виждаш в обявата? А например как се произвеждат дрехи втора употреба? Каква е технологията на това производство?

 

Питам, щото не разбирам от бизнес.

 

Ааа - сетих се - те купуват/шият дрехи и после търсят хора, на които раздават тези нови дрехи, за да ги поносят и да ги превърнат в дрехи втора употреба!! Гениално производство! Какво работиш? Подносвач на нови дрехи...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли че ще сложа меден радятор на Гф мх 200 или на селерон д 330...(нищо че проца вдига около 65 градуса)

Баси кво си такъв сериозен, май заглавието на темата е странни мисли.....човек не мое да си помисли кво ше стане ако си хакне компа в електронепроводима течност без да го наредите.....

 

Пресен, пресен...

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

"Златната мина" на Стеле Костов ?

 

This post has been edited by kukuruz: Today, 16:25

 

направо без думи... дори името на човека не знаят, камо ли творчеството му... бедни ми, бедни Ст. Л. Костов, що ти трябваше да пишеш книги, като няма кой да ги чете? линее нашто поколенье...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Enjoy! :)

Мамка му как нагло пак се измъкнаха нещасните нерадзури. Отма си заслужаваха да загубят тоя мач, Рома си ги надигра по всякви параграфи.

Милън пък пак се дънят като кифладжии, въпреки че не може и да не се отбележи факта че не от кой да е отбор. Сампдория са си доста добър отбор и все пак нямат голямо управдание.

Link to comment
Share on other sites

Това е един забавен саит, които ми допадна и реших да го покажа, и на другите. И вие може да си направите акаунт тук - WRONG MOVE ,и да спечелите :)

 

 

Ъхъ...Да...Със сигурност...

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Кажи ми как се даржа бе тапанар прост вие сичките админи в този форум сте уникално слепи !!! :angry:

Невиждаш ли че тоя малаумник xXx му знае остата бе тои не чете коментара ми преди да пише и говори уникални глупости защо не накажете него бе ?!?!?!

АРЕ МОШНО В ДИВИЯ :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хм скоро препрочетох Последен Патрул че мн ме кефи
Те препънателните знаци са излишна глупост... Само препъват плавното развитие на мисълта... Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

А ако пуснат някой форумец с моторетка да ни разнася кибапчета и бира докато чатим кефа ще е пълен
Не, че е болка за умиране, ама нали за това е темата... В същност, интересната грешка е "кИбапчета", иначе другите са тривиални - 2 запетаи, 1 точка и един пълен член... Ама, пък, събрани в едно изречение от двайсеттина думи... Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Не, че е болка за умиране, ама нали за това е темата... В същност, интересната грешка е "кИбапчета", иначе другите са тривиални - 2 запетаи, 1 точка и един пълен член... Ама, пък, събрани в едно изречение от двайсеттина думи...

 

Всяка грешка си има причина :) Особено кИбапчИтата. Така, че си се объркал в цитирането :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наскоро се тръшках на един приятел в скайп, как "ми се е отелил волЪТ от работа". Сбръчка ме от майтап заради пълния член. Принципно е правилно, но написано изглежда идиотски. И прекомерната коректност не си е работа... :)

Link to comment
Share on other sites

Пресякло е пътя щото от другата страна са раздавали безплатно пилешки версий на GSXR 1000 K9 :lol: :punk

Това Версий някакво латинско име ли е?

 

Във форума, в който пуснах за пръв път тази тема, бях пуснал почти едновременно и друга - "Простотий"... Цитирайки именно този тип титани...

Link to comment
Share on other sites

объках заглавието не е 616 а е 618

това е двигател на хонда акорд

дори когато отвориш капака има много ероглифи

1.8 е 115 конски сили на реални 157 000 километъра

колата е 97 год

екстри климатик арбег електрически стъкла одпред отваряне на багажника и резеруара с копче от купето

централно заключване

4 дискови спирачки

хдравлика на волана

цвят металик

подгряване на огледалата

си ди пионер

колони инфинити за 150 долара оригинални

има плюшен салон

задните седалки падат надолу и се отвара голямопростраство за превоз на обемисти вещи

 

за мотора мога да кажа че е перфектен

работи много тихо харчи 7-8 на 100

когато регулирах клапаните видях че разпределителния вал не е износен - това значи чи километрите и са истински и не е въртян километража

 

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0...%d0%b0%d0%b6018

 

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0...%d0%b0%d0%b6025

 

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0...%d0%b0%d0%b6013

http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0...c27752/dsc00049

 

малко симков материал

Link to comment
Share on other sites

Здравей те зна4и продавам следите части за сони ериксон К750 който са са тествани и работят:

 

---Дисплей с ПРОБЛЕМ(работи но има му не6то ту избелява ту се оправя.Примерно като го вклуча тела някой пат си е наред и кара така докато неизклучи6 тела.После пак побеля и след известно време се орпая)---- ЦЕНА ---10лв

 

панел за К750(запазен няма много драскотини) Към панела се дава (преден,заден и средния с платката която има някав проблем и не работи) ---- ЦЕНА---- 10лв Продаден

 

--- карта памет 64мб(magic gate) с адаптер4е(Pro duo)--работеща---Цена--- 8лв

 

--- камерката с лентовото кабел4е---Цена---5лв Продаден

 

телефона се намира в град Харманли.Изпра6там по кориер(еконт) за сметка на куповача

 

Без коментар.

Link to comment
Share on other sites

Ппродавам: GSM аксесуари и мн неща

 

продажби на загубата

up! нови цени

 

Всичките пордукти са чисти нови!!!

Аксесоари за GSM чисти нови...

Важно!!!Продуктите не са като другите китайски боклуци!!!

Преходници

Преходника се включва на мястото на слушалките и служи да се включват всички нормални слушалки с 3,5" жак. Много удобен и малък.за NOKIA SONYERRICSON и за SAMSUNG и като е включен преходника е съвсем достатъчен за да свири радиото и без слушалки само с него.и има бутон за handsfree!!!.

цена 10->7->6 лв

имам преьодник и за ипхоне (iphone) и за n95

Батерии за sony erricson серия W 9->8 лв

 

Слушалките са съвместимо с NOKIA SONYERRICSON и за SAMSUNG (handsfree) 13 лв.--> 11 лв нова цена mn silen zvuk i basove --->8-->6 leva za malko vreme

 

нокиа слу6алка

в перфектно състояние 8 лв.(orginalna)

 

донякъде идентична обява с Тази

 

важното е да се кара с м катагория да е двеместен и да е запазено

 

Е може да се прояви разбиране от наша страна, изглежда не е българин и затова всичките му постове са такива.

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...