Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

зад един модем са разрешени 2,3 и 4 IP-та, съответно за трите тарифи.

 

за каналите ми пиши в PM кои те интересуват. и ако имаш други въпроси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам вапрос за телевизията, вчера пускам телевизора и на нито един канал няма звук (не е mute-нат проверих, проверих и звука от двете дистанционни няма никой) общо взето проверих всичко за което ми дойде на ум но продължава да няма. Сутринта и картината беше станала жълта (всичко е зълтеникаво) някакви идеи от какво може да е или да се обаждам на съпорта? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ей, както показва картата с поктитието сте на 50 метра от 6-ти Септември 40 и за един месец не можахте да го пуснете това кабелче. Хайде стискам палци да е скоро. Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Вече съм абонат на N3- цифрова ТВ + кабелен интернет на стандартната тарифа! :punk Цифровата е с перфектно качество и има всички програми , които ме вълнуват + бонус МаксПак ( HBO, Cinemax ) за първите три месеца! Тествах набързо скороста- 7Мб и отгоре , а ъплоуда дигна спокойно 1Мб. Сравнено с Евроком Интро+ си е направо гарантиран трафик! Много съм доволен! Успех на новия кабелен оператор и...бай, бай Евроком! :))

Link to comment
Share on other sites

Vetim, не е глобално, ако още не си се обадил пиши ми име и адрес и какво точно не е наред за да те запиша за авария

 

в поста на SPACEWOLF скоростите са в мегабити (средната тарифа кабелен модем) ... пояснявам за учудените.

Link to comment
Share on other sites

Vetim, не е глобално, ако още не си се обадил пиши ми име и адрес и какво точно не е наред за да те запиша за авария

 

в поста на SPACEWOLF скоростите са в мегабити (средната тарифа кабелен модем) ... пояснявам за учудените.

На обяд само го пуснах за 10-20 минути и буквално не можеше да се гледа, като на моменти изписваше, че губи сигнал, но сега вечерта вече всичко е наред. Може да са пипали нещо точно тогава...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте и от мене,имам 2 бързички върпоса:

 

1.Ако мина при вас няма никакъв проблем да си сложа рутер,защото гигашита ми прави мизерии по този въпрос.Прочетох едно предишно ваше мнение и разбрах,че ако мина на 20 левовия пакет ще имам право на 3 IP адреса(правилно ли съм,разбрал ?)

2.И кога мислите да покривате зона а-12 в тракия(т.нар. "нов квартал") или по просто казано района около парк лаута :)

Link to comment
Share on other sites

1. няма проблеми за рутър. 3те IPta са за модемите, но и там може да си сложите рутър и да го ползвате и с повече от 3 компютъра.

 

2. там за момента нямаме разрешителни за полагане на кабели.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Въпросчета имам, защото смятам и кабелна и нет да сменям.

Имам 3 телевизора, искам цифрова на единия само, има ли безплатна или евтина алтернатива за другите два, защото не ми се плаща таксата за 3.

 

За кабелен интенет, тарифа 20мбита за 20 лева, с каква скорост ще тегля от България и от чужбина? Още по-важно ми е, като активен геймър, какъв е пингът до Германия, Англия и САЩ?

 

Общо взето ме интересува пакет Стандартен и какви са ми възможностите за другите два телевизора.

 

ПП: А, и по-внимателно прекарвайте тея кабели, баща ми беше направил на етажа кутия, с дюбели и видии, вие сте сложили кабела, завъртяли сте една видия и още една наполовина и айде да ви няма.

Edited by jediguardian
Link to comment
Share on other sites

ако имаш цифрова - аналоговата е безплатно. но аналоговата е само 21 канала.

2 цифрови са 19 лв/месец.

за 3 цифрови има 2 варианта

1. купуваш третия приемник (100лв) и не плащаш за третата цифрова

2. 13 лв/месец за третата цифтова, тоест 13+6+13=32 лв/месец

 

ако е с 20 лв интернет става :

интернет + 1 цифрова + 2 аналогови = 30 лв/м

интернет + 2 цифрови + 1 аналогова = 36 лв/м

интернет + 3 цифрови = 36 лв/м или 49 лв/м

 

относно оплакването ви : за кутия на N3 ли става дума ? ако да за кой адрес и кога е поставяна ?

Link to comment
Share on other sites

1. няма проблеми за рутър. 3те IPta са за модемите, но и там може да си сложите рутър и да го ползвате и с повече от 3 компютъра.

