Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Аз по-скоро не бих го сложил в нито една от темите. Изгледах го днес и не съм впечатлен, но не е за темата с минусите.

 

bottom line - ако авенджърс не ви харесва и този няма да ви хареса и обратното :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За мен това е най-слабата част от поредицата. Почти нищо не ми хареса като хумор или екшън. А сцената на летището беше трагично зле.

Link to comment
Share on other sites

Дяконъ Левский 

 

... или както там се изписва. Една дума - AWFUL. Пълни глупости на квадрати и каста на Стъклен кол... Единствено музиката беше на ниво, но пък това да осереш е сериозно трудна задача в подобен филм.  

 

13 Cameras

 

Пълна глупост. RATTER беше много по-добър филм. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gods of Egypt

 

Без съмнение най-невъобразимата глупост, която съм гледал тази година.

 Едвам изтраях и половината и като видях че остава още час.. го спрях! УЖАС!!!

Link to comment
Share on other sites

Gods of Egypt

 

Без съмнение най-невъобразимата глупост, която съм гледал тази година.

 Едвам изтраях и половината и като видях че остава още час.. го спрях! УЖАС!!!

 

Аз не съм го гледал, но понеже съм свикнал да се ориентирам за качествата на един филм още от постера му, никога не бих тръгнал да гледам филм с такъв постер...и левият, и десният искат да ми кажат "Глей' колко съм як...ей сега ще им разкажем играта на всички останали във филма...". ;)

 

Gods_of_Egypt_poster.jpg

 

П.П. Всъщност...лъгал съм се да гледам подобни филми, но това беше в началото на далечните 90-те, когато на мода бяха видеокасетофоните, нелегалните видеотеки и почти чернобелите презаписи на всякакъв род филми. :)

Link to comment
Share on other sites

THE BROTHERS GRIMSBY

 

Мислех да го сложа в другата тема заради старанието в екшън сцените, приличните ефекти и старите лаври на Борат. Но предвид изключителните простотии, на които сигурно не биха се засмяли и 15 годишни хлапаци, мястото си му е тука. Много зле, просто много зле....  

 

SWEET HOME

 

Не става

Link to comment
Share on other sites

X-Men: Apocalypse

 

Последните няколко "супер" филма бяха разочароващи и този не е изключение. Скучен, дървен, с посредствени ефекти и отчайващо тъпи диалози, дори опитите за хумор са пълен провал.

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася за хумора, на мен ми хареса епизода, в който пича си чилва на Юритмикс .

 

:thumbsup: ...аз дори го сложих в другата тема...и Сотбиса също го сложи там. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Батман срещу Супермен

 

Добре че послушах няколко човека, които ме предупредиха да не го гледам на кино и спестих няколко лева. За 3 часа имаше 1-2 сцени, които ми харесаха, останалото - скука. Зак Снайдър има точно 2 филма, които ми допадат (300 и Legend of the guardians) и след последния му Супермен (2013) си обещах да не гледам негови филми на големия екран и май ще си спазя обещанието. Не е моя тип режисьор :).

Link to comment
Share on other sites

THE HANNAH ANDERSON STORY

 

Толкова безсмислено зле, че сякаш някой се е опитвал да направи документален филм и се е осрал.

 

THE DEAD ROOM

 

Австралийски опит за филм с 3 души без бюджет... Не става за нищо. Американците като правят подобни боклуци, поне ги зареждат прилично с цици и секс.

 

GIRL IN WOODS

 

Брутално тъп...

Link to comment
Share on other sites

Batman vs Superman

 

Филмът с нищо не можа да грабне вниманието ми. Опитах се да се насиля да го изгледам докрай, за да може мнението ми да бъде обективно, но не успях. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mother's day - този филм не смятах да го слагам никъде като цяло, но педерастката пропаганда, който налага, ми дойде в повече. Майки лесбийки, осиновили момченце (или едната го беше родила, използвайки анонимен донор), което жестикулира като момиченце и колко нормално е това... Thanks, but no thanks.

Link to comment
Share on other sites

Остарявам ли или просто напоследък някои режисьори се опитват да ми пробутат абсурдни продукти....

 

Денят на Независимостта 2 (Нова заплаха)

 

Ще се опитам да не казвам много и затова няма да слагам спойлери, но който възнамерява все пак да се прекара и да гледа филма - да не чете от тук нататък (същото важи и за втория филм). ;)

 

