Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Касите на N3 ще работят в понеделник.

Спиранията са отложени за понеделник.

Варианти за плащане остават ePay и Easypay, за тях е нужен абонатен номер.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам интернета в квартал Изгрев добър ли е,смисъл спира ли,бавна скорост и т.н.

И ако може да ми кажете някаква средна скорост на доунлоъд,и ъплоъд

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам интернета в квартал Изгрев добър ли е,смисъл спира ли,бавна скорост и т.н.

И ако може да ми кажете някаква средна скорост на доунлоъд,и ъплоъд

 

Абе да ти кажа честно супер е:). Скорости най-ниската тарифа е 16Мбитс download/ 8Mbits upload. Изгрев е кварталът с най малко проблеми...

Edited by nucleus
Link to comment
Share on other sites

.

Варианти за плащане остават ePay и Easypay, за тях е нужен абонатен номер.

 

Ще е ли възможно да се включите към плащанията през "ДСК Директ".

Edited by rakita
Link to comment
Share on other sites

Ще е ли възможно да се включите към плащанията през "ДСК Директ".

Що ти трябва, нали и ДСК има Visaelectron .... ако знаеш преди ..... 4 години какъв зор беше с ДСК и е-pay :angry1 Разиграваха ме като маймуна, въртяха сукаха и накрая си изтеглих всичките пари от ДСК и се свърши зора...комичното беше, че когато се върнах в къщи от банката, ме чакаше писмо с карта ( някаква си ) като дългогодишен потребител и някакви бонуси... метнах я коша. Та съвета ми е - просто мини и към е-pay-не искат пари и не стават проблеми :beer:

Link to comment
Share on other sites

Защото цъкам 3 пъти с мишката и плащам,супер удобно е от години всичко така си плащам,забравил съм какво е това да чакам в пощата на опашката да си платя тока или специално да търча да си платя телефона че да не ми го изключат.И не ми струва и стотинка.

Edited by rakita
Link to comment
Share on other sites

Що ти трябва, нали и ДСК има Visaelectron .... ако знаеш преди ..... 4 години какъв зор беше с ДСК и е-pay :angry1 Разиграваха ме като маймуна, въртяха сукаха и накрая си изтеглих всичките пари от ДСК и се свърши зора...комичното беше, че когато се върнах в къщи от банката, ме чакаше писмо с карта ( някаква си ) като дългогодишен потребител и някакви бонуси... метнах я коша. Та съвета ми е - просто мини и към е-pay-не искат пари и не стават проблеми :beer:

ДСК извървя много път оттогава. И аз не я понасях като банка, но тази услуга е просто супер. За 2 минути си плащам навсякъде: GSM, ток, вода, стационарен телефон..., мога да преведа сума и в друга сметка, на друга банка, издават безплатен банков сертификат, за плащанията не взимат и стотинка, а месечната такса е 1,15. Издават безплатно и виртуална VISA.

Не искам поста ми да се приема като реклама, но услугата е много добра.

Link to comment
Share on other sites

ДСК извървя много път оттогава. И аз не я понасях като банка, но тази услуга е просто супер. За 2 минути си плащам навсякъде: GSM, ток, вода, стационарен телефон..., мога да преведа сума и в друга сметка, на друга банка, издават безплатен банков сертификат, за плащанията не взимат и стотинка, а месечната такса е 1,15. Издават безплатно и виртуална VISA.

Не искам поста ми да се приема като реклама, но услугата е много добра.

Добре де, това е офф, ама тая такса от 1.15 за какво е ? - седи си така от "време оно" Относно сертификата са поумнели - по рано искаха по 60 стотинки месечно ...а относно и-пей там абсолютно всичко струва 15 стотинки за плащане ( което може да се заобиколи отчасти) , ама не е само битови сметки... както и да е, идеята на поста ми беше човека да си регистрира виртуалната карта в и-пей и да си дерзай, проблема е никъде :beer:

п.с е , айде, за това плащане ще се набуташ с 15 стотинки :laughing: но и ще е по трудно - в и-пей ще се наложи да си пишеш и паролата 2 пъти :lol:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Добре де, това е офф, ама тая такса от 1.15 за какво е ? - седи си така от "време оно" Относно сертификата са поумнели - по рано искаха по 60 стотинки месечно ...а относно и-пей там абсолютно всичко струва 15 стотинки за плащане ( което може да се заобиколи отчасти) , ама не е само битови сметки... както и да е, идеята на поста ми беше човека да си регистрира виртуалната карта в и-пей и да си дерзай, проблема е никъде :beer:

п.с е , айде, за това плащане ще се набуташ с 15 стотинки :laughing: но и ще е по трудно - в и-пей ще се наложи да си пишеш и паролата 2 пъти :lol:

Не си ме разбрал, бре :P

Таксата е като при всяка банка - за обслужване на сметката ;)

Преди няколко месеца в Прокредит обслужването на сметка беше безплатно, но вече е левче на месец. Безплатните обяди свършиха. Вече е важно какво получаваш като удобство за парите които плащаш.

