Jump to content
BulForum.com

Автомобилни новини


Светлия

Recommended Posts

През годините опознах от първа ръка за съжаление синчетата на няколко пловдивски бизнесмени,че и на бизнес дама дори...

И всичките са за пребиване.Преяли със самочувствие съчетано с надменност,наглост,парвенющина,100 % простащина...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Някой знае ли последно какво решиха идиотите? Хартиените винетки от тази година, ще се презаверяват ли задължително някъде или не? В месеците назад, се изписаха 100 вариант - щели да се презаверяват в пощите, после щели навсякъде, но щяло да има приложение и накрая щели да се заверяват от КАТ при проверка. Та каква е последната идиотия, защото моята винетка е от октомври или септември и ще си я ползвам почти година още и ми се ще да знам.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли последно какво решиха идиотите? Хартиените винетки от тази година, ще се презаверяват ли задължително някъде или не? В месеците назад, се изписаха 100 вариант - щели да се презаверяват в пощите, после щели навсякъде, но щяло да има приложение и накрая щели да се заверяват от КАТ при проверка. Та каква е последната идиотия, защото моята винетка е от октомври или септември и ще си я ползвам почти година още и ми се ще да знам.

Собствениците на хартиени винетки от 17 декември ще могат да конвертират винетката в електронна, но и така няма да бъдат санкционирани.

За винетки няма да следят камерите на АПИ. Назначиха няколкостотин човека! с не знам си колко автомобила които ще обикалят и те ще следят за винетки. Ако те спрат, няма да те глобят понеже имаш валидна винетка.

Просто е култово измислено. Вместо да използват камерите които са сложени на толкова много места, си назначават още стотици хора. Очаквам в даден момент работещите да са по - малко от администрацията.

Link to comment
Share on other sites

Този момент много отдавна е факт. 

 

При това потвърдено от Мамин. Имаше един запис, в който надълго и широко обясни кое как и защо. За ВиК Пловдив, раздутите щатове, назначените семейства и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тия от Дженерал Мотърс извадиха баси и дзвера. Това наистина е бъдещето на тръковете, кой каквото ще да приказва! Дайже Сайбъртръка на Тесла не го вдига пред това чудо. Сега остава да заделя 100 хилки в зелено и да тегля майната на всички бензинджии с бензиностанции. :lol: :punk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10/25/2020 at 2:15 AM, Godfather said:

Сега остава да заделя 100 хилки в зелено и да тегля майната на всички бензинджии с бензиностанции. :lol: :punk

Цял тир с нови дачиЙ... с уве ламБи всяка :lol:

Е*ах ти и разхищението на кинти :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...