Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

22 minutes ago, Sothbiss said:

Друга бозица, която гледах наскоро - Resident Evil: Welcome to Racoon City. Ужасен подбор на актюри, сюжет - нула, диалог - дъно. С други думи - загуба на време.

Жалко, защото съм фен на поредицата. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, vikktorpenchev said:

Жалко, защото съм фен на поредицата. 


Викторе, не слушай Ангел - гледа се бозичката на един дъх и откровено казано не е кой знае колко по-голяма шупурня от другите - няма да видиш зърната и задника на Мила и толкоз. Другото е същото. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Викторе, не слушай Ангел - гледа се бозичката на един дъх и откровено казано не е кой знае колко по-голяма шупурня от другите - няма да видиш зърната и задника на Мила и толкоз. Другото е същото. 

О, да. Ще я гледам задължително. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RaptoR said:


И все пак от всички други предава най-добре началото, ако си бил над масата като играхме единицата. На ръст имам предвид :evil

Ееее, аман. Пак да ти напомня, че с теб имаме 10 години разлика. Не е чак толкова много. Та, да 96-та не съм минавал прав под масата.:lol:

 

16 hours ago, vikktor said:

Жалко, защото съм фен на поредицата. 

Ако си фен, няма да ти хареса. Както каза Виден, опитали са се да пресъздадат атмосферата от първата и втората игра. Има сцени, които са ОК, но изборът на актьори, сюжета и диалога са направо покъртителни.

 

16 hours ago, RaptoR said:


Викторе, не слушай Ангел - гледа се бозичката на един дъх и откровено казано не е кой знае колко по-голяма шупурня от другите - няма да видиш зърната и задника на Мила и толкоз. Другото е същото. 

Точно де. Същата боза, а не надграждане. Вместо брандът да дърпа нагоре, той отива надолу.

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2022 at 9:39 AM, Sothbiss said:

Не съм мислил, че ще сложа в тази тема филм на Марвъл, но ето че дойде и този момент - The Eternals. Нещо не им се получи да разкажат история на 10 героя в два часа. Като включим дивърситито и всички лайна, които вървят с него + смяната на пола на трима от героите, то стана една манджа с грозде. Явно и на феновете на Марвъл много не се е харесал - най-ниския рейтинг и на дъното като докарани пари до момента в бокс офиса.

Това определено е най-голямата боза на Дрисни/Марвъл и дайвърсити глупостите са най-малкия проблем. :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Според мен DC изобщо не знаят къде се намират с филмите, като изключим последния вариант на Justice League.

4 пъти смениха Батман...

 

Не знаят къде се намират? Ти от коя планета си паднал? Болшинството диарии на Марвел са за 12-14 годишни. DC ти правят филм с Hans Zimmer и САМО с това ги навират на кучето в гъза по всички параграфи. Смешниците от Марвел никога не могат да направят нещо, което на 1/3 да може да стъпи на WATCHMEN например. Детска градина с ефекти. Толкоз. Жалко, че имат наистина приятни герои. Марвел може да ги сравнявате с Трансформърс на Хасбро. Там им е нивото.  
И понеже на вкус ин а цвет товарищи нет, излишно е да спорим по тия въпроси. Пак ще стигнем до обичайния край. 

Link to comment
Share on other sites

Watchmen? За кой Watchmen говориш по-точно? За тоя отпреди 13 години? И какво общо има със сегашните филми, освен това, че героите са на DC Comics? Това е малко като да сравняваш първите 3 филма за Спайдърмен с филмите за Спайдърмен, които излизат сега. Различни студиа ги правят тези филми. Нямат общо. Под "на DC филмите" имам предвид това, което излиза сега и е излизало под шапката на последното студио. Не обсъждам героите на DC Comics. Watchmen (2009) е на Legendary. Първите Спайдърмени са на Сони. И т.н.

 

Затова казах, че не знаят къде се намират. Защото има 4 Батмана през последните 10 години, като нито един от тях не е свързан с предишния като история. Няма продължителност между филмите им. За последните 3 филма с героя, има 3 коренно различни образа на Жокера, изиграни от 3 различни актьора. Тотален хаос.