Иначе... и-пей си е и-пей. И на мен не ми допада.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Не си ме разбрал, бре :P

Таксата е като при всяка банка - за обслужване на сметката ;)

Преди няколко месеца в Прокредит обслужването на сметка беше безплатно, но вече е левче на месец. Безплатните обяди свършиха. Вече е важно какво получаваш като удобство за парите които плащаш.

Иначе... и-пей си е и-пей. И на мен не ми допада.

разбрах, разбрах... ама в ПИБ няма такова нещо, в ОББ има, ама ако нямаш никакви движения 3 години..ма както и да е :beer:

Link to comment
Share on other sites

Случайно да се случва нещо в района на ул. Кръстьо Раковски 21? Международният го няма никакъв, а българският с бая чакане отваря някакви страници. ;]

 

Към abv.bg

 

Ping statistics for 194.153.145.104:

Packets: Sent = 50, Received = 24, Lost = 26 (52% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 53ms, Maximum = 915ms, Average = 479ms

 

Yahoo.com

 

Ping statistics for 209.191.122.70:

Packets: Sent = 50, Received = 28, Lost = 22 (44% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 366ms, Maximum = 1034ms, Average = 657ms

Edited by kra4ol4e
Link to comment
Share on other sites

взех си CA-МОДУЛ технисат и сега информацията за програмата на каналите която ми изписва е само за две предавания,а не както с апарата(нета) за целия ден,че и напред.телевизора е toshiba 32AV733G1.

Трябват ли някви настройки на телевизора за да показва повече инфо за програмата.

Edited by todor4o83
Link to comment
Share on other sites

модула няма връзка, EPG можеш да виждаш и без карта, то не се кодира.

настройки не мисля че има свързани с EPG.

изчакваш ли да се зареди ? дългосрочната информация може да отнеме 10-20 секунди докато пристигне. Също трябва да се има предвид че трябва да се пусне съответния канал за да е сигурно че ще се зареди информацията за него, ако има такава.

 

не знам за конкретния модел но чисто хипотетично може да има проблем с интерпретирането на тази информация.

Link to comment
Share on other sites

чакам доста повече но нищо.на RTL излиза повече като инфо за следващия ден.но само на този канал. ТВ. е нстроен на финландия

Това да не ти е DCC че да го настройваш за Финландия?

Давай на България.

Link to comment
Share on other sites

с настройките за държава е доста объркана ситуацията, има модели на които наистина трябва да се сложи финландия за да позволи модулация QAM256. Някои модели ако се избере България изобщо изчезва менюто за търсене на цифрови канали. На други държави позволява да се търси с модулация QAM64 но не и 256.

при някои производители настройката за държава няма значение за намирането на каналите.

 

също е хубаво да се знае че има настройка на държава като местонахождение, също има настройки за език на интерфейса и отделно за предпочитани езици на аудиото и на субтитрите. Хипотетично е възможно да има и избор на език за EPG-то , но аз не съм чувал за такава настройка.

 

не знак как е при Тошиба но си струва да се пробва на България, ако я има като избор, също и на "Други" или там каквато опция има за "неопределена". Ако на RTL излиза има някакъв шанс да е свързано с избор на език.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай на Швеция.

 

Edit: Чак сега зачетой нагоре и видях, че става дума за EPG. Няма абсолютно никакво значение на каква страна е. По-скоро ТВ-то ти да не се харесва с мрежата и да прави парчета. Виж дали е с последния фирмуеър. Някои модели си имат дребни проблеми, които излизат наяве по-късно от пускането им в продажба и се налага да се пусне нов фирмуеър, за да се изчистят. Може да има проблем с получаването или разчитането на EPG и това да е коригирано в нова версия на фирм-а.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

с нито една от държавите не става,а на rtl даже пише какво е предаването и изобщо всичкото инфо което може за канала.може просто тв-то да е :lol:

Edited by todor4o83
Link to comment
Share on other sites

Кажи ми марка и модел на ТВ-то. Ще видя коя е последната версия и ще ти пиша. Смяната, обикновено, става с флашка. Качва се файл и се стартира ТВ-то. Оттам ти вади инсталационно меню и така. Ако искаш прочети тук. Намери темата за твоята марка и потърси. Възможно е проблемът да е споменаван и коментиран, както и неговото решение.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...