Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Таблица с програмата на телевизиите. Подобна е на таблицата на този сайт, която се намира долу вдясно. Разбира се, за всеки приемник има някаква разлика ;) Много е удобно, защото като превключваш каналите, отдолу пише какво дават вмомента. Също може да се настрои на повечето приемници да превключат автоматично на дадена телевизия, когато започне определено предаване.

Link to comment
Share on other sites

<!--СПАМ

На теб па за кво ти е тв в бг :laughing: усещам че пускаш пипалата на la piovra за да уредиш някой роднина :)

иначе е кул тва с анимацийката - по-скоро ако се хакне отдолу един джава скрипт да вади листиинг в нов джам без навигация ще е по яко ;)

-->

За брат ми става дума, но като съм си в БГ и вечер гледам AXN Sci-Fi и се изнервям като спре ЕК цифровата, а тя спира редовно. Я за малко, я за цяла нощ.

 

съвсем скоро ще има на Барикадите.

за каналите които искаш ще трябва да се абонираш за два допълнителни пакета, тоест таксата ти ще бъде с 2 лева по висока.

EPG има на някои канали.

Може би това ще варианта в този случай. Не е проблем за допълнителните пакети. Ще информирам бро-то като се прибера в неделя. EPG ме интересува само за AXN-ите и Discovery-тата.

Link to comment
Share on other sites

Айде от утре ставам клиент на аналогова тв при баба ми. Bye, bye, Евроком :)

 

Като дойде при мен цифровата сигурно и на нея...

Link to comment
Share on other sites

Някой играл ли е контра и има ли представа как може да се махне class C restricted. За 1.6 успяхме да подкараме с hamachi, но 1.5 не тръгва, а на мен лично като по-стар играч тя ми харесва повече :> С един приятел се мъчим да цъкаме (и двамата сме на n3), но за съжаление без резултат.

Link to comment
Share on other sites

случайно има такива хора :>

форума за теб е cs.rin.ru , това е средището на CS кракерите, форума е много обширен и съответно може да ти е трудно да си намериш точно какво ти трябва.

мисля че темата която има това за което питаш е http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=29&t=47213 .

class C се маха с крак/патч ...

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Имах предвид дали някой на n3 е цъкал, тъй като до сега бях на БТК, преди това на ЕК и си мислех, че проблемът е, че не съм на ЛАН. Познай какво беше учудването ми като на LAN пак ми изписа тая грешка :tongue
Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица в понеделник подадох молба за включване от ул. "Брезовска" 16, но както изглежда картата с покритието не е съвсем точна :(. Все пак доста е кофти да ти обещават обаждане по телефона и накрая сам да звъниш в офиса да проверяваш какво става.

 

Поне всички служители, с които говорих, бяха изключително учтиви и търпеливи и дори обясниха откъде идва забавянето. В крайна сметка получих обещание, че до края на седмицата ще са готови. Дано!

Edited by Exiled
Link to comment
Share on other sites

От бурите ли е влошеното качество и на двата вида телевизия?

 

от каквото и да е - обаждаш се и идват да го оправят.

 

 

за домейна документите за подновяването са пратени, на се притеснявайте.

сайта иначе си работи.

Link to comment
Share on other sites

ако имаш предвид серийния порт, боя се че за нищо не можеш да го ползваш, той е за обновяване на firmware и други служебни функции

Link to comment
Share on other sites

От сайта на N3 не става ясно, Интернет услугата, която не е с кабелен модем, по какъв път идва в дома, оптика като кулбокс или обикновен LAN?

Там гледам вдясно от цените се подава един LAN RJ45 кабел с накрайник, затова съдя, че е LAN.

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

От сайта на N3 не става ясно, Интернет услугата, която не е с кабелен модем, по какъв път идва в дома, оптика като кулбокс или обикновен LAN?

Там гледам вдясно от цените се подава един LAN RJ45 кабел с накрайник, затова съдя, че е LAN.

 

Благодаря предварително.

 

Технологията е FTTB ( fiber to the building ) :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, с оптичен кабел е до входа, където влиза в една кутия и оттам тръгва с лан кабел :)

За къщи, до колкото знам, е FTTN.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

услугата е "необикновен лан" ;S

 

но понеже знам че обичате техническите подробности, ето ви :

 

вече никой "лан" не е "обикновен лан", и това е така от доста години. всички имат оптични опорни трасета. по скоро въпроса около тях е каква е пропорцията оптични/медни кабели в мрежата.

другия ключов момент е колко качествено е изградена медната част. оптичната част е по-непретенциозна, по-лесно се изгражда и е по-неподатлива на проблеми. но и оптиката си има своите ограничения които са предимно от гледна точка на оператора, не на клиента. клиентите разбира се не се интересуват от гледната точка на операторите, което е съвсем нормално.

 

В мрежите на N3, и телевизионната оптично-коаксиална и интернетската оптично-усуканодвойкова пропорциите са силно изразено в полза на оптиката.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...