Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

на проблема с bTV и БНТ1 в аналоговата ще бъде обърнато внимание, има смущение, най-вече на БНТ1.

 

Новите IP-та които раздаваме са, так да се каже, твърде нови, което има някои странични ефекти, надявам се съвсем скоро да втасат :[

 

проблема на enravotta се е оправил с наместване накабелите и рестарт. Ще го следим на лично.

 

Има промоция за пакет телевизия+интернет - с 18 месеца договор, цените за срока на договора стават :

26 -> 23

30 -> 26

39 -> 34

важи за нови клиенти, или за стари на безсрочен договор.

промоцията е валидна до края на октомври.

 

po_taka, няма да е в близките 3 месеца.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има промоция - с 18 месеца договор, цените за срока на договора стават :

26 -> 23

30 -> 26

39 -> 34

важи за нови клиенти, или за стари на безсрочен договор.

промоцията е валидна до края на октомври.

 

Това не го разбрах

Link to comment
Share on other sites

furiozo, с тая промоция направо избивате рибата, но ме интересува има ли някакви изгледи за пускане на TV+(легално) и ако няма има ли алтернативен канал, на който може да се гледа испанското първенство? :beer:

Link to comment
Share on other sites

един вариант е подобна практика на "приватизиране" на телевизионни събития да бъде забранено с някакъв вид законови разпоредби, но не мисля че има правно основание за такова нещо.

дургия вариант е нормален канал да победи в наддаването следващия път ... но мисля че такива суми не могат да бъдат оправдани за един нормален канал.

 

не мисля че има шанс някое от тези неща да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Има промоция за пакет телевизия+интернет - с 18 месеца договор, цените за срока на договора стават :

пакет Икономичен от 26 лв/мес става на 23 лв/мес

пакет Стандартен от 30 става на 26 лв/мес

пакет Екстра от 39 става на 34 лв/мес

 

е те така стана най-ясно... чудех се тези цифри и стрелкичката какво е докато не стоплих че са цени на пакети :)

 

Нещо по въпроса за хората които ползват само интернет без телевизия?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

един вариант е подобна практика на "приватизиране" на телевизионни събития да бъде забранено с някакъв вид законови разпоредби, но не мисля че има правно основание за такова нещо.

 

Има, това е хипотеза на действащо монополно положение в/у пазара на дадения продукт (излъчване на опр. предаване) и след предлагане на адекватна цена и доказване, че цената е адекватна, а отказа им тенденциозен и немотивиран - да предоставят картина - може съда да ги накара да сключат принудително. ;) Ама трябва някой ГОЛЯМ да се хване, защото те ще спекулират с цената на минута реклама при тях, точно за това събитие и ще предоставят манипулирани данни за това с колко ще им паднат техните приходи от реклама за този период поради препродажбата.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

вероятно това което ще питам вече е писано в темата, но честно казано не можах да го открия, а 84 страници са ми множко за четене.

За това, като бъдещ абонат, да попитам:

Имат ли N3 такава услуга за гледане на телевизия през изминал час или два (върни тв назад май се водеше при други оператори) ?

И имат ли Пловдивски пиъринг или връзката минава през София за да стигне до друг Пловдивски интернет оператор?

 

Балгодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

вероятно това което ще питам вече е писано в темата, но честно казано не можах да го открия, а 84 страници са ми множко за четене.

За това, като бъдещ абонат, да попитам:

Имат ли N3 такава услуга за гледане на телевизия през изминал час или два (върни тв назад май се водеше при други оператори) ?

И имат ли Пловдивски пиъринг или връзката минава през София за да стигне до друг Пловдивски интернет оператор?

 

Балгодаря предварително.

 

Имат канали с до -2 часа, относно пиъринга, според мен нямат локален с други оператори и скоростите са такива, каквито са на сайта.

Link to comment
Share on other sites

За сметка на това пък локалнит (с други абонати на N3) и бг трафикът се събират и могат да надминат скоростта на тарифата :).

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

За сметка на това пък локалнит (с други абонати на N3) и бг трафикът се събират и могат да надминат скоростта на тарифата :).

Как се събират ? тоест ако имам бг 25Mb/s и още толкова локален ще станат всеки по 50, или ...

Link to comment
Share on other sites

Ако си на Стандарт тарифа имаш 25mbps (3,1MB/s) български/международен. Ако обаче има и локален сийдър (на N3) можеш да вдигнеш свалянето с до още 3MB/s локална свързаност.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Ако си на Стандарт тарифа имаш 25mbps (3,1MB/s) български/международен. Ако обаче има и локален сийдър (на N3) можеш да вдигнеш свалянето с до още 3MB/s локална свързаност.

Ооо, браво, браво това също е добре :music

От това което чета и поддръжката е на ниво, ще си спечелят един абонат в мое лице и може би още 10-тина от приятели и роднини :laughing:

Edited by exo
Link to comment
Share on other sites

Фуриозо, имам едно предложение-ти ще кажеш дали е осъществимо-защо не качите ПОТВ в цифровия пакет. Това е пловдивска телевизия-доста спорна като качество и професионализъм, но пък доста гледана. Поне на мен, а сигурно и на всички ваши абонати, на които им е интересна, ще е по-лесно да не си гасят цифровия приемник, за да в гледат.

Link to comment
Share on other sites

По информация от касите на N3, ПОТВ въобще не се предоставя в цифров формат (само аналогов) и затова я има само в аналоговата.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...