Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Hard Candy - нямам думи просто. Толкова смислен, задълбочен, интересен, целенасочен и т.н. филм, че онемях. Оставям останалите коментари на вас, ако някой се излъже да го гледа. Иначе имаше засегната някаква социална тематика за педофилството, но пък начинът, по който я бяха реализирали направо ще ви порази :) Уникум :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crank: High Voltage

 

 

 

 

Ужас!!!!

 

 

За High Voltage съм съгласен-първата част беше някак си по-добра.Вярно,че далеч не беше накакъв смислен филм,но все пак ставаше и по-голямата част от нещата имаха връзка с реалността.Втората част са опитали да използват същите номера,но са прекалили (даже прекалили е меко казано).

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

THE TERMINATORS

 

Заспах някъде по средата - брутално тъп филм! Днес се убедих, че явно всеки малоумен идиот с връзки в Холивуд може да направи "филм", т.е. позволява му се да направи "филм" без оглед на факта, че "продукцията" му е крещящ признак на тотален дебилизъм...

Link to comment
Share on other sites

THE TERMINATORS

 

Заспах някъде по средата - брутално тъп филм! Днес се убедих, че явно всеки малоумен идиот с връзки в Холивуд може да направи "филм", т.е. позволява му се да направи "филм" без оглед на факта, че "продукцията" му е крещящ признак на тотален дебилизъм...

 

Ти си герой щом до средата си го изкарал аз изтраях първите десет минути и направо ахнах... Толкова дебилен филм не бях вижал скоро... Сцените, актьорите са въобще под всякаква критика! Ако някой каже че му хареса тоя филм трябва да му се даде награда...

Link to comment
Share on other sites

Kicking The Dog - уникално тъпа и отчайваща тийн комедия. Актьорите от Забранена любов играят сто пъти по-добре. Едвам издържах 20 минути и го спрях.

Link to comment
Share on other sites

Hard Candy - нямам думи просто. Толкова смислен, задълбочен, интересен, целенасочен и т.н. филм, че онемях. Оставям останалите коментари на вас, ако някой се излъже да го гледа. Иначе имаше засегната някаква социална тематика за педофилството, но пък начинът, по който я бяха реализирали направо ще ви порази :) Уникум :)

Омръзна ми да чета позитивни коментари в тази тема и отрицателни в другата!!! Няма ли някой да се намеси най-сетне...

Link to comment
Share on other sites

Омръзна ми да чета позитивни коментари в тази тема и отрицателни в другата!!! Няма ли някой да се намеси най-сетне...

 

Hard Candy - нямам думи просто. "Толкова смислен, задълбочен, интересен, целенасочен" и т.н. филм, че онемях. Оставям останалите коментари на вас, ако някой се излъже да го гледа. Иначе имаше засегната някаква социална тематика за педофилството, но пък начинът, по който я бяха реализирали направо ще ви порази :) Уникум :)

 

Така май е по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за подчертаното в червен цвят. Мислех, че от контекста ми се разбира колко глупав и безсмислен смятам, че е филмът, но явно съм се объркала. Е, сега вече се знае. УжасТен е, меко казано. Snejko, не се вкисвай де... Тцтцтц, сакън, човек да не каже една дума... :allien

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Е, сега вече се знае. УжасТен е, меко казано.

 

 

Ми така да беше казала отначало. И аз помислих че ти е харесало. И това "ако някой се излъже да го гледа" звучеше по-скоро като "ако някой се престраши да гледа 'сериозен' филм".

Link to comment
Share on other sites

Ми така да беше казала отначало. И аз помислих че ти е харесало. И това "ако някой се излъже да го гледа" звучеше по-скоро като "ако някой се престраши да гледа 'сериозен' филм".

Ох, помислих, че аз съм единственото извънземно в тоя форум :)

 

Иначе днес гледах терминатора.... не, сериозно, не го гледайте, НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ, ХОРА!!!

Link to comment
Share on other sites

Ох, помислих, че аз съм единственото извънземно в тоя форум :)

 

Иначе днес гледах терминатора.... не, сериозно, не го гледайте, НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ, ХОРА!!!

 

:) Не мога да те послушам. Това е ТЕРМИНАТОР... И утре или в неделя съм с мола. Пък после ще драсна два реда за моето мнение.

