Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

въпроса ми не беше към теб , освн това ентри са си намерили сами решението - допълнително платени пакети... за който иска

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Реално не знам, ако N3 бяха заложили само на цифрова и дават по-евтино втори и трети приемник, как щеше да е положението. Но предполагам са си прецениели, все пак не са от вчера в тази дейност :)

Link to comment
Share on other sites

Както и друг път съм ти обяснявал, дали да се излъчва един канал се определя от :

 

1. Колко е популярен канала сред зрителите.

2. Какви условия налага разпространителя, най-вече финансови, но не само.

 

По точка 1. , TLC поради това че е нов, е с популярност ~0.

По точка 2. , каналите на Discovery са много скъпи. А за TLC не разрешават да се слага в допълнителни пакети.

 

А това че големите оператори пускали новите канали веднага изобщо не е правило.

N3 пусна bTV Cinema в деня който стартира, колко време отне това на blizoo ? Почти година ...

 

И както ти казах и за ID, не мисли че не искаме да го пуснем, искаме, но нещата не са толква прости - искам/неискам.

Link to comment
Share on other sites

а добре щом дискавъри не дават в допълнителни пакети , приемливо е тогава ... разбирам , не ми пука за ТЛС , заинтригува ме Инвестигейшън дискавърито , жалко , дано някой ден стане.

 

инче супер сте пуснали промоционално платените пакети и ХБО , докога ще е промоцията ?? да знаем , много се радвам ако набирате скорост , след фалита на ди си си , и сега е момента да имате много клиенти , дано сте утроили абонатите си

 

По точка 1. , TLC поради това че е нов, е с популярност ~0. = а как ще е популярен като не се излъчва :) ???

 

P.S. Много ви е скъп 2рия приемник цели 6 лева ,ако реша да сложа и на 3тия и четвъртия тв - майко мила $$$ , i дано си пообновите сайта скоро ...

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

Впрочем , ще ми се да знам има ли free канал където "разни каки и батковци си играят на чичо доктор " :laughing: или всичко е към платения пакет ?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Петъка,който мина бях до офис на N3,за да подам заявка за включване и момичето на касата ми каза,че моята заявка е 50/50 да стане за 29,но не това е от толкова голямо значение,а като дойдат техниците на тях ли кажа какви услуги ще ползвам,защото прия заявката казах само,че искам цифрова+интернет и съответно на още 3 ТВ-та аналогова,а аз ще искам и HBO,HBO COMEDY и пакетите-спорт,наука и кино.Та на кой трябва да кажа кои услуги ще ползвам(не че впоследсвие няма да разбера как става,ама нека се пише във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Ехх, сега бях до офиса(район Северен съм), една жена имаше пред мен каза абе на 3-ти подадох заявка (днес е 19-ти :ph34r: ) и я записаха за този четвъртък. Аз пуснах заявка миналия четвъртък и ме записаха за идния вторник( ще чакам още една седмица :( ). Защо толкова бавят нещата, не ми се вярва да имат чак пък толкова много заявки? нямам търпение вече, писна ми от този нещастен DCC! :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Петъка,който мина бях до офис на N3,за да подам заявка за включване и момичето на касата ми каза,че моята заявка е 50/50 да стане за 29,но не това е от толкова голямо значение,а като дойдат техниците на тях ли кажа какви услуги ще ползвам,защото прия заявката казах само,че искам цифрова+интернет и съответно на още 3 ТВ-та аналогова,а аз ще искам и HBO,HBO COMEDY и пакетите-спорт,наука и кино.Та на кой трябва да кажа кои услуги ще ползвам(не че впоследсвие няма да разбера как става,ама нека се пише във форума :)

 

Мисля че първия месец са ти безплатни и след това на касата, като плащаш, си казваш какво искаш и какво не :)

Link to comment
Share on other sites

Защо толкова бавят нещата, не ми се вярва да имат чак пък толкова много заявки?

 

Точно това е причината.