Не изграждат вселена, както правят Марвел. Или поне доскоро не изграждаха. Вече правят DC Extended Universe и влизат в пътеките на Marvel. Дори те са осъзнали, че всичко е пълен хаос.

Още доста имат да работят DC, за да стигнат нивото, което са стигнали Марвел в изграждане на филмова вселена. Всичките филми и сериали са навързани хронологично. В Джесика Джоунс, на улицата, едно момче продава копие на записан материал от битката на The Avengers с извънземните, защото хронологично, битката се е състояла скоро преди събитията в Джесика Джоунс. И това е само един пример.

 

На всеки свой хубав филм, DC пускат по 5 тъпи. Имаш 3 филма за Батман, които са отделна трилогия, последния Жокер и Snyder's Cut-а на Justice League. Останалото е ... посредствено. Светлинки и ефекти.

И това е без дори да споменаваме Flash, който последните сезони се напълни с джендър неутрални, травестити, хомосексуалисти и т.н., за които никой не е чувал в оригиналния материал.

 

Като ще си говорим за филми за 12-14 годишни, ти Shazam! гледал ли си? Green Lantern? Man Of Steel? Suicide Squad? Aquaman? А ако ще ходим при филми отпреди 20 години, само защото са с герои на DC, може да споменем и Batman & Robin.


Ханс Цимер е работил по точно 4 филма на DC. И като спомена Transformers, работил е и по него. И Карибски Пирати също.

 

Освен това е композирал саундтраците за:

The Amazing Spider-Man 2 (Marvel)

X-Men: Dark Phoenix (Marvel)

 

Продуцирал е саундтрака на:

Iron Man (Marvel)

Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Age of Extinction

 

И какво се оказа?

Че този тестамент за качеството на един филм, Ханс Цимер, има участие и в саундтраците на детските филми на Марвел.

Че DC също правят филми за 12-14 годишни.


Имаш право да харесваш каквото си искаш, но просто не се изказвай така крайно. С неверни факти в подкрепа на мнението си, при това.
И пак. Започваш с "Ти от коя планета падаш??" и завършваш с "на вкус ин а цвет товарищи нет". Като е "на вкус ин а цвет товарищи нет", защо започваш отговора си с директна обида към моят вкус?

Link to comment
Share on other sites

Ще се изказвам точно както намеря за добре. Обичайните ти глупости няма да коментирам - както винаги потресющи, начело с тая за 4-те батмана... Просто пълна кошница с лайна - това е моето мнение. И понеже добре знам и с филмите как си - както с всичко останало - подминавам и продължавам. Направо спестявам на аудиторията 3 страници и директно отиваме на финала, където както винаги не си разбран. :laughing1: 

ЕДИТ: Къде ме видя по-горе изразявайки личното си мнение да обиждам вкуса ти между другото? Нещо ми се фантазираш май. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

Ще се изказвам точно както намеря за добре. Обичайните ти глупости няма да коментирам - както винаги потресющи, начело с тая за 4-те батмана... Просто пълна кошница с лайна - това е моето мнение. И понеже добре знам и с филмите как си - както с всичко останало - подминавам и продължавам. Направо спестявам на аудиторията 3 страници и директно отиваме на финала, където както винаги не си разбран. :laughing1: 

 

6 minutes ago, RaptoR said:

Просто пълна кошница с лайна - това е моето мнение.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

Чудесно - разбрахме се. Аре ся бегай у чалгата. 


Ще бягам точно където намеря за добре. Не си ми нито настойник, нито началник, нито никакъв, че да ми раздаваш заповеди. И любезно ще те помоля, от този момент да започнеш да се въздържаш да ми държиш такъв тон, точно по тази причина.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:


Ще бягам точно където намеря за добре. Не си ми нито настойник, нито началник, нито никакъв, че да ми раздаваш заповеди. И любезно ще те помоля, от този момент да започнеш да се въздържаш да ми държиш такъв тон, точно по тази причина.


