Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

furiozo, какъв е шанса в БГ да гледаме платения канал Sci-Fi channel/Sy-fy? мисля че доста хора биха си предпочели канала в даден пакет или единично дори и пред ХБО. Въобще в България предлага ли се? или трябва да се търси алтернативи в нет-а?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...от всичките Н3 ми се държи най-стабилно.

 

Ако не е коледна шега съм готов да премерим сили! :pirate

1089421138.png

 

Голяма реклама Ви правят по радиото бе, браво!

Баща ми в "Тракия" е на N3 само ТВ-то де...няма компютър иначе и нет щеше да си прекара.

 

Всеки път като му отида на гости му задавам едни и същи въпроси- Как е телевизията на N3...прекъсвания, смущения? И всеки път получавам едни и същи отговори - Доволен съм! Нямам прекъсвания или влошаване на телевизията. :beer:

 

Единствено по финансова мощ N3 не може да се конкурира с Cooolbox.

Иначе и двата доставчика заслужават само поздравления за работата и отношението си към клиентите!

Edited by NetZombie
Link to comment
Share on other sites

Ако не е коледна шега съм готов да премерим сили!

1089421138.png

И в тази тема ли дойде да пищиш? Малко ореваха темата на ИТД, та в другите се прехвърлихте.

 

Отдавна стабилност не значи да направиш спийдтест до локален сървър и да се тупаш в гърдите...

Изкарай по-добри резултати и пак ще си говорим...

 

Пинг до vbox7.com

Ping statistics for 87.121.59.2:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 3ms, Maximum = 4ms, Average = 3ms

 

Пинг до google.bg

Ping statistics for 74.125.230.82:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 52ms, Maximum = 54ms, Average = 53ms

 

Пинг до facebook.com

Ping statistics for 69.63.189.11:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 126ms, Maximum = 131ms, Average = 126ms

 

Пинг до adobe.com

Ping statistics for 192.150.16.117:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 168ms, Maximum = 176ms, Average = 169ms

Link to comment
Share on other sites

И в тази тема ли дойде да пищиш? Малко ореваха темата на ИТД, та в другите се прехвърлихте.

 

Отдавна стабилност не значи да направиш спийдтест до локален сървър и да се тупаш в гърдите...

Изкарай по-добри резултати и пак ще си говорим...

 

Пинг до vbox7.com

Ping statistics for 87.121.59.2:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 3ms, Maximum = 4ms, Average = 3ms

 

Пинг до google.bg

Ping statistics for 74.125.230.82:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 52ms, Maximum = 54ms, Average = 53ms

 

Пинг до facebook.com

Ping statistics for 69.63.189.11:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 126ms, Maximum = 131ms, Average = 126ms

 

Пинг до adobe.com

Ping statistics for 192.150.16.117:

Packets: Sent = 50, Received = 50, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 168ms, Maximum = 176ms, Average = 169ms

 

Спокойно ве, стига рева!

Аз не съм писал във вашата тема не помня откога!

Вие в нашата не пишете ли?

 

Тия резултати дето си ги постнал пък да не би да говорят много повече!

То пък да беше нещо, с което да изумиш...

Link to comment
Share on other sites

Спокойно ве, стига рева!

Аз не съм писал във вашата тема не помня откога!

Вие в нашата не пишете ли?

 

Тия резултати дето си ги постнал пък да не би да говорят много повече!

То пък да беше нещо, с което да изумиш...

При положение, че темата на ИТД преди време беше зарината с оплаквания за нестабилност вечерно време, да дойдеш да ги хвалиш тук е най-малкото неуместно.

Тестовете изразяват именно стабилност (без загуба и почти постоянен пинг), няма как да са "нещо впечатляващо" след като чуждите трасета са почти едни и съши за всички доставчици.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Е вие нямате ли проблеми, що се правиш на луд сега?!

Разликата е, че ние като имаме проблем си пишем в темата, а вие задръствате пощенската кутия на Фуриозо!

А за резултатите съм сигурен, че от Куул могат да изкарат същите и дори по-добри резултати, но никой няма да се наеме да се премерят пи*ките!

 

Ревна, като че ли кой знае какво съм написал!

Кво скачаш като ужилен...нещо лошо, обида или по някакъв начин да съм засегнал реномето на N3?

Даже Фуриозо мога да кажа, че отдели доста от времето си да ми помогне, когато съм недоволствал.

 

Човек да не се закачи нещо с вас...кво сте настръхнали толкова?!

Link to comment
Share on other sites

Мда, явно е нямало какво да правиш тази вечер и затова се пльосна в темата. Именно ти се "изтропа" тук, сега замазвай лайната със "закачка"...

Дадох ти тестове като искаш да видиш стабилността, за която се говори, оттам нататък си се оправяй. Аз спирам до тук.

