Jump to content
BulForum.com

Заслужава ли си тази камера


Gyumishev

Recommended Posts

Здравейте,реших да си закупя дигитална камера и понеже съм пълен лаик по темата реших да се допитам до по-знаещи!!Харесал съм си камера ПРАКТИКА от ТОЗИ каталог..Ако може да ми кажете дали си заслужава парите?!И ако не,то да ми препоръчате нещо?!!Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Линкът води към нещо, което ми иска номер на метро карта.. По-лесно ще е просто да кажеш модела на апарата :)
Там е работата,че в каталога не пише точен модел?!! :blink: Пише:Цифрова видеокамера с подарък 2 GB SD карта.HD-video 720p,5.0 мегапиксела,5х оптично варио,3.0" TFT дисплей,високоговорител,функция диктофон,32 mb вградена памет,опция за SD/SDHC карта.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

хммм аз сам много резервиран за еФтинките камери, имам 2, едната беше най-евтината в магазина другата е най-добрата от любителския клас на JVC, от JVC-то сам доволен макар че тук в БГ цената кояти ми искат е 2700 лв. :blink: , другата ми е самсунг с касетки, проблема е че евтините камери са куци на малко по-тъмно с тия новите дето са на практика не сам се сблъсквал но сам склонен да мисля че за 300 лв не може да си вземеш хубава камера

 

успех

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...