Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

10 hours ago, RaptoR said:

ETERNALS наистина е потресающо тъп филм. Марвел надминаха себе си и всички други с 200, но тоя път не с инфантилност, а с откровена тъпащина. Няма да се спирам на детайлите, освен на два очеизбождащи:
- как по-точно имаме супергерой педал, особено след като се оказа, че това са синтетични създания? 

- как по-точно имаме глухоням супергерой, след като се предполага, че СУПЕРГЕРОИТЕ не само че не трябва да имат недостатъци, но трябва да са и със суперсили? 
Либерастки лайна до откат... Тъпота на космическа висота... 

Супергерой, който е дебел педал осиновил дете ми идва малко в повече И на мен... Какво да очакваме в идните години... ами май нямаме супергерой на LGBT време е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, sasshko said:

Супергерой, който е дебел педал осиновил дете ми идва малко в повече И на мен... Какво да очакваме в идните години... ами май нямаме супергерой на LGBT време е.


Предвид тенденциите очакваме скоро траверси, левичари (да, и тия се обявиха за "дискриминирани"), хермафродити... На следващо ниво вероятно зоофили, геронтофили, некрофили... Нищо не ме изненадва вече откъм либерастите. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marry Me - филмът не е нищо особено и нямаше да го сложа в тази тема, ако не беше "осъвременен" по днешните "стандарти". Като сюжет е почти копие на Notting Hill, но с добавени гейове, лесбийки, междурасови връзки, момиче инвалид, което танцува (това е ново, защото тази година го виждам вече 2 пъти), китайци, японци, мексиканци, марсианци и т.н.

 

Баба ви Дженифър дори и на 53 все още събира погледи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Bird Box: Barcelona (2023)

изобщо не ми хареса, много бавно се развива действието. Трябваше да приключат с първата част. И като цяли нищо ново. Така мога да изкарат филми за всички големи градове в света.

Не си спомням в първата част дали казват защо и как е тръгнало всичко. Тук казват, но много тегаво се стига до тази информация.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nope!

Нямам много опит с филмите за извънземни, но като общ зрител мога да кажа, че действието се развива много бавно и мудно. Има някаква история, ама не можах да го схвана.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w00x said:

На мен пък много ми хареса. Аудиото е супер.

Май е първият филм с Долби атмос, който гледах. Но не беше достатъчно. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...