Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

mIRCata, какво по-конкретно те интересува ?

 

CI+ модул или слот ? Предполагам че е слот, и би трябвало да е съвместим със CI така че за момента плюса можеш просто да го пренебрегнеш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе тая вечер какво става с тоя интернет?Седнах да поцъкам, то хем лагва, хем загуби ( и към БГ и към външни ).

А и пинг-а на "вън" е скочил двойно от 19:30 насам.

 

П.С. Тоя път нямам пуснати торенти, но дори и при пуснати не е имало такива загуби

П.С2. Смирненски, ул. Пепелаша

 

ЕДИТ: Явно е било нещо моментно, сега си е ОК...

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

mIRCata, какво по-конкретно те интересува ?

 

CI+ модул или слот ? Предполагам че е слот, и би трябвало да е съвместим със CI така че за момента плюса можеш просто да го пренебрегнеш.

Става въпрос за онзи проблем, който обсъждахме с теб(септември) - за странните неща, които се появяват в EPG-то. Как на един канал се показва, временно инфо за друг или направо ги смесва. Имам снимка на EPG с програмата на двата канала едновременно :wacko: Където от Сони предложиха да взема запис на транспортния stream да го видят. Единия от колегите спомена, че и при него май-прави такова нещо. А е с друг модел от друга серия. Само, че не е обръщал конкретно внимание.

Link to comment
Share on other sites

От вчера съм абонат на N3,момчетата дойдоха и ме свързаха,много коректно отношение и качеството на услугите забелязвам,адмирации за което,продължавайте в същия дух :)

Link to comment
Share on other sites

Няма 2 години, доста по-скоро ще е. Но има и друг вариант, който DCC вече използват.

И какъв е тоя начин колега би ли споделил и с нас които използват от дцц ако е възможно
Link to comment
Share on other sites

Снощи в Кършияка спря тока и сутринта нямаше ТВ, работи ли се по проблема. Друго - направете нещо по въпроса със субтитрите, само при вас се появяват с 2 минути закъснение, дори понякога трябва ръчно да се активират, иначе други забележки нямам.

Link to comment
Share on other sites

Друго - направете нещо по въпроса със субтитрите, само при вас се появяват с 2 минути закъснение, дори понякога трябва ръчно да се активират, иначе други забележки нямам.

Какво точно значи 2 минути закъснение? До сега не съм видял проблеми със субтитрите.

Link to comment
Share on other sites

Примерно цъкаш на някоя програма, която не е с вградени субтитри, например Хистърито, НВО, AXN или други подобни, субтитрите се появяват чак след време или изобщо не се появяват. Тогава от дистанционното щракам на субс, избирам български и давам ок, чак тогава се появяват.

Link to comment
Share on other sites

Свалят от Делта, доколкото знам.

 

Към приемника на Булсатком са вързали скарт или чинч и вкарват сигнала в техен приемник.

Но това няма да трае още дълго :)

Link to comment
Share on other sites

Пуснете моля ви отново, T Rock телевизията.Останалите музикални просто не стават за нищо.Това е нова, българска рок телевизия.Ако сте забелязали колко се слуша Z Rock,подобно ще е и с T Rock.

Link to comment
Share on other sites

Примерно цъкаш на някоя програма, която не е с вградени субтитри, например Хистърито, НВО, AXN или други подобни, субтитрите се появяват чак след време или изобщо не се появяват. Тогава от дистанционното щракам на субс, избирам български и давам ок, чак тогава се появяват.

 

 

И аз го имам същия проблем. И не съм убеден, че е бъг в приемника, тъй като пробвах и с друг(топфилд) и при него е същото, даже при последния задължително трябва да му кажеш да извади субтитрите иначе никакви ги няма.

Link to comment
Share on other sites

А в приемниците пипали ли сте настройките за език по подразбиране и звук? Помня,че имаше такава настройка, понеже за някои програми вървят по няколко езика/субтитри

Link to comment
Share on other sites

А в приемниците пипали ли сте настройките за език по подразбиране и звук? Помня,че имаше такава настройка, понеже за някои програми вървят по няколко езика/субтитри

 

 

Естествено, че тези настройки ги прегледах, бяха си по подразбиране, а конкретно за субтитрите на нета има възможност за два вида субтитри-по подразбиране са си на български, така си ги и оставих. Определено проблема не е от приемника или в настройки на менюто. Другото, което лично мен ме дразни е, че на Dscovery Sciense субтитри изобщо няма, а там поне за мен дават най-уникалните филми. Така е и с Discovery World. А тези програми със сигурност имат субтитри, поне съм ги гледал на булсатком.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че тези настройки ги прегледах, бяха си по подразбиране, а конкретно за субтитрите на нета има възможност за два вида субтитри-по подразбиране са си на български, така си ги и оставих. Определено проблема не е от приемника или в настройки на менюто. Другото, което лично мен ме дразни е, че на Dscovery Sciense субтитри изобщо няма, а там поне за мен дават най-уникалните филми. Така е и с Discovery World. А тези програми със сигурност имат субтитри, поне съм ги гледал на булсатком.

 

В днешно време е едва ли не смешно да не се знае Английски, поне на базово ниво.;-)

Link to comment
Share on other sites

В днешно време е едва ли не смешно да не се знае Английски, поне на базово ниво.;-)

Точно пък по това дискавъри, често се използват термини и се обясняват неща на английски, който не е точно базово ниво. Пък може и да е смешно, но този канал не го гледат само млади хора. Ела кажи на баща ми дето е на 60+ години, че трябва да почне да учи английски сега, за да гледа този канал, а не само когато има субтитри. Вчера гледах предаване със суб, но обикновенно 90% от времето филмите са непреведени.

Link to comment
Share on other sites

При мен на телевизор с DVB-C тунер на каналите, където има субтитри (и когато са написани за съответното предаване) си излизат без проблем и единственото закъснение е няколко секунди докато се скрият другите OSD менюта.

Link to comment
Share on other sites

В днешно време е едва ли не смешно да не се знае Английски, поне на базово ниво.;-)

 

Извинявай, ама не ме познаваш и не знаеш, колко знам английския, сигурно доста по-добре от теб, само че първо, както казва и колегата, по Discovery ти трябва доста над средното ниво, и второ-аз доколкото знам се намирам в Пловдив, България, и доколкото си спомням, английския не е станал официален език в България, така че не съм длъжен да гледам непреведени канали, за които знам, че има субтитри. Разбирам да говорим за CNN - там не мога да имам никакви претенции. Между другото не е лошо от N3 да пуснат CNN.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...