Работи се на 300% спрямо преди, и постепенно се догонват заявките, но все още се чака по 5-10 дни, според района/късмета.

 

 

Ваньо, по принцип при включването се казва какво искаш да ползваш, но също можеш в последствие да активираш/деактивираш допълнителни канали, по телефона или на касите.

А може и на мен да пишеш.

Link to comment
Share on other sites

Абе знам, че на съпорта трябва да звъня ама ... нещо пак идва онзи проблем на Сакъзов 13 с накъсването ама тоя път само вечер - подозирам крадливи съседи. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Точно това е причината.

Работи се на 300% спрямо преди, и постепенно се догонват заявките, но все още се чака по 5-10 дни, според района/късмета.

 

А добре тогава, извинявам се че нападнах N3 така :rolleyes: . Нямам търпение просто, чак до другия Вторник сутрин :laughing: :ph34r: . Може ли да питам: аз още при подаването на заявката се уточних кой пакет искам и т.н. само незнам плащам ли нещо за оставащите дни на месеца(някаква сума) или чак ноември 26лв :beer:

Link to comment
Share on other sites

Когато идваха да ме връзват миналия месец, аз доплатих останалото до края на месеца на самите техници (при мен се падна...7 лв), с уговорката след това да си плащам на касите нормалната сума за съответния план. А за това каква тарифа искаш, се казва отново на техниците, те след това се обаждат и казват на съответния адрес какво да "пристига" :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговорите.Та значи ако техниците кажат,че не на тях да казвам какво да "пристига",защото и аз предполагах,че е така,ще пиша на фуриозо.И дано до края на месеца(29)да ме свържат,че да си отдъхна :P

Link to comment
Share on other sites

Каква е скороста на интернета в пакета с аналоговата телевизия ?

Зашото след около 15-20 дена ще се местим към ентри и се чудим между кои тарифи да изберем.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

@furiozo имаш ли някаква информация за състоянието на офиса в Южен? В смисъл работи ли, ще работи ли, и от кога. Защото аз бях във вторник и беше заключен, а не видях да има изложено работно време. Аз мога да плащам и в офиса на "Чаталджа", но този на "Петър Стоев" ми е по-удобен. Ако можеш да кажеш дали ще заработи до края на месеца, или направо да си платя на центъра, когато мина от там другата седмица.

Link to comment
Share on other sites

ще заработи когато се възобнови развитието в квартала, което не е ясно кога ще е.

провери обектите на EasyPay, много е вероятно да има нещо наблизо.

 

kotora, скороста ще е според тарифата която избереш, тук ги пише.

Link to comment
Share on other sites

ще заработи когато се възобнови развитието в квартала, което не е ясно кога ще е.

 

 

И все пак, от кога да очакваме по голямо мокрите в „Южен”, не питам за конкретна дата, но и за Вас е ясно че след проблемите при другият основен доставчик на кабелна телевизия и интернет интереса към Вас нарасна неимоверно.

Link to comment
Share on other sites

И все пак, от кога да очакваме по голямо мокрите в „Южен”, не питам за конкретна дата, но и за Вас е ясно че след проблемите при другият основен доставчик на кабелна телевизия и интернет интереса към Вас нарасна неимоверно.

Едва ли ще получиш конкретен отговор, а в противен случай ще си излъган. Те не могат да смогнат със заявките в покритите вече райони, аз ги отписах като вариант.

Link to comment
Share on other sites

Преди бях на Кулбокс, но се преместих и сега съм тук. Пуснах си най-ниската тарифа и какви са впечатленията ми - за брауз никакъв проблем, гледам HD от чужбина без прекъсване за зареждане, дори забелязах нещо странно, сега страниците и филмчетата ми се зареждат по-бързо от на кулбокса. Торентите хващам максимално 3,5 Мбс основно с 1,8 се сваля, за тия пари бива, обаче ъплоуда е много зле, коефициента ми отиде на кино. Вечер чуствително спада нета, като чета колко нови абонати ще има, май ще вземе съвсем да се задръства, дано се вземат мерки своевременно.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...