 

П.П. А и не че нещо ама от жена мнение за Терминатор... ;)

 

Mod. EDIT:

 

Горещо ти препоръчвам да си прочетеш Правилата и по-специално, да наблегнеш на точки 1 и 2, защото още едно такова изказване "от жена - мнение за Терминатор" и ще излезнеш в почивка. Кой си ти, че да определяш кой пол - какво мнение може и трябва да дава? И не, че нещо - ама има си норми на поведение - ДЛЪЖЕН си да ги спазваш.

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

:) Не мога да те послушам. Това е ТЕРМИНАТОР... И утре или в неделя съм с мола. Пък после ще драсна два реда за моето мнение.

 

П.П. А и не че нещо ама от жена мнение за Терминатор... ;)

Е аре ся глупости... недей така предубедено, аз обожавам Терминаторите, фенка съм откак се помня, ама тоя последния наистина е много разочароващ. И според мен всичко идва от режисьора. Тоя смотляк е направил само Ангелите на Чарли и някой му е дал да прави Терминатора, та и следващия даже след този. Много безотговорно са подходили според мен и смятам, че доста фенове като мен ще бъдат разочаровани.

Link to comment
Share on other sites

Е аре ся глупости... недей така предубедено, аз обожавам Терминаторите, фенка съм откак се помня, ама тоя последния наистина е много разочароващ. И според мен всичко идва от режисьора. Тоя смотляк е направил само Ангелите на Чарли и някой му е дал да прави Терминатора, та и следващия даже след този. Много безотговорно са подходили според мен и смятам, че доста фенове като мен ще бъдат разочаровани.

 

Вземам си думите назад щом си фенка... Но пак не мога да те послушам, трябва да се гледа и-и-и дано да не си права.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

knowing-movie-nicolascage.jpg

Много слаби ефекти за филм с претенции за disaster movie. Всъщност не знам какви са му претенциите и не ме интересува, защото тоя филм може да претендира само да бъде поредния слаб филм на Кейдж, който вече официално влезна в графата ми на актьори, които твърде често правят слаби филми. Изразните му средства се свеждат до това да гледа изумено с отворена уста и да гледа изумено със затворена. Ай да му се не види, кога ще се появи някой свестен филм за гледане, ама наистина хубав....

Link to comment
Share on other sites

The Tale of Despereaux

Ако сте гледали Рататуи, не ви трябват други мишки. Ако не сте гледали Рататуи, гледайте го и забравете за този Десперо - не си струва. Напълно безсмислена анимацийка.

 

И by the way - всички, които не харесват Hard Candy, получават черна точка в дневника ми! ;)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

И by the way - всички, които не харесват Hard Candy, получават черна точка в дневника ми! ;)

Пфууу най-сетне.... бях почнала да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото филма ми беше харесал и то бая.

Link to comment
Share on other sites

Пфууу най-сетне.... бях почнала да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото филма ми беше харесал и то бая.

Май само на gal4enceto нещо не и харесва. И аз останах с много добро впечатление от филма. Не смятам, че е за тази тема :)

Link to comment
Share on other sites

Трилър... ми сори ама аз ще пропусна да го гледам. Жена ми сигурно ще умре от кеф но аз като прочетох за какво става въпрос мисля да пропусна - просто не е мой тип филм :) Сложете ми 2 черни точки ако искате :P

Link to comment
Share on other sites

Трилър... ми сори ама аз ще пропусна да го гледам. Жена ми сигурно ще умре от кеф но аз като прочетох за какво става въпрос мисля да пропусна - просто не е мой тип филм :) Сложете ми 2 черни точки ако искате :P

Хаха... историята не е кой знае какво, но изпълнението и на двамата е просто велико. Двамата актьори правят филма магнетичен. Както и да е, който иска да го гледа, моето мнение си е за мен.

 

transformers-revenge-of-the-fallen-poster.jpg

Мноо съм проста... хем знам, че филми само с ефекти и без никакъв смисъл не ме кефят, хем отидох да го гледам на кино. Май съм пристрастена към Cinema City.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

DAGON

 

Посредствен, нискобюджетен филм. Историята е интересна и ако е имало сериозен бюджет е можело да се получи, но в този вид бозее...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колега clio,

The hills have eyes 1 и 2, за мен е гнусен филм, но става да загубиш няколко часа.
Този филм е толкова глупав и такава загуба на време, че думи нямам. Гледах го на мултимедия, уж да е по-страшно, е, да, страшно беше, разпорени кореми, черва по пода и т.н., но е ужасно тъпичък... :wacko: Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...