Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

в пакет Детски е, не е показано на сайта по някаква причина >.>

Благодаря @The AnGeL, предполагам става дума за допълнителния пакет с детски. Ще бъда благодарен, ако някой ми напише всички детски в допълнителния пакет. Може и на ЛС, ако тук не е удобно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам някакъв много шибан проблем с youtube - чакам клипчетата по около 2-3мин, за да тръгнат. Някой друг има ли подобни проблеми (вчера вечерта го забелязах).

Link to comment
Share on other sites

Да, google/youtube май нещо имат проблем, снощи wait-ваше повече докато зареди инфо от рекламните сървъри на гугъл преди да започне да стриймва видеото, като също лагваше на 720p :(.

 

edit: Сега изглежда е ок :).

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Системата им за балансиране пак ни насочва към различно място, което естествено се оказва проблемно.

Писал съм им за проблема, при миналия подобен проблем се отнесоха много добре и го оправиха след около седмица.

Приложил съм заобиколно, временно решение и в момента работи нормално.

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем. Пускам си телевизора и отдолу на екрана има една лента с някакви коментари , а само си пуснах телевизора. Някой да има идея как да ги махна , че е много дразнещо .

 

едит : Благодаря :beer:

едит 2 : rPo3uH и аз си мислих , че е от телетекста , но Rat Man се оказа прав :)

img5863vt.jpg

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем. Пускам си телевизора и отдолу на екрана има една лента с някакви коментари , а само си пуснах телевизора. Някой да има идея как да ги махна , че е много дразнещо .

img5863vt.jpg

 

В менюто на телевизора в настройки имаш Субтитри YES дай ги на NO.

И после :beer:

Link to comment
Share on other sites

Някой, ако може да види дали www.last.fm се отваря нормално бързо като другите външни сайтове. От известно време много се мисли и трябва да му дам refresh, за да се отвори.

Edit: Мерси.

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Добър вечер

Имам следния проблем ъплоуда ми от няколко дена е почти нула,нито торента сийдва,нито на speedtest.net показва нещо.Просто като стигне до тестване на ъплоуда замира до там и след 5 минути - "upload test error".В квартал изгрев съм.Подозирах рутера ми но и без него е същото.

Link to comment
Share on other sites

ам странно е тва. Потенциално заподозрени са :

 

антивирусна / firewall

кофти мрежова карта

проблем в мрежата

 

ако не се чустваш комфортно да го самодиагностицираш - направо казвай да ти пращаме стадо топ-експерти.

Link to comment
Share on other sites

Furiozo благодаря за бързата реакция. Хрумна ми да си ъпдейтна драйвера на мрежовата карта и дойде ъплоуда.Ако по-нататък има проблеми ще докладвам.rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти беше със унгарските сървъри ... сега ми се изясни работата.

Заради реорганизация на YouTube едното ни трасе за международен трафик се попрепълни - ще го увеличим възможно най-скоро, надявам се утре да стане, най-късно понеделник.

Относно "Обикновено са под 1%" ... също има планиран ъпгрейд, който ще стане по някое време следващата седмица.

 

...edit

 

по-скоро не нашата линия а линията на наш доставчик, това може и да се получи по-сложно ...

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Абонат съм откакто ми е регистрацията на форума и досега съм доста доволен от услугите ви, поне 4-ма приятели минаха от ГГБит на N3 по моя препоръка. Надявам се да оправите бързо проблема и доброто качеството на услугата да продължи и занапред :)

Link to comment
Share on other sites

Днес по обяд ходих до офиса на N3 в жк Тракия да си внеса лептата. За пореден път бях очарован от отношение към 'Клиента' . Адмирации!

Днес след обяд имаше нещо по трасето около бл 96 Тракия. Проблема бе решен бързо, бях уведомен и дори ми бе разяснено естеството му. Адмирации!

Желая успех на една от малкото(за съжаление) фирма, която си върши съвестно работата за сега, а надявам се и за напред.

Link to comment
Share on other sites

При мен цифровата телевизия нещо не работи, дава "Няма сигнал", интернет имам, кабеларката си върви, незнам къде е проблема...

 

ПС: оправи се, изключих приемника от тока за минута и тръгна...

Edited by lichko
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...