Jump to content
BulForum.com
Светлия

- Гледах...

Recommended Posts

Защо ми е изтрит коментара?

Какво е било написано, понеже прегледах изтритите постове в последните 5 дена и не намерих твой?

Извинявам се, сега погледнах, че имало две идентични теми.;-)

Какво е било написано, понеже прегледах изтритите постове в последните 5 дена и не намерих твой?

Да, с мъничка разлика (+ vs -)...така го бяха решили самите съфорумци преди време, когато преименувахме темите. ;)

seventh son - твърдо НЕ ... следващия път си обещавам да препрочитам някои и друга рецензия, преди да отида на кино само на базата на гледан трейлър

John Wick

Сюжет, актьорска игра и диалози - боза. Екшън - ок, но на моменти ръкопашният бой изглежда прекалено fake. Саундтракът е единственият солиден плюс на филма.

Аз пък не го гледах - спрях го на 6-7 минута :)

Аз пък го изгледах...чак до финалните надписи...и после дълго се чудех защо...

TUSK

DISCOPATH

Не знам каква дрога е употребявана, че да се изродят подобни глупости, особено първата изби порцелана....

Три метра над небето (Tres Metros Sobre el Cielo)

Най-тъпия филм ever.Не мога да проумея как толкова хора ми го препоръчаха.

The Gambler

Напълно ненужен филм с потенциално негативно въздействие върху хора със слаба воля и хазартни наклонности.

BlackHat...Няма такава дебилщина.Цял филм очакваш да се случи нещо,а то не се случва :D 

REDIRECTED

HELL NO!!! Идиотите да гледат 500 пъти Гай Ричи и да се извиняват по 10 пъти след всяко гледане! 

VICE

Тъп, та вдлъбнат.... Брус Уилис почва да се излага сериозно. 

VICE

Тъп, та вдлъбнат.... Брус Уилис почва да се излага сериозно. 

Не съм го гледал филма, но с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

Така че не знам какво очакваш от него.

...с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

"16 пресечки", "12 маймуни"...а някои дори харесват как играе и в "5-я елемент", "Армагедон", "Криминале", "Looper" и др.....въпрос на виждане. :)

Не съм го гледал филма, но с неговото име свързвам само Умирай Трудно, имаше още един два добри филма, но не ги помна как се казваха, явно не са чак толкова добри !

:Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:

Очаквам да играе с Калин Врачански в новия сериал "Гумен кол".... 

50 нюанса сиво

Бях си казал,че няма да ходя да го гледам,но от цялата истерия покрай книгата и филма ми стана интересно.Като оставим,че филма е скучен и предвидим,диалозите също не струват,актьорската игра нищо особенно,незнам книгата дали е по-различна,но останах потресен на какво се радва голяма част от женския пол и то в световен мащаб :D

Оценката ми е 1/10,единствено хубаво във филма беше един хелихоптер и саундтрака.

Започнах, защо да не започвам? Но слава богу заспах. По едно време се събудих и като видях какво се случва за около 5 минути, изпаднах в потрес и го изтрих моментално... 

Wild card

Силно тъп филм. Сюжета е нулев и почти го няма, диалозите са много слаби и елементарни. Дори бойните сцени не оправят филма, защото за такъв тип филм са твърде кратки и малко.