Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

шегувам се :)

 

абе бая ме учуди с доводите си за преместване, но си викам може визията наистина да е важна за някои :)

 

е тва се казва бисер :lol:

ти току що откри нова access технология - Coax to the building , наместо Fiber to the building ;)

 

Ентри верно ли сте зарязали fiber-a ?

 

По-старо изградената мрежа на N3 e "Fiber to the curb" или "Fiber to the node". По-новите квартали са "Fiber to the building". Далеч са от зарязване на fiber-a. Лично мое мнение е , че FTTH не е нищо повече от маркетинг, но както казах лично мое мнение.

 

PS. пише се Docsis. "Таван" на ъплоуда може и 2К да е ако искаш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

мале какви техо-термини , на патагонски ли е това , нищо не разбрам :wacko:

 

:))) Малко обща култура, да покажа, че и аз не съм толкова бос в оптиките :)))))

Link to comment
Share on other sites

При някой друг клипчетата в YouTube да се зареждат бавно? 7 минутно клипче(480p) се зареди за 18 минути. :unsure:

Yuotube е така кодирано...ако няма да гледаш клипа, няма да генеририаш трафик....генеририш колкото ти трябва за гледане...а не превъртане...

Link to comment
Share on other sites

Yuotube е така кодирано...ако няма да гледаш клипа, няма да генеририаш трафик....генеририш колкото ти трябва за гледане...а не превъртане...

 

Исках да кажа, че пускам клипа -> buffer -> play -> buffer -> play. Не съм го спирал да чакам да се load-не целия.

Link to comment
Share on other sites

Само при мен ли двата Синемакс-а не работят от 2-3 дни??? :confused

 

Не е само при теб-имат някакъв проблем и обещаха, че днес(11.04) или най-късно утре ще го отстранят.

Link to comment
Share on other sites

Че упътването е превеждано така? Не, не ми отговаряй, бягай при blizoo или както ще се казват за в бъдеще.

 

Това сериозно ли го дават така на хората с този "превод" или е някаква шега :confused

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е превод на упътване на приемник. В началото си пише марката - електроуреди Taurus, a после си пише за кухня, смяна филтър, скара печене и бла бла... :) Май не се връзва за приемник. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е превод на упътване на приемник. В началото си пише марката - електроуреди Taurus, a после си пише за кухня, смяна филтър, скара печене и бла бла... :) Май не се връзва за приемник. :)

Ами то в тази брошурка се говори най-много за пълни членове, така че може и вибратор да е ;)

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли го дават така на хората с този "превод" или е някаква шега :confused

 

 

Това "упътване" можеш да го ползваш за много неща-ха-ха-ха!

Link to comment
Share on other sites

Че упътването е превеждано така? Не, не ми отговаряй, бягай при blizoo или както ще се казват за в бъдеще.

 

Това сериозно ли го дават така на хората с този "превод" или е някаква шега :confused

 

Не, не това не е превод на упътване на приемник или каквото и да е имащо нещо общо с телевизия или интернет като цяло или още по-малко нещо конкретно с N3. Просто @the_mouse е искал да даде пример за нещо друго (вероятно отново лош превод), като е споменал този "класически пример за лош превод", който пък всъщност е за кухненски аспиратор марка "Taurus". Ако на някой му е любопитно за какво иде реч, тук съм писал по въпроса преди няколко години. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели ,

 

искам да ви попитам нещо:

Сега съм на Визио на тази тарифа 20лв. със 20 мегабита международен и 100 мегабита български.Искам да се преместя на Н3 интернет , но незнам на коя тарифа да се преместя ... итеята ми е да не ми е по-слаб интернета , а дори и ако може да е по-силен на тази 25мегабита която е.....

Някой може ли да си каже коментара за интернета особенно ако преминал от Визио към Н3 как е скоростта и дали има някаква съществена разлика ???

 

Благодаря Ви !

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели ,

 

искам да ви попитам нещо:

Сега съм на Визио на тази тарифа 20лв. със 20 мегабита международен и 100 мегабита български.Искам да се преместя на Н3 интернет , но незнам на коя тарифа да се преместя ... итеята ми е да не ми е по-слаб интернета , а дори и ако може да е по-силен на тази 25мегабита която е.....

Някой може ли да си каже коментара за интернета особенно ако преминал от Визио към Н3 как е скоростта и дали има някаква съществена разлика ???

 

Благодаря Ви !

 

 

Еми виж сайта им, мисля че всичко е написано точно и ясно!

Link to comment
Share on other sites

Еми виж сайта им, мисля че всичко е написано точно и ясно!

 

То е написано , но по-важното е дали е наиситна така , за това се объщам към хора които евентуално са преминали от Визио към Н3 за да ми кажат как е :)

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли го дават така на хората с този "превод" или е някаква шега :confused

 

 

Изобщо не е превод на упътване на приемник. В началото си пише марката - електроуреди Taurus, a после си пише за кухня, смяна филтър, скара печене и бла бла... :) Май не се връзва за приемник. :)

 

Естествено, че нямам предвид това да е упътване на blizoo, а по-скоро беше сравнение. Преводът им в упътването и като цяло софтуерът на приемниците ми се стори неадекватен (при едно от посещенията при техен абонат) и затова дадох пример със случката на колегата. Останалото е както FrAgMaKeR каза:

 

Не, не това не е превод на упътване на приемник или каквото и да е имащо нещо общо с телевизия или интернет като цяло или още по-малко нещо конкретно с N3. Просто @the_mouse е искал да даде пример за нещо друго (вероятно отново лош превод), като е споменал този "класически пример за лош превод", който пък всъщност е за кухненски аспиратор марка "Taurus". Ако на някой му е любопитно за какво иде реч, тук съм писал по въпроса преди няколко години. :)

 

@ScumBag - аз съм на средната тарифа и съм много доволен - скоростите са такива, каквито са обявени на сайта. ping-ът също е на прилично ниво и страниците се зареждат доста пъргаво.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели ,

 

искам да ви попитам нещо:

Сега съм на Визио на тази тарифа 20лв. със 20 мегабита международен и 100 мегабита български.Искам да се преместя на Н3 интернет , но незнам на коя тарифа да се преместя ... итеята ми е да не ми е по-слаб интернета , а дори и ако може да е по-силен на тази 25мегабита която е.....

Някой може ли да си каже коментара за интернета особенно ако преминал от Визио към Н3 как е скоростта и дали има някаква съществена разлика ???

 

Благодаря Ви !

 

Момък, бягай от визио - с големи и дълги крачки бягай оттам.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...