Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Виж нещо да не ти ги блокира тези адреси (вирус/някаква програма). При мен се отварят и двата без проблем.

P.S. Furiozo, ще върнете ли канала Интер + или няма надежда, откога моля за него...

надежда има.

откакто му промениха излъчването, за да го пуснем трябва специално за него да заделим ресурси, а точно за този канал с неговата потенциална гледаемост за момента това не е оправдано.

някой ден все пак е възможно отново да го излъчваме.

Имам въпрос относно телевизията, има ли някъде актуална таблица с каналите на цифровата и има ли ФиестаТв?

Имам въпрос относно телевизията, има ли някъде актуална таблица с каналите на цифровата и има ли ФиестаТв?

Ето ти я. Фиеста си я има.

image0148k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image0149q.jpg

Благодаря, сега съм на Кулбокса, но ще се местя и там нямат покритие. смятам, че Н3 са най-добрата алтернатива цена-качество за това питам.

моля ви са задвижете нещата с документите,

ако трябва ще дойда да помагам за кабелите ...

може би съм пропуснал нещо, за какви документи говорим ?

нали към 277 блок нямате право да пускате кабели, това имах в предвид, да задвижите нещата пък ще копаем заедно :lol:

Имате ли Нова спорт , тв+ и интер+? А също и айпито на интернета реално ли е?

Edited by Maverick8

Имате ли Нова спорт , тв+ и интер+? А също и айпито на интернета реално ли е?

Ей, един да има, който да иска Интер+! Аз също го искам, ама го няма...

нова спорт има, другите ги няма.

израза "реално айпи" е неправилен.

ако питаш дали е "локално" или е "рутирано в интернет" - отговора е : всички доставчици в пловдив дават рутирани в интернет айпита, включително N3.

ако питаш дали е постоянно или се сменя често - постоянно е, получава се чрез DHCP всеки път едно и също.

Имам цифрова ТВ N3, ако си поръчам нет до колко време ще ми го пуснете?

Район Северен - Шекера.

на същия или на следващия ден.

ако е края/началото на месец, когато има най-много включвания, може да се забави до 2-3 работни дни.

нова спорт има, другите ги няма.

израза "реално айпи" е неправилен.

ако питаш дали е "локално" или е "рутирано в интернет" - отговора е : всички доставчици в пловдив дават рутирани в интернет айпита, включително N3.

ако питаш дали е постоянно или се сменя често - постоянно е, получава се чрез DHCP всеки път едно и също.

Предполагам е имал предвид "статично" :)

Предполагам е имал предвид "статично" :)

По-скоро такова, което да може да се достъпне отвън, точно не-локално :) . Отдавна това се има предвид под "реален IP", което личи и от факта, че вече всеки разбира за какво става дума като се каже този термин. Локални раздават мобилните оператори (поне мтел) при мобилния си нет, което е доста дразнещо. Вярно, не могат да се нарекат "пловдивски" защото са мобилни, но пък някои хора го ползват в Пловдив или друг голям град ;) .

Отделен въпрос е, че ако пък случайно ти блокират важни портове, кел файда от "реалния" адрес.

Преди малко се обадих да заявя нет за мен и съседа ми от Н3, и двамата имаме и цифрова... някой може ли да съдейства по-бързо да дойде :)

Преди малко се обадих да заявя нет за мен и съседа ми от Н3, и двамата имаме и цифрова... някой може ли да съдейства по-бързо да дойде :)

мога само да предполагам, че ако беше споменал и адреса на заявката може и да те пуснат по-бързо. Ама така пуснах заявка - дайте по бързо - кой от всичките си.. :):)

Edited by mIRCata

Гърличе 3 и Гърличе 5

Гърличе 3 и Гърличе 5

Идвахме, но никой не отвори.Следващите свободни часове са за след седмица.

П.С. Що флудите темата с излишни постове.

По-скоро такова, което да може да се достъпне отвън, точно не-локално :) . Отдавна това се има предвид под "реален IP", което личи и от факта, че вече всеки разбира за какво става дума като се каже този термин. Локални раздават мобилните оператори (поне мтел) при мобилния си нет, което е доста дразнещо. Вярно, не могат да се нарекат "пловдивски" защото са мобилни, но пък някои хора го ползват в Пловдив или друг голям град ;) .

Отделен въпрос е, че ако пък случайно ти блокират важни портове, кел файда от "реалния" адрес.

малко уточнение-Мтел раздават външни адреси ,а Глобул дават вътрешни(10.x.x.x или 192.x.x.x) :rolleyes:

Здравейте, имам N3 Lan + TV. Живея на квартира и ми се налага да напусна града. Договорът не ми е изтекъл. Възможно ли е да се прекрати договорът по взаимно съгласие?

да, трябва да върнеш бокса и да платиш инсталационните такси спестени с обвързващия договор, 2 х 15 лева.