Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

картата се поддържа актуална, може да се ориентирате по нея.

А дали го има този момент че на Любен Каравелов има покритие а не е отбелязано на картата :huh:

Че преди време ви чаках из Тракията а сега в Кичука същата работа..

Има ли шанс да дойдете по скоро до новия ми адрес :cry

Link to comment
Share on other sites

Любен Каравелов не е в Кичука а в "Централен". И всъщност точно там има малка вероятност и да можем да те включим, пиши ми на лично точния адрес.

 

Stenli, и на мен ми се ще момента за подобни дейности да идва по-скоро ама тая бебешка възраст хич не се израства лесно да го е

Link to comment
Share on other sites

Днес след обед се обадих да поразпитам как са с покритието(препоръчах ги на един колега ) и от дума на дума направо пуснах заявка от негово име,която приеха...за утре след обед :woot Впечатлен съм,браво на Н3 :beer:

Link to comment
Share on other sites

Етри нападат сериозно.

Днес тъкмо се чудя кой е решил да ми дойде на гости и звънят двама тинейджъра да зарибяват.Закачат по дръжките и от зарибените брошури :)

Link to comment
Share on other sites

вярно е, но само в районите Север, Център-запад и Тракия

 

А за Изгрев някога ще има ли възможност, че тъкмо бях решил да сложа един модем у родителите ми?

Link to comment
Share on other sites

е ти не питаш за "някога" а за "скоро", така че отговора е "боя се че не".

а за "някога" - за момента няма такива изгледи, но чисто теоретично е възможно.

Link to comment
Share on other sites

А вярно ли е, че ако си пуснеш цифрова телевизия от Ентри и имаш собствен кабелен модем, можеш да ползваш безплатен кабелен интернет 256кб/с?

 

http://entry.bg/default.aspx?pageid=506&menu_id=1426

256 кбит/с ~= 30кб/с, правете разликата.

Link to comment
Share on other sites

. . . за момента няма такива изгледи

Не е лошо тази информация за районите да се пише и на сайта, защото в този вид е заблуждаваща . . .

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Привет, аз съм от тракия и определено пингът към сървъра, който си дал е х2 на моя.


Ping statistics for 81.169.188.93:
   Packets: Sent = 20, Received = 20, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 36ms, Maximum = 39ms, Average = 37ms

Мисля, че днес съпорта работи, така че им звънни и им кажи за проблема ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

до гуша ми дойде от ЕК от както се помня съм техен абонат но мисля сериозно за смяна ( взеха да кодирват много канали ) интернета не ми харесва до скоро трябваше да рестартирвам постоянно модема а и ъплоад скороста им е под всякаква критика )

някой ще ми обясни ли с тази най тънката тарива кабелна + интернет за 26 лева кои канали се включват и с колко се сваля от Бг тракерите, hd-torrents.org i rapidshare и също каква е ъплоад скороста че сегашната ми е направо смешна !

Link to comment
Share on other sites

За 26 лева се включват 90 и няколко канала, мисля. Общо взето всичко има, ако ти се занимава мини през някоя каса да видиш за какво става въпрос. Кодирани са само тези, които са дадени като допълнителни пакети в сайта. Има и -1 и -2 канали (10 броя ако не се лъжа). Интернетът - с ~2 мегабайта/секунда ще сваляш торенти, стигат и до 5 ако набараш локален пиър. Ъплоуда към БГ е 1.2 мегабайта/секунда, като стига и доста повече ако пращаш на локален (не знам точно колко). Извън БГ ъплоуда се движи около 120 КБ/с. Това е за най-евтината тарифа. Предполагам ще ти се стори като голям ъпгрейд спрямо ЕК :)

Link to comment
Share on other sites

изпуснал съм момента!

майка била подписала договор миналият месец, но сега явно ще се минава на лан пак към тях че от както се помна съм с модем !

Link to comment
Share on other sites

изпуснал съм момента!

майка била подписала договор миналият месец, но сега явно ще се минава на лан пак към тях че от както се помна съм с модем !

 

Още ли има хора да се мъчат с модеми в през 2010?

 

P.S. Furiozo, ще върнете ли канала Интер + или няма надежда, откога моля за него...

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

За 26 лева се включват 90 и няколко канала, мисля. Общо взето всичко има, ако ти се занимава мини през някоя каса да видиш за какво става въпрос. Кодирани са само тези, които са дадени като допълнителни пакети в сайта. Има и -1 и -2 канали (10 броя ако не се лъжа). Интернетът - с ~2 мегабайта/секунда ще сваляш торенти, стигат и до 5 ако набараш локален пиър. Ъплоуда към БГ е 1.2 мегабайта/секунда, като стига и доста повече ако пращаш на локален (не знам точно колко). Извън БГ ъплоуда се движи около 120 КБ/с. Това е за най-евтината тарифа. Предполагам ще ти се стори като голям ъпгрейд спрямо ЕК :)

Само да допълня, че нови абонати могат да сключат договор за 18 месеца и за пакет икономичен + цифрова тв да плащат по-малко от 26лв - не помня колко точно беше, нека някой каже точно число :)>.

 

btw Абонати, на които им изтича едногодишния договор могат ли да преподпишат нов договор за 18 месеца и също да се възползват от тези отстъпки?

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...