Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Каналите с +1 и +2 са вече с една чертичка отдолу и две чертички отдолу :примерно: btv_ btv _ _

Софтуера е с дата юни месец,стария беше от декември, друго не виждам.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли интернета в момента ми е супер бавен? Средната скорост на отваряне на страница е 10 секунди, при положение че отварям форуми, които не са натоварени с снимки или анмиции да каже човек, че е от тях, също така през другото време си ги отварям без проблем, цъквам и са готови. Забелязах, че отделя най - много време на " transferring data from www.afbafbadf.com " Надявам се, да не е заради масата от нови потребители, които се присъединиха към N3 :unsure:

 

Edit: и download-а ми е 0.5мб при положение, че редовно си свалям с 4-5мб :Х

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли интернета в момента ми е супер бавен? Средната скорост на отваряне на страница е 10 секунди, при положение че отварям форуми, които не са натоварени с снимки или анмиции да каже човек, че е от тях, също така през другото време си ги отварям без проблем, цъквам и са готови. Забелязах, че отделя най - много време на " transferring data from www.afbafbadf.com " Надявам се, да не е заради масата от нови потребители, които се присъединиха към N3 :unsure:

И при мен е така. Доста лагаво е. :(

 

Май се пооправи. Северен.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

има един район с проблем в момента, надявам се малко по късно да го оправим.

може да ми пишете къде сте за да потвърдим че сте в засегнатия район.

Link to comment
Share on other sites

Кършака (кършияка) ,ул. "Ян Хус" 7 Цифрова + ЛАН.Каналите са разместени,някои ги няма!?Същото се наблюдава и на Кършака (кършияка) ,ул. "Иван Рилски".От вчера се появи проблемът!Къде е грешката при мен или...!?Благодаря предварително.

Edited by stayata
Link to comment
Share on other sites

Ъ...да попитам как стоят нещата с рутер , че ми писна всеки път като сменям нета на лаптопа и компютъра да им звъня и да диктувам мак адреса...Някой може ли да препоръча модел , марка?

Link to comment
Share on other sites

Здравйте, и аз да попитам ще имаме ли TV+ ? Защото предстоят хубави испански мачове а и гледам че пускат и мачове от NBA - ще бъде добре ако можете да го пускате поне за weekend-а.

Link to comment
Share on other sites

Ъ...да попитам как стоят нещата с рутер , че ми писна всеки път като сменям нета на лаптопа и компютъра да им звъня и да диктувам мак адреса...Някой може ли да препоръча модел , марка?

Ползвам 'TR-LINK TL-WR841N' и съм много доволен за сега. За цената си,45-47 лв ,е върха.

ПП.Все пак гледам има и по-подходящи теми за Рутери .

Link to comment
Share on other sites

Ъ...да попитам как стоят нещата с рутер , че ми писна всеки път като сменям нета на лаптопа и компютъра да им звъня и да диктувам мак адреса...Някой може ли да препоръча модел , марка?

Мога да определя моделите на TP-Link като безпроблемни с нета на N3.

 

Освен това не е необходимо да звъниш всеки път на съпорта, можеш да сменяш мак адреса (с идеята да сложиш вече регистрирания при N3 мак на старата ланкарта) на 99% от мрежовите карти от Device manager -> Netowrk adapter -> Advanced -> Network Address и там пишеш стария мак адрес без разделителни символи (без тирета и двуеточия).

 

Поздрави и успех!

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

И при мен е така. Доста лагаво е. :(

 

Май се пооправи. Северен.

 

При мен лагва доволно много от вчера. Говорим за онлайн игри. Пинга се качи 3-но от нормалното. (Района на Практикер) Вътрешния интернет е ОК, но външния е зле.

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

както често казвам, пишете ми кой абонат сте и подробности около наблюдавания проблем, в случая коя игра и кои сървъри, а също и други проблеми дали се напблюдават, като вдигане на пинг към международни сайтове, спадане на скорости и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Какво беше това спиране на интернета в района около Хотел русалка?До сега нямах интернет.

Много е вероятно да е във връзка със спирането на тока около 16-етажния блок на България/Барикадите където е имало 'много голяма авария'. От 5 сутринта до към 13:00 часа.

Link to comment
Share on other sites

в целия гарарин имаше масивни спирания на тока.

в техническия ни център там, нямаше ток в продължение на 8 часа и UPS-ите се изтощиха.

вече тока дойде.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах току що за приятел, на когото препоръчах вашите услуги. Бяхме заедно в офис, пусна заявка човеът. Чакал ви 2 седмици- нищо.

Видял да връзвате съсед. Попитал кво става, отговорили му, че заявката я няма. Въпреки че били на адреса, не го включили- имали график техниците. И отишъл и платил на Визио..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък онзи ден счупих рекорда на стандартния пакет интернет :lol: WTF OMG. Чукна 7.1 даже , незнам на какво се дължи.

 

пп. Това е от замунда, попринцип тегли с 2.9-3.2. Както и да е накефих се !

Edited by l3 o l3 u
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам на всички който ползват mozilla да си свалят новата 4та версия.Определено зареждането на сайтовете е в пъти по-бързо ( по-скоро самото им рендване ).

Link to comment
Share on other sites

Разбрах току що за приятел, на когото препоръчах вашите услуги. Бяхме заедно в офис, пусна заявка човеът. Чакал ви 2 седмици- нищо.

Видял да връзвате съсед. Попитал кво става, отговорили му, че заявката я няма. Въпреки че били на адреса, не го включили- имали график техниците. И отишъл и платил на Визио..

 

Браво на него. А да видим колко ще издържи там...

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да се изгуби някоя заявка - я някой не я е записал, я другия не е разбрал, че трябва да мине през адреса.. Това, че я е нямало при техниците, не значи, че я е нямало в офиса..

Но.. чакането си заслужава.. :).

Link to comment
Share on other sites

За пръв път и аз да се оплача от нета. Досега всичко беше на шест, но тази сутрин браузването с Мозилата е отврат.

Зареждат се страниците на български сайтове повече от минута при спрян уторент (досега не съм имал този проблем).

На 20 левовата тарифа съм, уж 25 mbit, а реално са не повече от 5 mbit в момента. На лан-ка съм, без рутер. Рестартването на компа не помага изобщо.

В Кършака съм, на Поп Манол 13.

 

Проблема е отстранен и всичко вече е на 6. Пича от поддръжката излезе супер точен.

Голямо БЛАГОДАРЯ на Entry.

Edited by ant9
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...