Оригиналният филм все пак ставаше за гледане, може би благодарение и на Уил Смит. В този са се опитали без Уил Смит, но пък вече с порасналия му (уж) син (и с повечето актьори от първия филм) да продължат по инерцията - отново американският президент (пак тоя от първия филм) спасява света като първо се жертва и влезе при извънземните, за да разбере какво си мислят, а после героично се самовзриви по едно време и разбира се щерка му продължи неговото дело като трепеше извънземни с изтребителя си, като всички останали пилоти ги затриха, но тя остана щото е много яка и всичко това се случва познайте кога - пак на 4-ти юли естествено...тия извънземни така си бяха планирали полета, че да стигнат точно тогава, евала!. Въобще - пълно с невъзможни ситуации, с необяснени такива и най-вероятно всяка една невъзможно-необяснена ситуация се обясняваше с факта, че "след първата инвазия, човечеството вече било започнало да ползва извънземните технологии". Да, ама след като този път отново ни разкатаха фамилията и всички комуникации вече ги нямаше, хората по света извадиха транзисторите, които предвидливо са си ги пазили през последните 30-тина години (щото само те работели на къси вълни и даже май видях един ВЕФ на едно място :lol: ). Да не говорим за абсурдните каскади с училищния автобус и дечицата (без колани) в него, които накрая нямаха и драскотина, да не говорим за абсурдите с атомните двигатели към края и (не)вероятното ускорение от около 100000 же в земната атмосфера, да не говорим за хилядите извънземни кораби, които започнаха да падат като круши около ония с училищния автобус и другите наоколо и нямаше нито един уцелен - абе...извънземна технология...трудно е да я обясниш. :ninja:

Както и да е - отново спасиха Земята няколко секунди преди гадовете да стигнат до земното ядро и дори си отвориха вратичка за следващ филм. Аз лично смятам да пропусна...

 

И докато горният филм вероятно става за деца до 12 годишна възраст, а на мен не ми допадна, понеже миналата година вече чукнах 13 :laughing1:, то следващият, който ще засегна, направо ме разби...

 

London Has Fallen

 

Изтъркан до болка сюжет с най-добрия бодигард в света (разбира се пази не кого да е, а американския президент). Пичът таман си подаде оставката и реши да обърне внимание на жена си, която щеше да ражда след 2 седмици, но понеже няма друг на света като него, го привикаха на поредната опасна мисия. Лондон, където се събират всички световни лидери, барабар с американския. И представете си - замислена е някаква грандиозна конспирация от страна на един арабин (ах, колко тематично), в която участват хиляди (да, буквално хиляди...всъщност май всички жители на Лондон, с изключение на няколко човека) - преоблечени полицаи, агенти, войници, пилоти на хеликоптери, изтребители и т.н.....и никой, ама никой в лондонските служби не беше разбрал за тия хиляди хора, дето участват в конспирацията за събитието. И естествено, световните лидери кучета ги яли - японския, френския, германския и останалите президенти си ги изтрепаха ей така между другото, но американският трябваше да бъде заловен жив и да бъде ритуално заклан пред камера, излъчваща в целия свят. И тук е момента да признаем професионализма на главния герой (въпросният бодигард), който беше около десетина пъти по-як от Чък Норис и успя да се справи с тия няколко хиляди конспиратори, които през целия филм преследваха него и президента, постоянно ги гърмяха с каквото се сетиш и пътьом сринаха половината емблематични сгради в Лондон. Добре, че пичът явно беше играл компютърни игри като малък, понеже първоначално май беше само с един пистолет, но докато бягаше и трепеше лошите, постоянно намираше разни оръжия от враговете, които оползотворяваше по целесъобразност. Накрая утрепаха и най-лошия, а нашият пич дори успя да се прибере да си види новороденото отроче. ;)

Честно казано се излъгах да го гледам заради Морган Фрийман (играеше вицето, докато бяха хванали президента), когото по принцип харесвам като актьор, но отново установих, че в последните години човек ще случи на доста малко филми, където Фрийман не участва я с второстепенна, я с епизодична, я като глас зад кадър...абе...използва бонуса на името си човекът и дообира хармана...

 

Не смятам да поставям каквато и да е оценка на двата филма, защото всъщност се чувствам доста странно - чудя се чак толкова ли ми подценяват (или пък надценяват) прага на възприятие на художествени произведения или просто това дето изгледах изобщо не се вписва в понятието "художествен", а е просто поредната напудрена холивудска боза без грам смислен сюжет. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Остарявам ли или просто напоследък някои режисьори се опитват да ми пробутат абсурдни продукти....

Че си дрът, дрът си, ама и режисьорите на изброените "филми" са просто "супер".

 

Насилих се да изгледам Независимия ден 2, като бях предупреден, че е много зле, но все пак - око да види :D. Да, зле е. Падналият Лондон дори и не съм го гледал, защото си спомням, че Падналият Олимп за мен беше една голяма мозъчна пръдня. И те така... :moon:

Link to comment
Share on other sites

Падналият Лондон дори и не съм го гледал...

 

Недеееейййй!!!!!!! :CryBaby: Все пак бъди отговорен за мозъчните ти клетки...нали знаеш, че след гледане на такива филми следва масово измиране и после няма възстановяване...

Link to comment
Share on other sites

За Джерард или хубаво, или нищо!

Лондон не сме го гледали, но на мен Олимп много ми хареса (като за тъпичък екшън).

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започнах да гледам филми от преди години, които по една или друга причина съм пропуснал и които са с добър рейтинг и за момента съм с около 3 и половина загубени часа.

 

The Big Lebowski - не разбрах защо има толкова много хора, които се кефят на тази "комедия". Аз нищо смешно не намерих. Голяма загуба на време.

 

Shame - помня, че преди време някой го беше похвалил тук, но и този не ми хареса. И като цяло нямаше сюжет, започна от нищото и свърши по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...