Тебе докато не ти ги тегля няма да си затвориш устата. Бягай където намериш за добре - верно. 
Любезно за трети път те моля да ме блокираш. ТРЕТИ - да няма после "не разбрах" 

Link to comment
Share on other sites

А, ти мислиш, че като “ги теглиш”, ставаш някакъв много страшен и всички наоколо млъкват ли? :D Благодаря, че ми позволи да правя каквото си искам с времето си. Ще ти пратя една кощница с плодове в знак на благодарност…. :Facepalm:

 

Няма как. Като модератор имам задължения, а ако блокирам най-модерираният потребител в историята на форума, трудно ще си ги изпълнявам. Затова ти ме блокирай като не ти е кеф.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

А, ти мислиш, че като “ги теглиш”, ставаш някакъв много страшен и всички наоколо млъкват ли? :D Благодаря, че ми позволи да правя каквото си искам с времето си. Ще ти пратя една кощница с плодове в знак на благодарност…. :Facepalm:

 

Няма как. Като модератор имам задължения, а ако блокирам най-модерираният потребител в историята на форума, трудно ще си ги изпълнявам. Затова ти ме блокирай като не ти е кеф.


Винаги и всеки път 

vqzcmSn.jpg

Не - знам, че твойта уста цял полк да ^$^#&#$ %*$$%  не може я затъкна като в старата приказка, но определено грам не ме интересува какво правиш с времето си. 
За долната част пък няма измислен фейспалм - смя ли се сам като го написа? 
Няма да ревеш тогава - краткия ми отговор. Предизвикваш умишлено това развитие, след това цивриш. Интересно ми е какво се върти в главицата ти... Вероятно че с тъпите си провокации предизвикваш нещо различно от смях в мене? Ти си като петокласник, по-сле си и от петокласник... 

Link to comment
Share on other sites

Адаш, ти си някакъв мазохист, усещам :D

Защо спориш с Виден? Не знаеш ли, че той ВИНАГИ е прав? :moon:

Ти му изкарваш факти и доводи, които оборват мнението му, той ти казва "кошница с лайна", след което следва добре познатата тирада.

Колкото цифри и графи, и проценти да му покажеш, той е ПРАВ, ти грешиш.

Няма смисъл просто, всеки има право на лош вкус и тотално откъсване и неразбиране на случващото се.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sothbiss said:

Няма смисъл просто, всеки има право на лош вкус и тотално откъсване и неразбиране на случващото се.


Точно - аз например изцяло въприемам факта, че вие сте в такова положение и го разбирам напълно. :laughing1:
Факти и доводи?!?!? Личното му мнение са факти и доводи?!?! Няма проблеми! Шъ съ упраим... Доводът, че сменяли Батман пък троши порцелана! Дали някой е броил коко пъти смениха Бонд? Всъщност няма значение.
Моето мнение категорично си остава същото, а па хлапаците ако ще по гъз да се посурнат... Марвел са на ниво 12-14 години и поне къмто момента нямат нито един филм, който да стъпи на DC. Говоря за топ филмите, не за шкартото и бозата, което го има навсякъде. И от двете страни има неща, които не само не съм гледал, не съм и чувал. И все пак филмите са по комикси. За либерастия и политкоректност няма какво да говорим - тя е навсякъде вече.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ETERNALS наистина е потресающо тъп филм. Марвел надминаха себе си и всички други с 200, но тоя път не с инфантилност, а с откровена тъпащина. Няма да се спирам на детайлите, освен на два очеизбождащи:
- как по-точно имаме супергерой педал, особено след като се оказа, че това са синтетични създания? 

- как по-точно имаме глухоням супергерой, след като се предполага, че СУПЕРГЕРОИТЕ не само че не трябва да имат недостатъци, но трябва да са и със суперсили? 
Либерастки лайна до откат... Тъпота на космическа висота... 

Link to comment
Share on other sites

Това, че супергероите нямат недостатъци, не е вярно. Точно това е идеята. Да се покаже, че дори супергероите не са перфектни. Да се даде пример на децата.

От раз се сещам за 5 примера.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mockingbird said:

Вълчо от Ну Погоди примерно, гаден пушач, пфу.... :lol:

 

:laughing1::laughing1::laughing1:
Той падна една от първите жертви на долната либерастия... Очаквам да пострадат и Том и Джери, Бъгс, Сам, Силвестър... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...