Jump to content
BulForum.com

въпрос за интернет конекции


gadniqt

Recommended Posts

Как мога да си направя 2-ве връзки,като на едната съм оказал IP-тата,DNS,Subnet,а на другата е на "Оbtain Automaticaly" и аз да си избирам просто коя от 2-те да е активна,а не всеки път като променям да си въвеждам IP-тата,DNS,Subnet

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Реших да ползвам тази стара тема, за да не отварям нова само за един въпрос.

 

Не съм много наясно относно безжичните технологии, тъй като отскоро ми се налага да ги ползвам и искам да питам как е възможно да се свързвам автоматично към мрежа, която в списъка с прихванатите е маркирана като "Security-enabled (WPA)"? Ако опитам ръчно да се свържа с нея ми иска парола, но когато оставя на автоматиката се свързва някакси без да пита нищо. Има добра връзка, въпреки, че е само на 1 чертичка. Просто ми е интересно как става тоя номер...

 

П.П. Ако има някакво значение - мрежата е надписана като "BTC-ADSL".

Link to comment
Share on other sites

Реших да ползвам тази стара тема, за да не отварям нова само за един въпрос.

 

Не съм много наясно относно безжичните технологии, тъй като отскоро ми се налага да ги ползвам и искам да питам как е възможно да се свързвам автоматично към мрежа, която в списъка с прихванатите е маркирана като "Security-enabled (WPA)"? Ако опитам ръчно да се свържа с нея ми иска парола, но когато оставя на автоматиката се свързва някакси без да пита нищо. Има добра връзка, въпреки, че е само на 1 чертичка. Просто ми е интересно как става тоя номер...

 

П.П. Ако има някакво значение - мрежата е надписана като "BTC-ADSL".

А за каква OS говорим ?

Link to comment
Share on other sites

А за каква OS говорим ?

 

XP SP3

 

Освен това забелязвам и друго странно нещо - или мрежата "BTC-ADSL" притежава изкуствен интелект, или интелектът на този, дето я настройва му идва в по-малко. :lol:

Снощи в скобите до тази мрежа стоеше (WPA) ; днес е вече (WPA2), а когато се свържа (пак с помощта на автоматиката), ми изписва, че съм се свързал успешно с незащитена мрежа. :wacko:

А може картата ми да притежава вътрешен алгоритъм за разбиване на защитени мрежи...:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...