 

2. там за момента нямаме разрешителни за полагане на кабели.

 

Мдаааа. А как ви чакаме ако знаеш. В момента, в който почнете и Евроком отпадат от листите

Link to comment
Share on other sites

Кутията си я имаше, просто като сте прекарвали вашите кабели сте недогледали нещо. На скоро е поставяна в Тракия 157 вхА. Няма проблем, просто кажи на момчетата да внимават повече.

А за скоростите и пинга можеш ли да ми отговориш?

За кабелен интенет, тарифа 20мбита за 20 лева, с каква скорост ще тегля от България и от чужбина? Още по-важно ми е, като активен геймър, какъв е пингът до Германия, Англия и САЩ?
Edited by jediguardian
Link to comment
Share on other sites

от чужбина ще теглиш с 1.1 мегабайт , от България с 2.5 мегабайта.

пинга е нормалния който можеш да очакваш. ако искаш нещо конкретно да изтествам кажи.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, тези дни абонатите ви ще се увеличат с още един :).

Хм, явно нямате разрешение още да копаете в района(Тракия 157), та само телевизия за сега, но ще следя за решението :).

Edited by jediguardian
Link to comment
Share on other sites

Въпрос към furiozo: Не искам да нахалствам но с онази детската телевизия: JimJam - има ли някакви надежди да я пуснат за да мога да се отърва и аз от ЕК?

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към furiozo: Не искам да нахалствам но с онази детската телевизия: JimJam - има ли някакви надежди да я пуснат за да мога да се отърва и аз от ЕК?

 

Запиши му на малкия няколко часа от телевизията и му е пускай когато му се догледа :)

Link to comment
Share on other sites

Относно JimJam : разбрах че преговори са били водени но предложените условия не са били приемливи за N3. Така че боя се няма изгледи да бъде пусната скоро.

Ако е някакво утешение, N3 излъчва друг канал със същата целева аудитория - BabyTV.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Към нас (Барикадите 10) има ли вече и ако не очаква ли се скоро? Че на картата баш към нашата улица липса покритието - предполагам, че е лично отношение :)

 

Интересът е към цифрова телевизия със всичките дискавърита (не само едното) и 3-те AXN-а, Диема 1 и 2. Такава, която не прекъсва когато си иска (като Евроком) и в коятo няма днес да има тия канали, а утре да ги няма. EPG има ли?

 

Един съвет за сайта: тук би било добре листинга от 90-те канала да не се врътката така, че ме заболя главата докато изчакам да видя кое Discovery има. По-добре статичен лист да се направи - не само с емблемите на телевизиите, но и изписани имената им. И тук положението не е по-розово.

Link to comment
Share on other sites

Към нас (Барикадите 10) има ли вече и ако не очаква ли се скоро? Че на картата баш към нашата улица липса покритието - предполагам, че е лично отношение :)

 

Интересът е към цифрова телевизия със всичките дискавърита (не само едното) и 3-те AXN-а, Диема 1 и 2. Такава, която не прекъсва когато си иска (като Евроком) и в коятo няма днес да има тия канали, а утре да ги няма. EPG има ли?

 

Един съвет за сайта: тук би било добре листинга от 90-те канала да не се врътката така, че ме заболя главата докато изчакам да видя кое Discovery има. По-добре статичен лист да се направи - не само с емблемите на телевизиите, но и изписани имената им. И тук положението не е по-розово.

<!--СПАМ

На теб па за кво ти е тв в бг :laughing: усещам че пускаш пипалата на la piovra за да уредиш някой роднина :)

иначе е кул тва с анимацийката - по-скоро ако се хакне отдолу един джава скрипт да вади листиинг в нов джам без навигация ще е по яко ;)

-->

Link to comment
Share on other sites

EPG има ли?

 

Има! Има!  :laughing:

 

Между другото, като станах абонат, EPG имаше на сравнително малко телевизии и често се бъгваше, но това сега го дължа по-скоро на приемника. След смяната му EPG имаше на повече канали, но пък по едно време изцяло изчезна и така една седмица май беше. След това се появи на повече канали, отколкото преди. Сега при мен има EPG на доста голяма част от програмите.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

съвсем скоро ще има на Барикадите.

за каналите които искаш ще трябва да се абонираш за два допълнителни пакета, тоест таксата ти ще бъде с 2 лева по висока.

EPG има на някои канали.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...