Щом взе да гледаш и пощата на фуриозо работата е дебела :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кабелна - Бтв, Нова, Бнт, Диема, Диема 2, ТВ7, Super 7, Discovery - Кодиран или лош канал

Цифрова телевизия - На същите и на други - Грешна настройка на канала или загуба на сигнала

 

 

От час някъде. Само при мен ли е така?

 

Явно не :)

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

От едно 10 мин. (ако не и повече) голяма част от каналите дадоха фира. :( На btv примерно ту пише "Грешна настройка на канала или проблем със сигнала" ту "Кодиран канал Conax". И при цифровата и при аналоговата е така.

Link to comment
Share on other sites

Да... :) ми сменете си телевизорите.... и при мен го имаше проблема - на аналоговата (1,btv,nova) стояха статични изображения.

На цифровата - кодиран сигнал... в момента имам "пукане" и едни бели точици се появяват и изчезват върху картината на Канал1-цифров.... Мараша

Викам си - от телевизора е :) само се чудя какъв ще препоръчате да си взема за кухнята.

 

P.S. Пуснали сте аналоговата по цифровото трасе - велико!

Edited by c4821
Link to comment
Share on other sites

Проблемът е от Булсатком. Подготвят транспондера за 2 нови канала и има проблем. И при мен е същото, както го е имало и спирането около 19ч. Не е проблем на N3.

Link to comment
Share on other sites

Аве как да обясня на майка ми какво е транспондер и какво общо има N3 с Булсатком, какво е идентификация на канал, носеща честота ... а и нужно ли е да знае? :laughing: Представи си, че си купуваш салам и той се оказва развален - по тази логика не е проблем на търговеца - виновен е производителя... всъщност проблем е единствено на потребителя т.е. на този дето е искал да яде салам. С други думи желанието поражда тъга... забава, :laughing: :woot купон

Link to comment
Share on other sites

Единствено по финансова мощ N3 не може да се конкурира с Cooolbox.

 

"Финансовата мощ" (много яко звучи, признавам) има значение само за внушенията и душевния мир на хората, все пак ние искаме нет.

 

Хайде не с лошо, поздрави и весели празници!

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Имам следния проблем. От три седмици съм на Ентри и съм страшно доволен от интернета и телевизията им. Обаче искам да си свържа рутера,за да имам нет и на нетбучето, но за съжалание удрям на камък. Предварително искам да кажа,че с този рутер на предишния си интернет доставчик(Гигабит) нямах никакви проблеми и ми тръгна от първия път всичко. Но при ентри,каквото и да направя нямам нет-в единия случай ми излиза непознато мрежово устройство, а в другия като клонирам мак адреса ми излиза съобщението от Firefox да махна отметката от Работа извън мрежата(което естествено е направено). Обадих се на момчетата от ентри,продиктувах им мак адреса на рутера,те ми казаха да рестартирам рутера и ще ми тръгне нета,но уви не става. Марката на рутера е TP-Link WR340g. Бих помолил,някой с подобен проблем,да ми каже как го е разрешил,или евентуално къде е грешката,за да се оправи. Благодаря предварително на всички ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...

Най-вероятно нещо бъркаш в настройката, не мога да те преведа стъпка по стъпка в целият процес на настройка (едва ли някой може), но ето линк за ръководство за настройка на този рутер на Английски: http://www.tp-link.com/support/toDownload.asp?url=%2Fenglish%2Fsoft%2F200943083466%2Epdf

И ето машинен превод на това ръководство на Български: http://translate.google.bg/translate?js=n&prev=_t&hl=bg&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fwww.tp-link.com%2Fsupport%2FtoDownload.asp%3Furl%3D%252Fenglish%252Fsoft%252F200943083466%252Epdf&act=url

 

EDIT: С разочарование искам да съобщя за проблеми с интернета в мрежа 78.83.195.0/24 точно в този момент. Сериозни загуби, едва постнах това... ето малко статистика към dir.bg защото default gate-а дори не отговаря на пинг:

Packets: Sent = 183, Received = 138, Lost = 45 (25% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 4ms, Maximum = 18ms, Average = 12ms

Edited by exo
Link to comment
Share on other sites

днес няма да работят касите. Спиранията ще започнат от 3-ти януари.

 

exo, мрежата от която е IP адреса ти не носи информация в нашия случай, трябва да ми кажеш нещо по конкретно за да проверя какво е ставало.

 

viktor4o19, като ти даде "непознато мрежово устройство", трябва да дадеш изписания на страницата мак, единствения начин след това да не тръгне е колегата да запише грешно мака.

 

Profusion, нямам пряка информация, но от това което виждам по сайта, изглежда да няма принципна пречка канала да се разпространява в България. Защо не се разпространява, навярно е комбинация от : предполагам е скъп, и пак предполагам - няма да има много зрители.

Всеки си има това събективно усещане че това което той харесва ще се хареса и на много други, но често не е така. Тъжната истина е че в България популярни са неща като сапунки и шоуто на Слави.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...